Strona główna » Beata Zackiewicz-Brunke
Beata Zackiewicz-Brunke
Aktualizacja: Piątek, 06 października 2017 roku, godz. 09:04

dr Beata Zackiewicz-Brunke

Stanowisko:
Adiunkt
204
(+48 58) 523 11 56

Konsultacje

W dniu:
26.04.2019
godz. 13.30-14.15
pok. 204
W dniu:
10.05.2019
godz. 13.30-14.15
pok. 204
W dniu:
12.05.2019
godz. 11.15-12.00
pok. 204
W dniu:
24.05.2019
godz. 11.15-12.00
pok. 204
W dniu:
25.05.2019
godz. 17.00-17.45
pok. 204
W dniu:
07.06.2019
godz. 13.30-14.15
pok. 204
W dniu:
08.06.2019
godz. 17.00-17.45
pok. 204
Tydzień I:
Piątek
godz. 13.30-14.15
pok. 204
Tydzień I:
Wtorek
godz. 09.00-09.45
pok. 204

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Rachunek kosztów I
    • Rachunkowość
  • Niestacjonarne studia I stopnia
    • Rachunek kosztów I
    • Rachunkowość
    • Rachunkowość finansowa
  • Stacjonarne studia II stopnia
    • Rachunek kosztów II
  • Niestacjonarne studia II stopnia
    • Rachunkowość finansowa
    • Rachunkowość zarządcza
    • Seminarium magisterskie
  • Studia podyplomowe
    • Rachunek kosztów

Prowadzone seminaria

Seminarium licencjackie

Kierunek: Finanse i rachunkowość
Specjalność: Rachunkowość

Tematyka seminariów

W zakresie prowadzonego seminarium znajdują się zagadnienia odnoszące się do szeroko pojętej rachunkowości jednostek gospodarczych, z wyłączeniem banków, instytucji finansowych i ubezpieczeniowych.

W szczególności mile są widziane prace z zakresu rachunkowości finansowej, rachunkowości zarządczej, w tym z wykorzystaniem rachunku kosztów na potrzeby sprawozdawcze oraz na potrzeby decyzyjne i kontrolne.

Seminarium magisterskie

Kierunek: Finanse i rachunkowość
Specjalność: Biegły Rewident

Zakres programowy:

W zakresie prowadzonego seminarium znajdują się zagadnienia odnoszące się do szeroko pojętej rachunkowości jednostek gospodarczych, z wyłączeniem banków, instytucji finansowych i ubezpieczeniowych.

W szczególności mile są widziane prace z zakresu rachunkowości finansowej, rachunkowości zarządczej, w tym z wykorzystaniem rachunku kosztów na potrzeby sprawozdawcze oraz na potrzeby decyzyjne i kontrolne.

Kierunek: Finanse i rachunkowość
Specjalność: Rachunkowość

Zakres programowy:

W zakresie prowadzonego seminarium znajdują się zagadnienia odnoszące się do szeroko pojętej rachunkowości jednostek gospodarczych, z wyłączeniem banków, instytucji finansowych i ubezpieczeniowych.

W szczególności mile są widziane prace z zakresu rachunkowości finansowej, rachunkowości zarządczej, w tym z wykorzystaniem rachunku kosztów na potrzeby sprawozdawcze oraz na potrzeby decyzyjne i kontrolne.

 

Egzaminy i zaliczenia

  • Rachunek kosztów I [ćw]
  • grupa: S31-21
    Środa 30.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S31-31
    Środa 30.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S31-41
    Środa 30.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów I [w]
  • grupa: S31-21
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S31-31
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S31-41
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S31-51
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S31-52
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: N31-21
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: N31-31
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: N31-51
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: N31-52
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: N31-53
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S31-21
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    grupa: S31-31
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    grupa: S31-41
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    grupa: S31-51
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    grupa: S31-52
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    grupa: N31-21
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    grupa: N31-31
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    grupa: N31-51
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    grupa: N31-52
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    grupa: N31-53
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • grupa: S41-01
    Środa 30.01.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S41-11
    Środa 30.01.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S41-01
    Wtorek 26.02.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

    grupa: S41-11
    Wtorek 26.02.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • grupa: N44-01
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [w]
  • grupa: N24-01
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: N44-01
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: N44-02
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: N44-03
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: N24-01
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

    grupa: N44-01
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

    grupa: N44-02
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

    grupa: N44-03
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

Publikacje