Strona główna » Katedra Ekonometrii
Egzaminy i zaliczenia

prof. nadz, dr hab. Tadeusz Bołt
  • Ekonometria [w]
  • gr.: S11-01
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 14.15-16.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 14.15-16.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 14.15-16.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 14.15-16.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 14.15-16.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 14.15-16.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 14.15-16.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Środa 26.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Środa 26.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Środa 26.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S11-04
    Środa 26.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S11-05
    Środa 26.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S12-31
    Środa 26.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S12-32
    Środa 26.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S11-01
    Środa 11.09.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin trzeci

    gr.: S11-02
    Środa 11.09.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin trzeci

    gr.: S11-03
    Środa 11.09.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin trzeci

    gr.: S11-04
    Środa 11.09.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin trzeci

    gr.: S11-05
    Środa 11.09.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin trzeci

    gr.: S12-31
    Środa 11.09.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin trzeci

    gr.: S12-32
    Środa 11.09.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin trzeci

mgr Marta Chylińska
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S53-11
    Czwartek 30.05.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Piątek 31.05.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-01
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-01
    Sobota 15.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 15.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 15.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin trzeci

    gr.: S11-03
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-01
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin trzeci

    gr.: S53-02
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin trzeci

    gr.: S53-05
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin trzeci

    gr.: S53-11
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin trzeci

    gr.: N11-01
    Sobota 07.09.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-02
    Sobota 07.09.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-03
    Sobota 07.09.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

mgr Tomasz Jastrzębski
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S53-15
    Czwartek 30.05.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Czwartek 30.05.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-25
    Czwartek 30.05.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Czwartek 30.05.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-15
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-21
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-25
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-15
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    gr.: S53-21
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    gr.: S53-25
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    gr.: S53-31
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

  • Matematyka finansowa i ubezpieczeniowa [ćw]
  • gr.: S12-01
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

dr Lech Kujawski
  • Ekonometria [w]
  • gr.: N53-05
    Niedziela 16.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Niedziela 16.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Niedziela 16.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-32
    Niedziela 16.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Sobota 14.09.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N53-11
    Sobota 14.09.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N53-31
    Sobota 14.09.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N53-32
    Sobota 14.09.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

  • Analiza logitowa i probitowa [lab]
  • gr.: S42-01
    Środa 05.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza równowagi i wzrostu gospodarczego [ćw]
  • gr.: S42-01
    Środa 05.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometria II [lab]
  • gr.: S42-01
    Środa 05.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Prognozowanie i symulacje [I poł.sem., ćw]
  • gr.: S42-01
    Środa 05.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

dr Ewa Majerowska
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S11-04
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-05
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-32
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin drugi

  • Analiza techniczna [w]
  • gr.: S32-21
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-21
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala 116
    Z
    termin drugi

  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
  • gr.: S22-21
    Środa 12.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Paweł Miłobędzki
  • Ekonometria [w]
  • gr.: N11-01
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 08.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 08.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 08.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 08.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 08.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 08.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-07
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 08.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Sobota 14.09.2019
    godz.: 08.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N11-02
    Sobota 14.09.2019
    godz.: 08.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N11-03
    Sobota 14.09.2019
    godz.: 08.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N11-04
    Sobota 14.09.2019
    godz.: 08.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N11-05
    Sobota 14.09.2019
    godz.: 08.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N11-06
    Sobota 14.09.2019
    godz.: 08.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N11-07
    Sobota 14.09.2019
    godz.: 08.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

  • Modelowanie procesów i wspomaganie decyzji finansowych [w]
  • gr.: S51-21
    Środa 19.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Sabina Nowak
  • Ekonometria [w]
  • gr.: S53-01
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-15
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-25
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S53-15
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S53-21
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S53-25
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S53-01
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    gr.: S53-02
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    gr.: S53-05
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    gr.: S53-11
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    gr.: S53-15
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    gr.: S53-21
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    gr.: S53-25
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    gr.: S53-31
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

  • Ekonometryczna analiza rynków finansowych [lab]
  • gr.: S52-01
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometryczna analiza rynków finansowych [w]
  • gr.: S52-01
    Wtorek 18.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala 116
    E
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S32-21
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Anna Zamojska
  • Ekonometria [w]
  • gr.: N12-31
    Sobota 15.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Sobota 15.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

  • Analiza portfela papierów wartościowych [ćw]
  • gr.: S22-21
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy