Strona główna » Katedra Ekonometrii
Egzaminy i zaliczenia

mgr Marta Chylińska
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S53-01
    Czwartek 21.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Czwartek 21.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 302
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 302
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 302
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 302
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 302
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 302
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-01
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 302
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 302
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-01
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 08.00-10.30
    sala 302
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-02
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 08.00-10.30
    sala 302
    Z
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Dorota Ciołek
  • Analiza procesów makroekonomicznych [ćw]
  • gr.: S42-01
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza procesów makroekonomicznych [w]
  • gr.: S42-01
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 114
    E
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S42-01
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala p-113
    Z
    termin pierwszy

dr Juliusz Giżyński
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S11-01
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.00-19.30
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.00-19.30
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.00-19.30
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.00-19.30
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.00-19.30
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala 112
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-06
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala 112
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala 112
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-21
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala 112
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala 112
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-01
    Środa 24.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 112
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-05
    Środa 24.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 112
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-31
    Środa 24.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 112
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-32
    Środa 24.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 112
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-01
    Wtorek 01.09.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 112
    Z
    termin trzeci

    gr.: S11-05
    Wtorek 01.09.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 112
    Z
    termin trzeci

    gr.: S12-31
    Wtorek 01.09.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 112
    Z
    termin trzeci

    gr.: S12-32
    Wtorek 01.09.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 112
    Z
    termin trzeci

    gr.: S53-05
    Wtorek 01.09.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 112
    Z
    termin trzeci

    gr.: S53-06
    Wtorek 01.09.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 112
    Z
    termin trzeci

    gr.: S53-11
    Wtorek 01.09.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 112
    Z
    termin trzeci

    gr.: S53-21
    Wtorek 01.09.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 112
    Z
    termin trzeci

    gr.: S53-31
    Wtorek 01.09.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 112
    Z
    termin trzeci

  • Analiza fundamentalna [ćw]
  • gr.: S32-21
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza fundamentalna [w]
  • gr.: S32-21
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza portfela papierów wartościowych [ćw]
  • gr.: S22-21
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza portfela papierów wartościowych [w]
  • gr.: S22-21
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza techniczna [ćw]
  • gr.: S32-21
    Środa 10.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza techniczna [w]
  • gr.: S32-21
    Środa 10.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-21
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 112
    Z
    termin drugi

mgr Tomasz Jastrzębski
  • Matematyka finansowa i ubezpieczeniowa [ćw]
  • gr.: S12-02
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 302
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Ewa Majerowska
  • Decyzje w warunkach niepewności i ryzyka [w]
  • gr.: S22-21
    Piątek 29.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometria [w]
  • gr.: S12-31
    Środa 17.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Środa 17.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Piątek 04.09.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 116
    E
    termin drugi

    gr.: S12-32
    Piątek 04.09.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 116
    E
    termin drugi

    gr.: S53-01
    Piątek 04.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 116
    E
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Piątek 04.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 116
    E
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Piątek 04.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 116
    E
    termin drugi

    gr.: S53-06
    Piątek 04.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 116
    E
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Piątek 04.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 116
    E
    termin drugi

    gr.: S53-21
    Piątek 04.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 116
    E
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Piątek 04.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 116
    E
    termin drugi

  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
  • gr.: S22-21
    Wtorek 26.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Paweł Miłobędzki
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: N11-05
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 113
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 05.09.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 113
    Z
    termin drugi

  • Ekonometria [w]
  • gr.: N11-01
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 113
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 113
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 113
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 113
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 113
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Niedziela 13.09.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 113
    E
    termin drugi

    gr.: N11-02
    Niedziela 13.09.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 113
    E
    termin drugi

    gr.: N11-03
    Niedziela 13.09.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 113
    E
    termin drugi

    gr.: N11-04
    Niedziela 13.09.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 113
    E
    termin drugi

    gr.: N11-05
    Niedziela 13.09.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 113
    E
    termin drugi

dr Sabina Nowak
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S11-04
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometria [w]
  • gr.: S11-01
    Środa 17.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Środa 17.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Środa 17.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Środa 17.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Środa 17.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 116
    E
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 116
    E
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 116
    E
    termin drugi

    gr.: S11-04
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 116
    E
    termin drugi

    gr.: S11-05
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 116
    E
    termin drugi

  • Analiza rynków finansowych I [ćw]
  • gr.: S42-01
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometryczna analiza rynków finansowych [lab]
  • gr.: S52-01
    Piątek 29.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometryczna analiza rynków finansowych [w]
  • gr.: S52-01
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 116
    E
    termin pierwszy

  • Modelowanie procesów finansowych [lab]
  • gr.: S32-21
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy