Strona główna » Katedra Finansów Przedsiębiorstw
Egzaminy i zaliczenia

dr Anna Golec
  • Financial Analysis - Applications [ćw]
  • gr.: S41-20
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

  • Financial Analysis - Applications [w]
  • gr.: S41-20
    Środa 05.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-20
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 209
    E
    termin drugi

  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: S23-05
    Środa 29.01.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: S23-01
    Środa 05.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Środa 05.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Środa 05.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Środa 05.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Środa 05.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Środa 05.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: S23-02
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: S23-03
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: S23-04
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: S23-05
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: S23-06
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala 209
    E
    termin drugi

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S31-31
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala p-209
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N51-05
    Sobota 18.01.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Magdalena Jerzemowska
  • Nadzór korporacyjny [w]
  • gr.: S33-21
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-31
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: N23-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: N32-51
    Sobota 11.01.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Corporate failures. Reasons, Prediction and Prevention [w]
  • gr.: WDW
    Środa 15.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw II [w]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-27
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Wtorek 18.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-304
    E
    termin drugi

    gr.: S41-05
    Wtorek 18.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-304
    E
    termin drugi

    gr.: S41-15
    Wtorek 18.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-304
    E
    termin drugi

dr Olga Martyniuk
  • Podstawy audytu wewnętrznego [w]
  • gr.: S51-01
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-16
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-18
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Siemionek
  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: S23-03
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: N22-31
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

  • Alternative investments in risk management [w]
  • gr.: WDW
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

  • Controlling operacyjny [w]
  • gr.: S31-31
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

  • International Financial Markets and Institutions [w]
  • gr.: WDW
    Środa 15.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

dr Dawid Szramowski
  • Analiza instytucji kredytowych [w]
  • gr.: S41-05
    Środa 29.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Piątek 14.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-05
    Sobota 15.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin drugi

  • Financial Accounting [w]
  • gr.: S21-61
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-61
    Piątek 14.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

  • Ocena standingu przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: S51-01
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-16
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-18
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Piątek 14.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-05
    Piątek 14.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-11
    Piątek 14.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-15
    Piątek 14.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-16
    Piątek 14.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin drugi

    gr.: S52-01
    Piątek 14.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin drugi

    gr.: S52-11
    Piątek 14.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-01
    Piątek 14.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Piątek 14.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Piątek 14.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-06
    Piątek 14.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Piątek 14.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-21
    Piątek 14.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Piątek 14.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-05
    Sobota 15.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-15
    Sobota 15.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 15.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-17
    Sobota 15.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-18
    Sobota 15.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin drugi

    gr.: N52-11
    Sobota 15.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin drugi

    gr.: N52-15
    Sobota 15.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-01
    Sobota 15.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-05
    Sobota 15.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-11
    Sobota 15.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-31
    Sobota 15.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin drugi

dr Dariusz Wieczorek
  • Restrukturyzacja finansowa [w]
  • gr.: N51-05
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-304
    E
    termin pierwszy