Strona główna » Katedra Finansów Przedsiębiorstw
Egzaminy i zaliczenia

dr Bartłomiej Gabriel
  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: S24-01
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 203
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 203
    E
    termin pierwszy

    gr.: N24-01
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 203
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-21
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 203
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 203
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 203
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 203
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-53
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 203
    E
    termin pierwszy

dr Anna Golec
  • Corporate finance and Equity Valuation [ćw]
  • gr.: S41-20
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 13.30-16.45
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

  • Corporate finance and Equity Valuation [w]
  • gr.: S41-20
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 209
    E
    termin pierwszy

  • Financial Reporting [ćw]
  • gr.: S21-61
    Piątek 12.06.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

  • Financial Reporting [w]
  • gr.: S21-61
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: N21-21
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-53
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S31-31
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala p-209
    Z
    termin pierwszy

  • Zastosowania analizy ekonomicznej [ćw]
  • gr.: N51-05
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 19.30-20.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: S23-11
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-26
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-52
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-11
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-51
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-11
    Czwartek 03.09.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

    gr.: S23-21
    Czwartek 03.09.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

    gr.: S23-22
    Czwartek 03.09.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

    gr.: S23-25
    Czwartek 03.09.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

    gr.: S23-26
    Czwartek 03.09.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

    gr.: S23-51
    Czwartek 03.09.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

    gr.: S23-52
    Czwartek 03.09.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

    gr.: N23-11
    Sobota 05.09.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

    gr.: N23-51
    Sobota 05.09.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

  • Analiza finansowa [ćw]
  • gr.: S23-11
    Wtorek 26.05.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

  • Corporate finance [ćw]
  • gr.: S21-61
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Corporate finance [w]
  • gr.: S21-61
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

dr Anna Siemionek
  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: S21-21
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-21
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: S21-31
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: S21-51
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: S21-52
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    E
    termin drugi

  • Analiza finansowa [ćw]
  • gr.: S23-26
    Wtorek 26.05.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-21
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-21
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

  • Alternative investments in risk management [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 209
    Z
    termin drugi

  • Controlling strategiczny [w]
  • gr.: N31-31
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 18.45-19.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 209
    E
    termin drugi

  • International Financial Markets and Institutions [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Czwartek 28.05.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 209
    Z
    termin drugi

  • Introduction to Accounting [ćw]
  • gr.: S11-61
    Czwartek 28.05.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

  • Introduction to Accounting [w]
  • gr.: S11-61
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-61
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    E
    termin drugi

  • Podstawy controllingu [ćw]
  • gr.: S21-31
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy controllingu [w]
  • gr.: N21-21
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 20.15-21.00
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 20.15-21.00
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 20.15-21.00
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 20.15-21.00
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-53
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 20.15-21.00
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-21
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: N21-31
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: N21-51
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: N21-52
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: N21-53
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 209
    E
    termin drugi

  • Sprawozdawczość finansowa [WDW]
  • gr.: N34-01
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N34-01
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 209
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie kapitałem przedsiębiorstwa [ćw]
  • gr.: S31-31
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie kapitałem przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: S31-31
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Ewelina Sokołowska
  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: S21-21
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 205
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 205
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 205
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 205
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie kapitałem przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: N31-31
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 205
    E
    termin pierwszy

dr Dawid Szramowski
  • Rewizja finansowa [w]
  • gr.: N51-05
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

  • Rewizja sprawozdań finansowych [ćw]
  • gr.: S51-15
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-16
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

  • Rewizja sprawozdań finansowych [w]
  • gr.: N51-15
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-16
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

dr Dariusz Wieczorek
  • Controlling finansowy [w]
  • gr.: N31-31
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 209
    Z
    termin drugi

  • Narzędzia controllingu [w]
  • gr.: N41-05
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 14.15-15.00
    sala 209
    Z
    termin drugi