Strona główna » Katedra Ekonomiki Przedsiębiorstw
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Piątek, 17 marca 2017 roku, godz. 09:23

dr Alicja Antonowicz
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: S21-01
    Poniedziałek 14.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Poniedziałek 14.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Poniedziałek 14.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie strategiczne [w]
  • gr.: S51-01
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-16
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-15
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-25
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Paweł Antonowicz
  • Systemy wczesnego ostrzegania [ćw]
  • gr.: S33-41
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy wczesnego ostrzegania [w]
  • gr.: S33-41
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

dr Mariusz Chmielewski
  • Przedsiębiorstwo na rynku kapitałowym i pieniężnym [ćw]
  • gr.: S33-51
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami UE [ćw]
  • gr.: N53-31
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-130
    E
    termin pierwszy

dr Marzenna Czerwińska
  • Zarządzanie projektami UE [ćw]
  • gr.: S53-31
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-32
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [W]
  • gr.: S21-01
    czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Przedsiębiorczość [w]
  • gr.: S43-21
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-21
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-31
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-21
    Poniedziałek 25.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    gr.: S43-31
    Poniedziałek 25.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-31
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-32
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin drugi

dr inż. Ewa Malinowska
  • Auditor ISO 9001 [lab]
  • gr.: S33-45
    Środa 16.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Auditor ISO 9001 [w]
  • gr.: S33-45
    Środa 16.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-45
    Środa 06.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 09/11
    Z
    termin drugi

  • Jakość usług [w]
  • gr.: S33-45
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-45
    Środa 06.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala 09/11
    Z
    termin drugi

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S33-45
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S53-25
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [ćw]
  • gr.: N23-01
    Sobota 01.12.2018
    godz.: 15.15-18.30
    sala lab A
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 15.12.2018
    godz.: 15.15-18.30
    sala lab A
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Czwartek 17.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Czwartek 17.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [w]
  • gr.: N23-01
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala 09/11
    Z
    termin drugi

    gr.: N23-02
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala 09/11
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie jakością i środowiskiem w usługach [ćw]
  • gr.: S53-21
    Czwartek 17.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością i środowiskiem w usługach [w]
  • gr.: S53-21
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością II [lab]
  • gr.: S33-45
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

dr Renata Płoska
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S53-31
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala p-224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 15.15-17.45
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-32
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 15.15-17.45
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie strategiczne [ćw]
  • gr.: S53-05
    Wtorek 15.01.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Czwartek 17.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-25
    Czwartek 17.01.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-7
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-7
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Próchniak
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: S22-01
    Środa 16.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Środa 16.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Piątek 18.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Środa 23.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Środa 06.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

    gr.: S22-02
    Środa 06.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

    gr.: S22-31
    Środa 06.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

    gr.: S22-32
    Środa 06.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S33-51
    Środa 23.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala p-228
    Z
    termin pierwszy

  • Venture Capital [ćw]
  • gr.: S43-21
    Piątek 18.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Piątek 18.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Sadkowska
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: S21-04
    Środa 16.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Czwartek 31.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala 227
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-05
    Czwartek 31.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala 227
    Z
    termin drugi

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S33-51
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala p-227
    Z
    termin pierwszy

mgr Jędrzej Siciński
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: N22-31
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [W]
  • gr.: N21-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-31
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie strategiczne [ćw]
  • gr.: N53-31
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-32
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-31
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa II [ćw]
  • gr.: S53-31
    Wtorek 15.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-32
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 15.15-18.30
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa II [w]
  • gr.: S53-31
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska
  • Zarządzanie jakością [ćw]
  • gr.: S23-03
    Wtorek 15.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Wtorek 15.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Ochrona środowiska II [w]
  • gr.: S53-25
    Czwartek 17.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Projektowanie oceny oddziaływania na środowisko [ćw]
  • gr.: S53-25
    Czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Projektowanie oceny oddziaływania na środowisko [w]
  • gr.: S53-25
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Małgorzata Wiśniewska
  • Zarządzanie jakością [w]
  • gr.: S23-01
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Środa 20.02.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Środa 20.02.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Środa 20.02.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Środa 20.02.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Środa 20.02.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Środa 20.02.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Środa 27.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala 09/8
    E
    termin drugi

    gr.: S23-02
    Środa 27.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala 09/8
    E
    termin drugi

    gr.: S23-03
    Środa 27.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala 09/8
    E
    termin drugi

    gr.: S23-04
    Środa 27.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala 09/8
    E
    termin drugi

    gr.: S23-05
    Środa 27.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala 09/8
    E
    termin drugi

    gr.: S23-06
    Środa 27.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala 09/8
    E
    termin drugi

  • Zarządzanie jakością II [w]
  • gr.: S33-45
    Środa 30.01.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 09/8
    E
    termin pierwszy