Strona główna » Katedra Ekonomiki Przedsiębiorstw
Egzaminy i zaliczenia

prof. uczelni, dr hab. Paweł Antonowicz
  • Zarządzanie strategiczne [w]
  • gr.: S51-01
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S51-05
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S51-15
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S52-01
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S52-11
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S53-01
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S53-06
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin drugi

dr Mariusz Chmielewski
  • Mikroekonomia [ćw]
  • gr.: S13-05
    Wtorek 19.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula[a}
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Wtorek 19.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Piątek 22.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Piątek 22.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Piątek 22.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Piątek 22.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 12.15-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-05
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 08.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 09.45-12.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 13.30-16.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Przedsiębiorstwo na rynku kapitałowym i pieniężnym [w]
  • gr.: S33-51
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-52
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-51
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Marzenna Czerwińska
  • Otoczenie biznesu [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Środa 27.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 14.15-15.00
    sala online
    Z
    termin drugi

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: S21-01
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-03
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-01
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-02
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-03
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-04
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-05
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S22-01
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S22-02
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S22-03
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S22-31
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S22-32
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin drugi

  • Przedsiębiorczość [ćw]
  • gr.: N43-31
    Sobota 16.01.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Środa 27.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Przedsiębiorczość [w]
  • gr.: N43-31
    Sobota 16.01.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Wtorek 19.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie projektami UE [ćw]
  • gr.: S53-31
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr inż. Ewa Malinowska
  • Koncepcje i metody zarządzania jakością [lab gr.A]
  • gr.: S53-05
    Środa 20.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Środa 20.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Środa 20.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Piątek 22.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Koncepcje i metody zarządzania jakością [lab gr.B]
  • gr.: S53-06
    Środa 20.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 27.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Mikroekonomia [w]
  • gr.: S12-01
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 08.45-12.15
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 08.45-12.15
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 08.45-12.15
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 08.45-12.15
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 08.45-12.15
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 08.45-12.15
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 08.45-12.15
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 08.45-12.15
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 08.45-12.15
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-05
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Wtorek 09.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S12-02
    Wtorek 09.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S12-03
    Wtorek 09.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S13-01
    Wtorek 09.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S13-02
    Wtorek 09.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S13-03
    Wtorek 09.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S13-04
    Wtorek 09.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S13-05
    Wtorek 09.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S13-06
    Wtorek 09.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N13-01
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N13-02
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N13-03
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N13-05
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S12-01
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-05
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Wtorek 02.03.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-03
    Wtorek 02.03.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Wtorek 02.03.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Wtorek 02.03.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Wtorek 02.03.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Wtorek 02.03.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Wtorek 02.03.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Wtorek 02.03.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Piątek 05.03.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin trzeci

    gr.: S12-02
    Piątek 05.03.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Piątek 05.03.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-01
    Piątek 05.03.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-02
    Piątek 05.03.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-03
    Piątek 05.03.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-04
    Piątek 05.03.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-05
    Piątek 05.03.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-06
    Piątek 05.03.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-01
    Piątek 05.03.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-02
    Piątek 05.03.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-03
    Piątek 05.03.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-04
    Piątek 05.03.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-05
    Piątek 05.03.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

  • Zarzadzanie bezpieczeństwem żywności w praktyce [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala 009
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [ćw]
  • gr.: N23-01
    Sobota 09.01.2021
    godz.: 15.15-18.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 09.01.2021
    godz.: 18.45-20.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [w]
  • gr.: N23-01
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala 009
    E
    termin pierwszy

dr Renata Płoska
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 19.12.2020
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 19.12.2020
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 19.12.2020
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 19.12.2020
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Próchniak
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: N22-31
    Sobota 19.12.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala
    E
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: N22-31
    Sobota 19.12.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Piątek 15.01.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Piątek 15.01.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Piątek 22.01.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-03
    Piątek 22.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Piątek 22.01.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala
    Z
    termin pierwszy

  • Venture Capital [ćw]
  • gr.: S43-31
    Piątek 15.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala 228
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Sadkowska
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: S21-03
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Wtorek 26.01.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Środa 27.01.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

  • Project Management in Practice- workshop [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Wtorek 26.01.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

mgr Jędrzej Siciński
  • Zarządzanie strategiczne [ćw]
  • gr.: S53-01
    Środa 03.02.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 03.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa II [ćw]
  • gr.: S53-31
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa II [w]
  • gr.: S53-31
    Wtorek 09.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 20.02.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska
  • Koncepcje i metody zarządzania jakością [lab gr.A]
  • gr.: S53-02
    Środa 20.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Środa 27.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Koncepcje i metody zarządzania jakością [lab gr.B]
  • gr.: S53-05
    Środa 27.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Środa 27.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Środa 27.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Ochrona środowiska [w]
  • gr.: S33-11
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-26
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-52
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Małgorzata Wiśniewska
  • Zarządzanie jakością [w]
  • gr.: S23-01
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 17.45-19.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 17.45-19.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 17.45-19.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 17.45-19.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-02
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-03
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-04
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin drugi