Strona główna » Katedra Ekonomiki Przedsiębiorstw
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Piątek, 17 marca 2017 roku, godz. 09:23

dr Marzenna Czerwińska
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: S21-01
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-06
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-07
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-03
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Przedsiębiorczość [w]
  • gr.: S43-21
    Poniedziałek 22.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Poniedziałek 22.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: N53-31
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami europejskimi [ćw]
  • gr.: S53-31
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala taka sama
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

dr inż. Ewa Malinowska
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S53-25
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 09/11
    Z
    termin pierwszy

  • Auditor ISO 9001 [ćw]
  • gr.: S33-42
    Środa 17.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Jakość usług [w]
  • gr.: S33-42
    Poniedziałek 29.01.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala 09/11
    Z
    termin pierwszy

  • Jakość usług II [w]
  • gr.: S43-25
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala 09/11
    Z
    termin pierwszy

  • Koszty i narzędzia doskonalenia w zarządzaniu jakością [w]
  • gr.: S43-25
    Piątek 02.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 09/11
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S33-42
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 09/11
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie bezpieczeństwem żywności w praktyce []
  • gr.: WDW
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala 09/11
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [ćw]
  • gr.: S23-06
    Wtorek 16.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-08
    Wtorek 16.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Niedziela 21.01.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala lab A
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 21.01.2018
    godz.: 08.00-12.15
    sala lab A
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-07
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [II gr.A ćw]
  • gr.: S33-42
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością i środowiskiem w usługach [w]
  • gr.: S53-21
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-35
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Pioch
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-01
    Sobota 03.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa II [w]
  • gr.: N53-31
    Sobota 10.02.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Renata Płoska
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S53-35
    Czwartek 25.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie strategiczne [ćw]
  • gr.: S53-25
    Czwartek 18.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Czwartek 18.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Piątek 19.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Piątek 19.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-25
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

dr Joanna Próchniak
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S53-31
    Środa 24.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 228
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S33-51
    Środa 24.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 228
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: S22-02
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-03
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Środa 24.01.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

  • Venture capital [ćw]
  • gr.: S43-31
    Środa 17.01.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-21
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Niedziela 28.01.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Niedziela 28.01.2018
    godz.: 15.15-18.30
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska
  • Auditor ISO 9001 [ćw]
  • gr.: S33-42
    Piątek 19.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S33-42
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [ćw]
  • gr.: S23-05
    Wtorek 16.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Piątek 19.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Piątek 26.01.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Ochrona środowiska II [w]
  • gr.: S53-25
    Wtorek 16.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Projektowanie oceny oddziaływania na środowisko [w]
  • gr.: S53-25
    Wtorek 23.01.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Małgorzata Wiśniewska
  • Auditor ISO 9001 [w]
  • gr.: S33-42
    Środa 07.02.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 09/8
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [w]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 21.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala 09/8
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 21.01.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala 09/8
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Środa 31.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Środa 31.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Środa 31.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Środa 31.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Środa 31.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Środa 31.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-07
    Środa 31.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-08
    Środa 31.01.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością II [w]
  • gr.: S33-42
    Środa 31.01.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 09/8
    E
    termin pierwszy