Strona główna » Katedra Informatyki Ekonomicznej
Egzaminy i zaliczenia

prof. UG, dr hab. Jerzy Auksztol
  • Inżynieria oprogramowania [w]
  • gr.: N52-11
    Sobota 18.01.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Sobota 18.01.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

  • Programowanie komputerów [w]
  • gr.: N22-01
    Niedziela 12.01.2020
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-5
    E
    termin pierwszy

dr Dorota Buchnowska
  • ABC IT [lab]
  • gr.: S13-15
    Poniedziałek 13.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-16
    Poniedziałek 13.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Customer Knowledge Management [lab]
  • gr.: S52-05
    Środa 15.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonomika Przedsięwzięć Informatycznych [w]
  • gr.: S52-05
    Środa 15.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Informatyka ekonomiczna [lab]
  • gr.: S42-05
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Procesy Informacyjne w Zarządzaniu [w]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 12.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 12.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Środa 22.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Środa 22.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Środa 22.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Środa 22.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Środa 22.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Środa 22.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-36
    Z
    termin drugi

    gr.: N23-02
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-36
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-01
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-02
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-03
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-04
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-05
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-06
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-2
    Z
    termin drugi

  • Strategia informatyzacji [w]
  • gr.: N52-15
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy IT w małych przedsiębiorstwach [lab]
  • gr.: S42-05
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Technologia informacyjna [ćw]
  • gr.: S11-02
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Środa 22.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

dr hab. inż. Bartłomiej Gawin
  • Inżynieria oprogramowania [w]
  • gr.: S52-01
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

  • Programowanie komputerów [w]
  • gr.: S22-01
    Środa 29.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-5
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Środa 29.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-5
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Michał Kuciapski
  • Portale korporacyjne [w]
  • gr.: S52-05
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

dr Anna Lenart
  • Technologia informacyjna [ćw]
  • gr.: S13-03
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • ERP w finansach [lab]
  • gr.: S52-05
    Poniedziałek 13.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S52-05
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-p29
    Z
    termin pierwszy

  • System SAP ERP [lab]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 13.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • System SAP ERP [w]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

  • Systemy ERP [ćw]
  • gr.: N52-15
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie zasobami i usługami informatycznymi [w]
  • gr.: N42-15
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr hab. Bartosz Marcinkowski
  • Architektura komputerów [w]
  • gr.: N12-31
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

  • Cisco IT Essentials: PC Hardware and Software [w]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 20.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Projektowanie obiektowe [w]
  • gr.: N42-15
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

dr Marek Markowski
  • Technologia informacyjna [w]
  • gr.: S11-01
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Wtorek 18.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Wtorek 18.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Wtorek 18.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-04
    Wtorek 18.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-05
    Wtorek 18.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-2
    Z
    termin drugi

dr Jacek Maślankowski
  • Bazy danych [ćw]
  • gr.: S12-31
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Business Outcomes of Big Data Analysis [w]
  • gr.: WDW
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-5
    E
    termin pierwszy

  • Hurtownie danych [lab]
  • gr.: S42-05
    Środa 15.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Hurtownie danych [w]
  • gr.: S42-11
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

  • Information Technologies [ćw]
  • gr.: S11-61
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie w języku Python [ćw]
  • gr.: S22-31
    Środa 15.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Serwerowe systemy operacyjne [lab]
  • gr.: S12-32
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Serwery aplikacyjne [lab]
  • gr.: N32-31
    Niedziela 15.12.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-32
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-31
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy baz danych [ćw]
  • gr.: N12-33
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-31
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy baz danych [w]
  • gr.: N12-31
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

  • Systemy Business Intelligence [lab]
  • gr.: S52-05
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

mgr Adam Ostrowski
  • Technologia informacyjna [ćw]
  • gr.: S11-01
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Środa 15.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Środa 22.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie w języku Python [ćw]
  • gr.: S22-32
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • System operacyjny MS Windows Server [lab]
  • gr.: N12-33
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

mgr Marcin Popiel
  • Komunikacja w biznesie i autoprezentacja [ćw]
  • gr.: S12-31
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

mgr Piotr Porzuczek
  • Programowanie komputerów [lab]
  • gr.: S12-32
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie sieciowe [ćw]
  • gr.: N32-51
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Serwisy internetowe w języku PHP [lab]
  • gr.: S22-31
    Środa 22.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Środa 22.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Stanisław Wrycza
  • Adaptacyjne zarządzanie projektami w SCRUMie [w]
  • gr.: S42-05
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

  • Aplikacje informatyczne w biznesie [w]
  • gr.: S12-31
    Środa 29.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Środa 29.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

  • Informatyka ekonomiczna [w]
  • gr.: S42-05
    Środa 05.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-31
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

  • Projektowanie systemów informatycznych [w]
  • gr.: S32-31
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-32
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N32-31
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-31
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 08.00-10.30
    sala C-4
    E
    termin drugi

    gr.: S32-32
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 08.00-10.30
    sala C-4
    E
    termin drugi

    gr.: N32-31
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-4
    E
    termin drugi

  • Scrum w systemach informatycznych [w]
  • gr.: S12-31
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-31
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy