Strona główna » Katedra Informatyki Ekonomicznej
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Środa, 25 stycznia 2017 roku, godz. 15:29

prof. nadz, dr hab. Jerzy Auksztol
  • Algorytmy i struktury danych [w]
  • gr.: S12-31
    Poniedziałek 04.02.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Poniedziałek 04.02.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-5
    E
    termin drugi

    gr.: S12-32
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-5
    E
    termin drugi

  • Programowanie komputerów [w]
  • gr.: S22-01
    Poniedziałek 04.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Poniedziałek 04.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-01
    Poniedziałek 04.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-5
    E
    termin drugi

    gr.: S22-02
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-5
    E
    termin drugi

  • Programowanie sieciowe [w]
  • gr.: S32-51
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N32-51
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-51
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-4
    E
    termin drugi

    gr.: N32-51
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-5
    E
    termin drugi

dr Dorota Buchnowska
  • Customer Knowledge Management [lab]
  • gr.: S52-05
    Środa 16.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonomika Przedsięwzięć Informatycznych [w]
  • gr.: S52-05
    Środa 16.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Informatyka ekonomiczna [lab]
  • gr.: S42-05
    Wtorek 15.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Procesy Informacyjne w Zarządzaniu [w]
  • gr.: N23-01
    Sobota 08.12.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 08.12.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-20
    Z
    termin drugi

    gr.: N23-02
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-20
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-01
    Środa 23.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Środa 23.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Środa 23.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Środa 23.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Środa 23.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Poniedziałek 04.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-02
    Poniedziałek 04.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-03
    Poniedziałek 04.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Poniedziałek 04.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-05
    Poniedziałek 04.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-06
    Poniedziałek 04.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-4
    Z
    termin drugi

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S32-51
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

  • Strategia informatyzacji [w]
  • gr.: N52-15
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.45-20.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy IT w małych przedsiębiorstwach [lab]
  • gr.: S42-05
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Technologia informacyjna [ćw]
  • gr.: N11-02
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Czwartek 17.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Czwartek 17.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Środa 23.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Środa 23.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Lenart
  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S32-51
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-p29
    Z
    termin pierwszy

  • Technologia informacyjna [ćw]
  • gr.: S13-10
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • ERP w finansach [lab]
  • gr.: S52-05
    Poniedziałek 14.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S52-05
    Poniedziałek 21.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-p29
    Z
    termin pierwszy

  • System SAP ERP [lab]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 14.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • System SAP ERP [w]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

  • Systemy ERP [ćw]
  • gr.: N52-15
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 10.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie zasobami i usługami informatycznymi [w]
  • gr.: N42-15
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Cezary Mańkowski
  • Modelowanie procesów biznesowych w narzędziu ARIS [lab]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 04.02.2019
    godz.: 13.30-16.45
    sala C-25
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-05
    Czwartek 28.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    E
    termin drugi

dr Bartosz Marcinkowski
  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S32-31
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-p27
    Z
    termin pierwszy

  • Architektura komputerów [w]
  • gr.: S12-31
    Czwartek 31.01.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Czwartek 31.01.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-31
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

  • Inżynieria oprogramowania [ćw]
  • gr.: S52-11
    Czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy programowania [lab]
  • gr.: N12-31
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 12.15-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie sieciowe [ćw]
  • gr.: S32-51
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 13.30-16.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Projektowanie obiektowe [ćw]
  • gr.: N42-15
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 13.30-16.45
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Projektowanie obiektowe [w]
  • gr.: N42-15
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-24
    E
    termin pierwszy

  • Projektowanie systemów informatycznych [lab]
  • gr.: S32-31
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Sieci komputerowe - routing and switching [lab]
  • gr.: N22-31
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 15.15-18.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 14.01.2019
    godz.: 13.30-16.45
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Wtorek 15.01.2019
    godz.: 13.30-16.45
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Standardy XML [ćw]
  • gr.: N42-15
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Standardy XML [lab]
  • gr.: N22-31
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Wtorek 15.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

dr Marek Markowski
  • Technologia informacyjna [w]
  • gr.: S11-01
    Czwartek 31.01.2019
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Czwartek 31.01.2019
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Czwartek 31.01.2019
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Czwartek 31.01.2019
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Czwartek 31.01.2019
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Czwartek 31.01.2019
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Czwartek 31.01.2019
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Czwartek 31.01.2019
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Czwartek 31.01.2019
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Czwartek 31.01.2019
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Czwartek 31.01.2019
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-07
    Czwartek 31.01.2019
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-08
    Czwartek 31.01.2019
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-09
    Czwartek 31.01.2019
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-10
    Czwartek 31.01.2019
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Wtorek 26.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Wtorek 26.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Wtorek 26.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Wtorek 26.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Wtorek 26.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Wtorek 26.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Wtorek 26.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Wtorek 26.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Wtorek 26.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Wtorek 26.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Wtorek 26.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-07
    Wtorek 26.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-08
    Wtorek 26.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-09
    Wtorek 26.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-10
    Wtorek 26.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

dr Jacek Maślankowski
  • Algorytmy i struktury danych [w]
  • gr.: N12-31
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

  • Hurtownie danych [lab]
  • gr.: S42-05
    Środa 16.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Hurtownie danych [w]
  • gr.: S42-11
    Środa 30.01.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C - 33
    E
    termin pierwszy

  • Information Technologies [ćw]
  • gr.: S11-61
    Poniedziałek 21.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie w języku Python [ćw]
  • gr.: S22-31
    Środa 16.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Serwery aplikacyjne [lab]
  • gr.: S32-31
    Poniedziałek 21.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy baz danych [ćw]
  • gr.: N12-31
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy baz danych [w]
  • gr.: S12-31
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-31
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.45-13.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.45-13.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

  • Systemy Business Intelligence [lab]
  • gr.: S52-05
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr Sławomir Radomski
  • Aplikacje rozproszone w języku Java [lab]
  • gr.: S32-31
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-31
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-32
    Z
    termin drugi

  • Programowanie .NET [lab]
  • gr.: S32-31
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-31
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-32
    Z
    termin drugi

prof. dr hab. Stanisław Wrycza
  • Adaptacyjne zarządzanie projektami w SCRUMie [w]
  • gr.: S42-05
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-05
    Środa 27.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-30
    Z
    termin pierwszy

  • Aplikacje informatyczne w biznesie [w]
  • gr.: S12-31
    Środa 30.01.2019
    godz.: 14.15-16.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Środa 30.01.2019
    godz.: 14.15-16.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Piątek 01.03.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-30
    E
    termin drugi

    gr.: S12-32
    Piątek 01.03.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-30
    E
    termin drugi

  • Informatyka ekonomiczna [w]
  • gr.: N12-31
    Sobota 02.12.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-05
    piątek 01.02.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-31
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-21
    E
    termin drugi

    gr.: N12-32
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-05
    Piątek 01.03.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-30
    E
    termin drugi

    gr.: N12-31
    Piątek 01.03.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala C-30
    E
    termin trzeci

    gr.: N12-32
    Piątek 01.03.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala C-30
    E
    termin drugi

  • Projektowanie systemów informatycznych [w]
  • gr.: S32-31
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-31
    Czwartek 28.02.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala C-30
    E
    termin drugi

  • Scrum w systemach informatycznych [w]
  • gr.: N12-31
    Sobota 17.11.2018
    godz.: 16.00-17.45
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Sobota 17.11.2018
    godz.: 16.00-17.45
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Piątek 01.03.2019
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-30
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Piątek 01.03.2019
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-30
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-31
    Piątek 01.03.2019
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-30
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Piątek 01.03.2019
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-30
    Z
    termin pierwszy