Strona główna » Katedra Informatyki Ekonomicznej
Egzaminy i zaliczenia

dr Dorota Buchnowska
  • ABC IT [lab]
  • gr.: S12-32
    Piątek 18.12.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-29
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Poniedziałek 11.01.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-29
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-31
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    Z
    termin trzeci

  • Customer Knowledge Management [lab]
  • gr.: S52-05
    Środa 27.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-29
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonomika Przedsięwzięć Informatycznych [w]
  • gr.: S52-05
    Środa 27.01.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-29
    Z
    termin pierwszy

  • Informatyka ekonomiczna [lab]
  • gr.: S42-05
    Środa 27.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-06
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Procesy Informacyjne w Zarządzaniu [w]
  • gr.: N23-01
    Sobota 12.12.2020
    godz.: 08.00-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 12.12.2020
    godz.: 08.00-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N23-02
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-01
    Wtorek 09.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-02
    Wtorek 09.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-03
    Wtorek 09.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-04
    Wtorek 09.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Strategia informatyzacji [w]
  • gr.: N52-15
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 08.00-10.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

  • Technologia informacyjna [ćw]
  • gr.: S12-01
    Wtorek 12.01.2021
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-29
    Z
    termin pierwszy

dr inż. Przemysław Jatkiewicz
  • Bazy danych [ćw]
  • gr.: N32-41
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 17.00-20.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-21
    Środa 27.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Bazy danych [w]
  • gr.: N32-41
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-21
    Środa 03.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Środa 03.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Bezpieczeństwo serwerów i systemów sieciowych [lab]
  • gr.: N22-31
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 10.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Bezpieczeństwo serwerów i systemów sieciowych [w]
  • gr.: S22-31
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-31
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Serwerowe systemy operacyjne [lab]
  • gr.: S12-31
    Wtorek 19.01.2021
    godz.: 08.45-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

dr Tomasz Kąkol
  • Filozofia [w]
  • gr.: N11-01
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-31
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-05
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

mgr Patrycja Krauze-Maślankowska
  • Technologia informacyjna [ćw]
  • gr.: S12-02
    Wtorek 26.01.2021
    godz.: 15.15-18.30
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Informatyka w administracji [w]
  • gr.: S52-05
    Środa 03.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

dr Anna Lenart
  • System SAP ERP [w]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-29
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-06
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-29
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Bartosz Marcinkowski
  • Architektura komputerów [w]
  • gr.: N12-31
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 14.15-16.00
    sala C-27
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 14.15-16.00
    sala C-27
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 14.15-16.00
    sala C-27
    E
    termin pierwszy

  • Podstawy programowania [lab]
  • gr.: N12-32
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 13.30-17.45
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

dr Jacek Maślankowski
  • Bazy danych [ćw]
  • gr.: S12-31
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 08.00-12.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Wtorek 26.01.2021
    godz.: 14.15-18.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Serwerowe systemy operacyjne [lab]
  • gr.: S12-32
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 13.30-17.45
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Business Outcomes of Big Data Analysis [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Hurtownie danych [lab]
  • gr.: N42-11
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 10.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-05
    Środa 27.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-06
    Środa 27.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Hurtownie danych [w]
  • gr.: S42-05
    Środa 03.02.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-06
    Środa 03.02.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Środa 03.02.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Środa 03.02.2021
    godz.: 16.00-16.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Information Technologies [ćw]
  • gr.: S11-61
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S32-31
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-33
    Z
    termin pierwszy

  • Serwery aplikacyjne [lab]
  • gr.: S32-32
    Wtorek 19.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-31
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N32-31
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy baz danych [w]
  • gr.: N12-31
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Systemy Business Intelligence [lab]
  • gr.: S52-05
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

mgr Adam Ostrowski
  • Technologia informacyjna [ćw]
  • gr.: S11-01
    Środa 20.01.2021
    godz.: 16.00-16.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Środa 03.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Środa 03.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Środa 03.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Środa 03.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Piątek 26.02.2021
    godz.: 16.00-16.45
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Piątek 26.02.2021
    godz.: 16.00-16.45
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-03
    Piątek 26.02.2021
    godz.: 16.00-16.45
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-01
    Piątek 26.02.2021
    godz.: 16.00-16.45
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-02
    Piątek 26.02.2021
    godz.: 16.00-16.45
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-04_
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie w języku Python [ćw]
  • gr.: N22-31
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 15.15-17.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-31
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    Z
    termin drugi

  • System operacyjny MS Windows Server [lab]
  • gr.: N12-32
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N12-33
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    Z
    termin drugi

mgr Piotr Porzuczek
  • Interaktywne serwisy internetowe [lab]
  • gr.: S22-32
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie komputerów [lab]
  • gr.: S12-32
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 15.15-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Serwisy internetowe w języku PHP [lab]
  • gr.: N22-31
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr Sławomir Radomski
  • Aplikacje rozproszone w języku Java [lab]
  • gr.: S32-31
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-32
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N32-31
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie .NET [lab]
  • gr.: S32-31
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-32
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N32-31
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Monika Woźniak
  • Zespół projektowy []
  • gr.: ZPIT
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala Online
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Stanisław Wrycza
  • Adaptacyjne zarządzanie projektami w SCRUMie [w]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Aplikacje informatyczne w biznesie [w]
  • gr.: S12-31
    Środa 03.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Informatyka ekonomiczna [w]
  • gr.: S42-05
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-06
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-31
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Projektowanie systemów informatycznych [w]
  • gr.: S32-31
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-32
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N32-31
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Scrum w systemach informatycznych [w]
  • gr.: S12-32
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-31
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy