Strona główna » Marzenna Czerwińska
Marzenna Czerwińska
Marzenna Czerwińska
Aktualizacja: Poniedziałek, 21 sierpnia 2017 roku, godz. 10:37

dr Marzenna Czerwińska

Stanowisko:
Starszy wykładowca
221
(+48 58) 523 14 07

Konsultacje

W dniu:
24.04.2019
godz. 08.00-08.45
pok. 221
W dniu:
25.04.2019
godz. 08.30-09.30
pok. 221
W dniu:
29.04.2019
godz. 08.30-09.30
pok. 221

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Otoczenie biznesu
    • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie
    • Seminarium licencjackie
  • Stacjonarne studia II stopnia
    • Instytucjonalne formy wspierania przedsiębiorczości
    • Przedsiębiorczość
    • Seminarium magisterskie
    • Zarządzanie projektami UE
  • Niestacjonarne studia II stopnia
    • Przedsiębiorczość
    • Seminarium magisterskie
    • Zarządzanie projektami UE

Prowadzone seminaria

Seminarium licencjackie

Kierunek: Zarządzanie
Specjalność: Zarządzanie Małym Przedsiębiorstwem

 Seminarium licencjackie 

Seminarium magisterskie

Kierunek: Zarządzanie
Specjalność: Zarządzanie Małym Przedsiębiorstwem

Seminarium magisterskie

Specjalność:  Zarządzanie Małym Przedsiębiorstwem

studia stacjonarne 2017/2018

Tytuł seminarium:  Ekonomika małej firmy

Prowadzący :  dr MARZENNA CZERWIŃSKA, Katedra Ekonomiki Przedsiębiorstw

Zakres problemowy seminarium:

  • specyfika i uwarunkowania funkcjonowania sektora małych i średnich przedsiębiorstw,
  • strategie rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw,
  • instytucjonalne uwarunkowania podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce i w innych krajach,
  • problemy fazy startu
  • innowacyjność  małych firm
  • formy instytucjonalnego wsparcia przedsiębiorczości,
  • przedsiębiorczość rodzinna,
  • ryzyko w działalność małych firm
  • źródła finansowania działalności przedsiębiorstw,
  • zarządzanie zasobami materialnymi, niematerialnymi i ludzkimi w przedsiębiorstwie,
  • analiza bliższego i dalszego otoczenia przedsiębiorstwa.

 

 

Kierunek: Zarządzanie
Specjalność: Zarządzanie Rozwojem Przedsiębiorstwa

Kierunek: Zarządzanie

Specjalność:  Zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa

Seminarium magisterskie

Prowadzący seminarium: dr Marzenna Czerwińska

Tytuł seminarium:  Ekonomika małej firmy

Opis tematyki:

  • specyfika i uwarunkowania funkcjonowania sektora małych i średnich przedsiębiorstw,
  • strategie rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw,
  • instytucjonalne uwarunkowania podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce i w innych krajach,
  • problemy fazy startu
  • innowacyjność  małych firm
  • formy instytucjonalnego wsparcia przedsiębiorczości,
  • przedsiębiorczość rodzinna,
  • ryzyko w działalność małych firm
  • źródła finansowania działalności przedsiębiorstw,
  • zarządzanie zasobami materialnymi, niematerialnymi i ludzkimi w przedsiębiorstwie,
  • analiza bliższego i dalszego otoczenia przedsiębiorstwa.

Egzaminy i zaliczenia

  • Instytucjonalne formy wspierania przedsiębiorczości [w]
  • gr.: S53-21
    Środa 05.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

  • Lokalizacja działalności gospodarczej [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Otoczenie biznesu [w]
  • gr.: S23-51
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Otoczenie biznesu [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 27.05.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • grupa: S21-01
    czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-02
    czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-03
    czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-04
    czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-05
    czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S22-01
    czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S22-02
    czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S22-31
    czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S22-32
    czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-01
    Poniedziałek 25.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S21-02
    Poniedziałek 25.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S21-03
    Poniedziałek 25.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S21-04
    Poniedziałek 25.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S21-05
    Poniedziałek 25.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S22-01
    Poniedziałek 25.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S22-02
    Poniedziałek 25.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S22-31
    Poniedziałek 25.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S22-32
    Poniedziałek 25.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-07
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-08
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [W]
  • grupa: S21-01
    czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-02
    czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-03
    czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-04
    czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-05
    czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S22-01
    czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S22-02
    czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S22-31
    czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S22-32
    czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-01
    Poniedziałek 25.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S21-02
    Poniedziałek 25.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S21-03
    Poniedziałek 25.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S21-04
    Poniedziałek 25.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S21-05
    Poniedziałek 25.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S22-01
    Poniedziałek 25.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S22-02
    Poniedziałek 25.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S22-31
    Poniedziałek 25.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S22-32
    Poniedziałek 25.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-07
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-08
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Przedsiębiorczość [w]
  • grupa: S43-21
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S43-31
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S43-21
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    grupa: N43-31
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N43-32
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S43-21
    Poniedziałek 25.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: S43-31
    Poniedziałek 25.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: N43-31
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-3
    Z
    termin drugi

    grupa: N43-32
    Sobota 02.03.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-3
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie projektami UE [ćw]
  • grupa: S53-31
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N53-32
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

Publikacje