Strona główna » Katedra Rachunkowości
Egzaminy i zaliczenia

dr Grzegorz Bucior
  • Podatek VAT w przedsiębiorstwie [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 222
    E
    termin pierwszy

  • Podatki: VAT i dochodowy [w]
  • gr.: S41-15
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 14.15-15.00
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 14.15-15.00
    sala 222
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek budżetowych [ćw]
  • gr.: S31-51
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 222
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 222
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek budżetowych [w]
  • gr.: S31-52
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Sobota 18.07.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Sobota 18.07.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 222
    E
    termin drugi

    gr.: N31-51
    Sobota 18.07.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 222
    E
    termin drugi

    gr.: N31-52
    Sobota 18.07.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 222
    E
    termin drugi

    gr.: N31-53
    Sobota 18.07.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 222
    E
    termin drugi

dr Michał Chalastra
  • Rachunek kosztów [w]
  • gr.: N44-01
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-02
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-03
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 204
    E
    termin pierwszy

mgr Ewa Chrostowska
  • Podatki bezpośrednie i ubezpieczenia społeczne [ćw]
  • gr.: S41-22
    Piątek 26.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów [ćw]
  • gr.: N44-02
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: S11-01
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S43-01
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-01
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

dr Karolina Gościniak
  • Standardy sprawozdawczości finansowej [w]
  • gr.: S41-01
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

dr Maciej Hyży
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: S14-02
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 201
    Z
    termin pierwszy

  • Bilansowy i podatkowy pomiar kosztów [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 10.30-13.00
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 10.30-13.00
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 201
    E
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: N31-51
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 201
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 201
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 201
    Z
    termin pierwszy

  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: N41-05
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 201
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: N11-01
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala 201
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N14-01
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala 201
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S14-01
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 201
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [w]
  • gr.: N14-01
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-31
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: S14-01
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: S14-02
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 201
    E
    termin pierwszy

dr Katarzyna Koleśnik
  • Badanie sprawozdań finansowych [Egzamin]
  • gr.: ACCA 2
    Środa 17.06.2020
    godz.: 10.30-13.00
    sala 201
    E
    termin pierwszy

mgr Beata Kotowska
  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: N43-05
    Niedziela 24.05.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza finansowa [ćw]
  • gr.: N51-25
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Budżetowanie [ćw]
  • gr.: N41-16
    Niedziela 24.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Financial Planning and Analysis [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

dr Cyryl Kotyla
  • Podatki bezpośrednie i ubezpieczenia społeczne [ćw]
  • gr.: S41-21
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 202a
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 16.00-17.45
    sala 202a
    Z
    termin drugi

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: N31-51
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Podatki bezpośrednie i ubezpieczenia społeczne [w]
  • gr.: S41-21
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 13.30-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-22
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 13.30-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Poniedziałek 07.09.2020
    godz.: 13.30-16.00
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S41-22
    Poniedziałek 07.09.2020
    godz.: 13.30-16.00
    sala C-9
    E
    termin drugi

  • Podatki bezpośrednie, prawo lokalne, prawo celne [ćw]
  • gr.: N41-25
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 202a
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 202a
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 202a
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-26
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 202a
    Z
    termin drugi

  • Podatki bezpośrednie, prawo lokalne, prawo celne [w]
  • gr.: N41-25
    Niedziela 28.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 202a
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Niedziela 28.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 202a
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 05.09.2020
    godz.: 11.30-13.00
    E
    termin drugi

    gr.: N41-26
    Sobota 05.09.2020
    godz.: 11.30-13.00
    E
    termin drugi

  • Rachunkowość podatkowa [w]
  • gr.: S41-15
    Środa 03.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 202a
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 202a
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 202a
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Środa 17.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 202a
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-15
    Niedziela 28.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 202a
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Niedziela 28.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 202a
    Z
    termin drugi

dr Wojciech Kozłowski
  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: N51-25
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 214
    E
    termin pierwszy

dr Jarosław Kujawski
  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: N41-01
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-22
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

    gr.: S41-22
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

    gr.: N41-01
    Niedziela 13.09.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

    gr.: N41-05
    Niedziela 13.09.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

    gr.: N41-15
    Niedziela 13.09.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Niedziela 13.09.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Przemysław Lech
  • Zarządzanie projektami informatycznymi [w]
  • gr.: S51-21
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 202a
    E
    termin pierwszy

dr Monika Mazurowska
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: N11-02
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-31
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-130
    Z
    termin drugi

    gr.: N22-31
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala A-321
    Z
    termin drugi

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S41-15
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 214
    Z
    termin pierwszy

dr Marek Ossowski
  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: N41-25
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala 204
    E
    termin pierwszy

dr Sylwia Silska-Gembka
  • Standardy sprawozdawczości finansowej [w]
  • gr.: N41-01
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: N41-16
    Sobota 23.05.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Wtorek 26.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

dr Ewa Spigarska
  • Rachunkowość ubezpieczycieli [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: S43-01
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość banków [ćw]
  • gr.: N31-51
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 222
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 222
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość banków [w]
  • gr.: S31-51
    Piątek 12.06.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Piątek 12.06.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość instytucji finansowych [w]
  • gr.: N41-25
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 222
    E
    termin pierwszy

  • Sprawozdawczość instytucji finansowych [w]
  • gr.: S41-21
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-22
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S41-15
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: N31-51
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [w]
  • gr.: N22-41
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: N43-01
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N41-25
    Sobota 23.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 23.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-25
    Niedziela 24.05.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość banków [ćw]
  • gr.: N31-53
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów i wyników w podejmowaniu decyzji [w, Egzamin]
  • gr.: SPRiP
    Piątek 26.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Aleksandra Żurawik
  • Rachunkowość jednostek budżetowych [ćw]
  • gr.: N31-52
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [w]
  • gr.: N11-01
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-21
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 204
    E
    termin pierwszy