Strona główna » Katedra Statystyki
Egzaminy i zaliczenia

dr Dorota Banaszkiewicz
  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [w]
  • gr.: S13-01
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Wybrane metody statystyki i demografii [w]
  • gr.: S13-15
    Piątek 07.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-16
    Piątek 07.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Anna Gierusz
  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: S21-03
    Poniedziałek 13.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-01
    Środa 15.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Środa 15.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-01
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 18.45-20.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-01
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-03
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-04
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-01
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-05
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-01
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-2
    Z
    termin trzeci

    gr.: N21-05
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-2
    Z
    termin trzeci

  • Mathematical Statistics [ćw]
  • gr.: S21-61
    Środa 22.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-61
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-61
    Wtorek 25.02.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-119
    Z
    termin trzeci

  • Statystyczna analiza decyzji [lab]
  • gr.: S42-11
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: S42-11
    Wtorek 25.02.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-119
    Z
    termin trzeci

  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S13-06
    Środa 22.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 13.30-16.45
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-01
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-06
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-01
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-02
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-04
    Wtorek 25.02.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-119
    Z
    termin trzeci

    gr.: S13-01
    Wtorek 25.02.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-119
    Z
    termin trzeci

    gr.: S13-06
    Wtorek 25.02.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-119
    Z
    termin trzeci

    gr.: N11-01
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-2
    Z
    termin trzeci

    gr.: N13-02
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-2
    Z
    termin trzeci

prof. UG, dr hab. Beata Jackowska
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: N12-31
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Demografia [w, II poł. sem.]
  • gr.: S32-41
    Środa 05.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

dr Tomasz Jurkiewicz
  • Oprogramowanie symulacji komputerowych [lab]
  • gr.: S32-41
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 12.15-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Czwartek 13.02.2020
    godz.: 12.15-15.00
    sala A-118
    Z
    termin drugi

  • Statystyczne badania rynkowe [w]
  • gr.: S52-01
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 13.30-18.30
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-05
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 13.30-18.30
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 13.30-18.30
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 13.30-18.30
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 13.30-18.30
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 13.30-18.30
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 13.30-18.30
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 13.30-18.30
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 13.30-18.30
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 13.30-18.30
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 13.30-18.30
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 13.30-18.30
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 13.30-18.30
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 13.30-18.30
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-18
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 13.30-18.30
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 13.30-18.30
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 13.30-18.30
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 13.30-18.30
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 13.30-18.30
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 13.30-18.30
    sala 233
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 13.30-18.30
    sala 233
    E
    termin pierwszy

  • Zastosowanie statystyki w informatyce [ćw]
  • gr.: S12-31
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Czwartek 13.02.2020
    godz.: 12.15-15.00
    sala A-118
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-32
    Czwartek 13.02.2020
    godz.: 12.15-15.00
    sala A-118
    Z
    termin drugi

dr Olga Komorowska
  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [w]
  • gr.: N13-01
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Niedziela 01.03.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: N13-02
    Niedziela 01.03.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: N13-03
    Niedziela 01.03.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: N13-04
    Niedziela 01.03.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: N13-01
    Sobota 21.03.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-310
    E
    termin trzeci

    gr.: N13-02
    Sobota 21.03.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-310
    E
    termin trzeci

    gr.: N13-03
    Sobota 21.03.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-310
    E
    termin trzeci

    gr.: N13-04
    Sobota 21.03.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-310
    E
    termin trzeci

dr Arkadiusz Kozłowski
  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: N21-04
    Sobota 11.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-118
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-02
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-1
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-04
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-1
    Z
    termin trzeci

  • Statystyczna analiza decyzji [lab]
  • gr.: N42-11
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-1
    Z
    termin drugi

    gr.: N42-12
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-1
    Z
    termin drugi

  • Statystyczne badania rynkowe [w]
  • gr.: S51-01
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-16
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Metoda reprezentacyjna [ćw]
  • gr.: S42-11
    Poniedziałek 13.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-01
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-1
    Z
    termin drugi

    gr.: S42-11
    Środa 19.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin trzeci

  • Metoda reprezentacyjna [w]
  • gr.: S42-01
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 232
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 08.45-13.00
    sala 232
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-15
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Wtorek 25.02.2020
    godz.: 14.15-15.00
    sala 232
    E
    termin drugi

    gr.: N42-11
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: N42-12
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: N42-15
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-20
    E
    termin drugi

  • Podstawy statystyki [w]
  • gr.: S24-01
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N24-01
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N24-01
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-20
    E
    termin drugi

  • Statystyczna analiza decyzji [w]
  • gr.: S42-11
    Piątek 07.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala 232
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 232
    E
    termin drugi

  • Statystyka [ćw]
  • gr.: N12-31
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-31
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-1
    Z
    termin drugi

    gr.: N12-32
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-1
    Z
    termin drugi

  • Statystyka [w]
  • gr.: N12-31
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-31
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: N12-32
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: N12-33
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-20
    E
    termin drugi

prof. UG, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Analiza rynku [ćw]
  • gr.: N52-11
    Sobota 21.12.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Niedziela 22.12.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa [lab]
  • gr.: N42-11
    Sobota 23.11.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Niedziela 22.12.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Poniedziałek 20.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa [w]
  • gr.: S42-01
    Środa 05.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Środa 05.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-15
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-01
    Poniedziałek 24.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 230
    E
    termin drugi

    gr.: S42-11
    Poniedziałek 24.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 230
    E
    termin drugi

    gr.: N42-11
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala A-118
    E
    termin drugi

    gr.: N42-12
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala A-118
    E
    termin drugi

    gr.: N42-15
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala A-118
    E
    termin drugi

  • Badania marketingowe [lab]
  • gr.: S32-41
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S52-11
    Środa 22.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala p-230
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Krzysztof Najman
  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [w]
  • gr.: S12-01
    Środa 05.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Środa 05.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Środa 05.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Wtorek 25.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S12-02
    Wtorek 25.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S12-03
    Wtorek 25.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N52-11
    Sobota 18.01.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala 230
    Z
    termin pierwszy

  • Big Data [w]
  • gr.: S42-11
    Środa 29.01.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Niedziela 01.03.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala 230
    E
    termin drugi

    gr.: N42-12
    Niedziela 01.03.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala 230
    E
    termin drugi

  • Metody sztucznej inteligencji [w]
  • gr.: S52-11
    Środa 05.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala 230
    E
    termin drugi

  • Modelowanie procesów finansowych [w]
  • gr.: D85-01
    Sobota 07.12.2019
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium doktorskie [sem]
  • gr.: S70-01
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala p-230
    Z
    termin pierwszy

mgr Teresa Plenikowska-Ślusarz
  • Statystyka [ćw]
  • gr.: N11-01
    Sobota 11.01.2020
    godz.: 18.45-20.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Środa 15.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-02
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Środa 05.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Środa 05.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Środa 05.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-04
    Środa 05.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-05
    Środa 05.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

  • Podstawy statystyki [ćw]
  • gr.: N24-01
    Sobota 11.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S24-01
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S24-01
    Środa 29.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: S24-02
    Środa 29.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: N24-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [ćw]
  • gr.: N13-04
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 08.00-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Środa 22.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Środa 22.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 13.30-16.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Środa 29.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-02
    Środa 29.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-03
    Środa 29.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-02
    Środa 29.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-02
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-03
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-04
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

  • Statystyka z demografią [ćw]
  • gr.: S44-01
    Środa 05.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Wybrane metody statystyki i demografii [ćw]
  • gr.: S13-15
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-16
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

dr Agnieszka Pobłocka
  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: S21-02
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-06
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S13-02
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-04
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-05
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-03
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-7
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-04
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-7
    Z
    termin drugi

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S32-41
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala p-231
    Z
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia [ćw]
  • gr.: S23-06
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 08.00-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia [w]
  • gr.: S23-01
    Poniedziałek 20.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Poniedziałek 20.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Poniedziałek 20.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Poniedziałek 20.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Poniedziałek 20.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Poniedziałek 20.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

mgr Katarzyna Raca
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S12-31
    Środa 22.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Środa 05.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-32
    Środa 05.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-01
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-31
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    gr.: S12-32
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    gr.: N11-06
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-01
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    gr.: S11-02
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    gr.: S11-03
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    gr.: S12-31
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin czwarty

    gr.: S12-32
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin czwarty

    gr.: N11-06
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala A-238
    Z
    termin trzeci

  • Statystyka [ćw]
  • gr.: N12-33
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-2
    Z
    termin drugi

    gr.: N12-33
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin trzeci

    gr.: N12-33
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-238
    Z
    termin czwarty

  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [ćw]
  • gr.: S13-06
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-06
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-05
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-2
    Z
    termin trzeci

    gr.: S13-06
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-2
    Z
    termin trzeci

dr Ewa Wycinka
  • Statystyka [w]
  • gr.: N11-01
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala Aula O WE
    E
    termin drugi

    gr.: N11-02
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala Aula O WE
    E
    termin drugi

    gr.: N11-03
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala Aula O WE
    E
    termin drugi

    gr.: N11-04
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala Aula O WE
    E
    termin drugi

    gr.: N11-05
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala Aula O WE
    E
    termin drugi

    gr.: N11-06
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala Aula O WE
    E
    termin drugi