Strona główna » Katedra Statystyki
Egzaminy i zaliczenia

dr Damian Gajda
  • Język SQL [lab]
  • gr.: N42-11
    Niedziela 09.06.2019
    godz.: 15.15-17.45
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Niedziela 09.06.2019
    godz.: 15.15-17.45
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna [ćw]
  • gr.: N12-01
    Sobota 18.05.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-01
    Sobota 15.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin drugi

dr Anna Gierusz
  • Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna [ćw]
  • gr.: S12-01
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Środa 26.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala 231
    Z
    termin drugi

  • Probability Concepts [ćw]
  • gr.: S11-61
    Środa 05.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

  • Probability Concepts [w]
  • gr.: S11-61
    Środa 12.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-130
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-61
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala 231
    E
    termin drugi

    gr.: S11-61
    Środa 11.09.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala 231
    E
    termin trzeci

prof. nadz, dr hab. Beata Jackowska
  • Modele parametryczne [w]
  • gr.: N42-11
    Niedziela 16.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Niedziela 16.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

dr Tomasz Jurkiewicz
  • Organizacja i technika badań próbkowych [w]
  • gr.: S22-41
    Środa 19.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala 233
    E
    termin pierwszy

dr Olga Komorowska
  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [w]
  • gr.: N12-01
    Sobota 30.03.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Sobota 30.03.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 30.03.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 30.03.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Arkadiusz Kozłowski
  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: N21-01
    Sobota 16.03.2019
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 16.03.2019
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 16.03.2019
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy statystyki [w]
  • gr.: N24-01
    Sobota 16.03.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: N13-03
    Sobota 16.03.2019
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Analiza wielowymiarowa cech jakościowych [ćw]
  • gr.: N42-11
    Sobota 18.05.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Sobota 01.06.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa cech jakościowych [w]
  • gr.: S42-11
    Środa 19.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Środa 19.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Środa 26.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 230
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Środa 26.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 230
    E
    termin pierwszy

  • Badania marketingowe [ćw]
  • gr.: N23-25
    Sobota 11.05.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-31
    Sobota 11.05.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Badania marketingowe [w]
  • gr.: S23-21
    Wtorek 18.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Wtorek 18.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-31
    Wtorek 18.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Wtorek 18.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-25
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala 230
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-31
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala 230
    E
    termin pierwszy

  • Metody ilościowe w ZZL [ćw]
  • gr.: S53-15
    Środa 29.05.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

  • Metody klasyfikacji [w]
  • gr.: S22-41
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: N52-11
    Niedziela 02.06.2019
    godz.: 15.15-17.45
    sala 230
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala p-230
    Z
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Krzysztof Najman
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: N42-11
    Sobota 18.05.2019
    godz.: 15.15-17.45
    sala 230
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Sobota 18.05.2019
    godz.: 15.15-17.45
    sala 230
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala p-230
    Z
    termin pierwszy

  • Eksploracyjne metody analizy danych [ćw]
  • gr.: S32-41
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Eksploracyjne metody analizy danych [w]
  • gr.: S32-41
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Przygotowanie danych [ćw]
  • gr.: N42-11
    Niedziela 02.06.2019
    godz.: 14.15-16.45
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Niedziela 02.06.2019
    godz.: 11.30-14.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-238
    Z
    termin drugi

    gr.: N42-12
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-238
    Z
    termin drugi

  • Sztuczne sieci neuronowe [lab]
  • gr.: S32-41
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala A-239
    Z
    termin drugi

  • Text mining [ćw]
  • gr.: N52-11
    Niedziela 14.04.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Niedziela 16.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-238
    E
    termin pierwszy

mgr Teresa Plenikowska-Ślusarz
  • Statystyka [ćw]
  • gr.: S11-03
    Środa 05.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Środa 05.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Środa 19.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Środa 19.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Środa 19.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-04
    Środa 19.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Środa 19.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin drugi

dr Agnieszka Pobłocka
  • Metody aktuarialne [ćw]
  • gr.: S52-11
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-41
    Środa 05.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-1
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Sobota 15.06.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-41
    Wtorek 18.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Niedziela 23.06.2019
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-239
    Z
    termin drugi

  • Metody aktuarialne [w]
  • gr.: S31-41
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    E
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S32-41
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala p-231
    Z
    termin pierwszy

dr Ewa Wycinka
  • Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna [ćw]
  • gr.: S12-02
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Statystyka [w]
  • gr.: S11-01
    Piątek 28.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Piątek 28.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Piątek 28.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Piątek 28.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Piątek 28.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy