Strona główna » Studenci » Studia I stopnia » »
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Wtorek, 13 grudnia 2016 roku, godz. 18:26

Semestr zimowy roku akademickiego 2016/2017

Sesja podstawowa - 30.01–12.02.2017

Sesja poprawkowa - 18.02-05.03.2017

dr Sylwia Badowska
  • Polityka produktu [cw]
  • W chwili obecnej nie zostały jeszcze wyznaczone terminy egzaminów i zaliczeń.

  • Polityka produktu [ćw]
  • grupa: 391 NSL
    Sobota 17.12.2016
    godz.: 09.45-11.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    grupa: 391 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 08.10-09.00
    sala C-5
    Z
    termin drugi

  • Polityka produktu [w]
  • grupa: 391 NSL
    Sobota 17.12.2016
    godz.: 10.15-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    grupa: 391 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 08.10-09.00
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

  • Promocja [w]
  • grupa: 391 NSL
    Sobota 17.12.2016
    godz.: 10.45-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    grupa: 391 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 08.10-09.00
    sala C-5
    Z
    termin drugi

prof. dr hab. Krystyna Dziworska
  • Zarządzanie inwestycjami [w]
  • grupa: 201 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: 21 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: 22 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: 71 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: 72 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: 73 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: 74 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: 75 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Maria Jastrzębska
  • Finanse publiczne [w]
  • grupa: 71 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 13.40-14.10
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: 72 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 13.40-14.10
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: 73 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 13.40-14.10
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: 74 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 13.40-14.10
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: 75 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 13.40-14.10
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Finanse samorządu terytorialnego [w]
  • grupa: 365 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 14.20-14.50
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: 371 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 14.20-14.50
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: 372 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 14.20-14.50
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: 381 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 14.20-14.50
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Magdalena Jerzemowska
  • Nadzór korporacyjny [w]
  • grupa: 311 NSL
    Niedziela 20.11.2016
    godz.: 13.00-13.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    grupa: 325 NSL
    Niedziela 20.11.2016
    godz.: 13.00-13.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    grupa: 341 NSL
    Niedziela 20.11.2016
    godz.: 13.00-13.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    grupa: 391 NSL
    Niedziela 20.11.2016
    godz.: 13.00-13.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    grupa: 311 NSL
    Sobota 17.12.2016
    godz.: 13.00-13.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: 325 NSL
    Sobota 17.12.2016
    godz.: 13.00-13.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: 341 NSL
    Sobota 17.12.2016
    godz.: 13.00-13.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: 391 NSL
    Sobota 17.12.2016
    godz.: 13.00-13.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: 311 NSL
    Sobota 14.01.2017
    godz.: 16.20-16.35
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

    grupa: 325 NSL
    Sobota 14.01.2017
    godz.: 16.20-16.35
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

    grupa: 341 NSL
    Sobota 14.01.2017
    godz.: 16.20-16.35
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

    grupa: 391 NSL
    Sobota 14.01.2017
    godz.: 16.20-16.35
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość finansowa [cw]
  • W chwili obecnej nie zostały jeszcze wyznaczone terminy egzaminów i zaliczeń.

  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • grupa: 73 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 15.00-16.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Seminairum licencjackie
  • W chwili obecnej nie zostały jeszcze wyznaczone terminy egzaminów i zaliczeń.

  • Seminarium licencjackie
  • W chwili obecnej nie zostały jeszcze wyznaczone terminy egzaminów i zaliczeń.

dr Julia Koralun-Bereźnicka
  • Finanse przedsiębiorstw [cw]
  • W chwili obecnej nie zostały jeszcze wyznaczone terminy egzaminów i zaliczeń.

  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • grupa: 201 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • grupa: 201 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

dr Cyryl Kotyla
  • Podatki w księgach rachunkowych [w]
  • grupa: 371 NSL
    Sobota 07.01.2017
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: 372 NSL
    Sobota 07.01.2017
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: 371 NSL
    Niedziela 05.02.2017
    godz.: 10.00-11.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    grupa: 372 NSL
    Niedziela 05.02.2017
    godz.: 10.00-11.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

dr Arkadiusz Kozłowski
  • Podstawy statystyki [w]
  • grupa: PiDP201 NSL
    Sobota 11.02.2017
    godz.: 12.00-14.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

  • Zastosowania matematyki w ekonomii [cw]
  • W chwili obecnej nie zostały jeszcze wyznaczone terminy egzaminów i zaliczeń.

prof. UG, dr hab. Przemysław Lech
  • Rachunkowość skomputeryzowana [w]
  • grupa: 371 NSL
    Sobota 19.11.2016
    godz.: 16.45-18.45
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    grupa: 372 NSL
    Sobota 19.11.2016
    godz.: 16.45-18.45
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    grupa: 371 NSL
    Niedziela 04.12.2016
    godz.: 12.30-14.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    grupa: 372 NSL
    Niedziela 04.12.2016
    godz.: 12.30-14.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

dr inż. Ewa Malinowska
  • Zarządzanie jakością [cw]
  • W chwili obecnej nie zostały jeszcze wyznaczone terminy egzaminów i zaliczeń.

  • Zarządzanie jakością [ćw]
  • grupa: 21 NSL
    Niedziela 29.01.2017
    godz.: 17.00-18.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    grupa: 22 NSL
    Niedziela 29.01.2017
    godz.: 17.00-18.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Elżbieta Ostrowska
  • Rynek kapitałowy [w]
  • grupa: 365 NSL
    Sobota 14.01.2017
    godz.: 13.00-14.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: 365 NSL
    Sobota 21.01.2017
    godz.: 10.15-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

dr Joanna Pioch
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • grupa: 201 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 08.40-09.30
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    grupa: 71 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 08.40-09.30
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    grupa: 72 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 08.40-09.30
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    grupa: 73 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 08.40-09.30
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    grupa: 74 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 08.40-09.30
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    grupa: 75 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 08.40-09.30
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie kapitałem intelektualnym [w]
  • grupa: 311 NSL
    Sobota 04.02.2017
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Jacek Rybicki
  • Podstawy zarządzania [w]
  • grupa: 61 NSL
    Niedziela 08.01.2017
    godz.: 12.00-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: 62 NSL
    Niedziela 08.01.2017
    godz.: 12.00-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: 63 NSL
    Niedziela 08.01.2017
    godz.: 12.00-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: 64 NSL
    Niedziela 08.01.2017
    godz.: 12.00-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: 65 NSL
    Niedziela 08.01.2017
    godz.: 12.00-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: 66 NSL
    Niedziela 08.01.2017
    godz.: 12.00-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Karol Śledzik
  • Analiza instrumentów pochodnych [w]
  • grupa: 365 NSL
    Sobota 14.01.2017
    godz.: 17.00-17.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Bankowość [w]
  • grupa: 71 NSL
    Niedziela 05.02.2017
    godz.: 09.45-10.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: 72 NSL
    Niedziela 05.02.2017
    godz.: 09.45-10.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: 73 NSL
    Niedziela 05.02.2017
    godz.: 09.45-10.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: 74 NSL
    Niedziela 05.02.2017
    godz.: 09.45-10.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: 75 NSL
    Niedziela 05.02.2017
    godz.: 09.45-10.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [cw]
  • W chwili obecnej nie zostały jeszcze wyznaczone terminy egzaminów i zaliczeń.

  • Seminarium licencjackie
  • W chwili obecnej nie zostały jeszcze wyznaczone terminy egzaminów i zaliczeń.

prof. UG, dr hab. Agnieszka Szpitter
  • Zarządzanie projektami [cw]
  • W chwili obecnej nie zostały jeszcze wyznaczone terminy egzaminów i zaliczeń.

  • Zarządzanie projektami [ćw]
  • grupa: 311 NSL
    Niedziela 15.01.2017
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    grupa: 325 NSL
    Niedziela 15.01.2017
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    grupa: 341 NSL
    Niedziela 15.01.2017
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    grupa: 391 NSL
    Niedziela 15.01.2017
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami [w]
  • grupa: 311 NSL
    Niedziela 15.01.2017
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

    grupa: 325 NSL
    Niedziela 15.01.2017
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

    grupa: 341 NSL
    Niedziela 15.01.2017
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

    grupa: 391 NSL
    Niedziela 15.01.2017
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

dr Aleksandra Wiercińska
  • Rachunkowość finansowa [cw]
  • W chwili obecnej nie zostały jeszcze wyznaczone terminy egzaminów i zaliczeń.

  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • grupa: 74 NSL
    Sobota 14.01.2017
    godz.: 13.30-14.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    grupa: 21 NSL
    Niedziela 29.01.2017
    godz.: 09.30-10.30
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    grupa: 22 NSL
    Niedziela 29.01.2017
    godz.: 11.30-12.30
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    grupa: 74 NSL
    Niedziela 29.01.2017
    godz.: 13.30-14.30
    sala 204
    Z
    termin drugi

    grupa: 75 NSL
    Niedziela 29.01.2017
    godz.: 15.15-16.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie
  • W chwili obecnej nie zostały jeszcze wyznaczone terminy egzaminów i zaliczeń.

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunek kosztów I [w]
  • grupa: 365 NSL
    Sobota 11.02.2017
    godz.: 14.30-16.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: 371 NSL
    Sobota 11.02.2017
    godz.: 14.30-16.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: 372 NSL
    Sobota 11.02.2017
    godz.: 14.30-16.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: 381 NSL
    Sobota 11.02.2017
    godz.: 14.30-16.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy