Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia

prof. UG, dr hab. Paweł Antonowicz

prof. UG, dr hab. Jerzy Auksztol

dr Sylwia Badowska
  • Polityka produktu [ćw]
  • gr.: S33-25
    Poniedziałek 13.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Polityka produktu [w]
  • gr.: S33-25
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Piątek 21.02.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-6
    Z
    termin drugi

  • Promocja [w]
  • gr.: S33-25
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Piątek 21.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-6
    E
    termin drugi

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S33-25
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 108
    Z
    termin pierwszy

dr Dorota Banaszkiewicz
  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [w]
  • gr.: S13-01
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Wybrane metody statystyki i demografii [w]
  • gr.: S13-15
    Piątek 07.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-16
    Piątek 07.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Adam Barembruch
  • Analiza i wycena akcji, obligacji [ćw]
  • gr.: S31-21
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Rynek kapitałowy [ćw]
  • gr.: S31-21
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: S21-01
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-01
    Piątek 21.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S21-02
    Piątek 21.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S21-03
    Piątek 21.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S21-04
    Piątek 21.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S21-05
    Piątek 21.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

prof. UG, dr hab. Robert Bęben
  • Marketing [w]
  • gr.: S23-01
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Wtorek 25.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-02
    Wtorek 25.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-03
    Wtorek 25.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-04
    Wtorek 25.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-05
    Wtorek 25.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-06
    Wtorek 25.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

  • Polityka cenowa [w]
  • gr.: S33-25
    Środa 22.01.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

dr Kamila Bielawska
  • Ubezpieczenia społeczne [w]
  • gr.: S24-01
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Agata Borowska-Pietrzak

mgr Małgorzata Broniewska
  • Banking and finance [ćw]
  • gr.: S31-21
    Środa 29.01.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

mgr Magdalena Broniewska-Lenarczyk

dr Dorota Buchnowska
  • ABC IT [lab]
  • gr.: S13-15
    Poniedziałek 13.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-16
    Poniedziałek 13.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Procesy Informacyjne w Zarządzaniu [w]
  • gr.: S23-01
    Środa 22.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Środa 22.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Środa 22.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Środa 22.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Środa 22.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Środa 22.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-02
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-03
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-04
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-05
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-06
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-01
    Środa 26.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-4
    Z
    termin trzeci

    gr.: S23-02
    Środa 26.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-4
    Z
    termin trzeci

    gr.: S23-03
    Środa 26.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-4
    Z
    termin trzeci

    gr.: S23-04
    Środa 26.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-4
    Z
    termin trzeci

    gr.: S23-05
    Środa 26.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-4
    Z
    termin trzeci

    gr.: S23-06
    Środa 26.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-4
    Z
    termin trzeci

  • Technologia informacyjna [ćw]
  • gr.: S11-02
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Środa 22.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Bucior

dr Mariusz Chmielewski
  • Przedsiębiorstwo na rynku kapitałowym i pieniężnym [w]
  • gr.: S33-51
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

mgr Marta Chylińska
  • Badania operacyjne [lab]
  • gr.: S32-21
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S13-03
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-01
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-03
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-05
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala A-410
    Z
    termin trzeci

    gr.: S12-01
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala A-410
    Z
    termin trzeci

    gr.: S13-03
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala A-410
    Z
    termin trzeci

mgr Anna Ciecholewska
  • Asymetria informacji i pokusa nadużycia w finansach [w]
  • gr.: WDW
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Bank na rynku usług kredytowych [w]
  • gr.: WDW
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Dorota Ciołek
  • Badania operacyjne [w]
  • gr.: S32-21
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-21
    Środa 26.02.2020
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-4
    E
    termin drugi

    gr.: S32-41
    Środa 26.02.2020
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-4
    E
    termin drugi

dr Marzenna Czerwińska
  • Otoczenie biznesu [w]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: S21-01
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-01
    Środa 26.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 221
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-02
    Środa 26.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 221
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-03
    Środa 26.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 221
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-04
    Środa 26.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 221
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-05
    Środa 26.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 221
    Z
    termin drugi

    gr.: S22-01
    Środa 26.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 221
    Z
    termin drugi

    gr.: S22-02
    Środa 26.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 221
    Z
    termin drugi

    gr.: S22-31
    Środa 26.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 221
    Z
    termin drugi

    gr.: S22-32
    Środa 26.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 221
    Z
    termin drugi

prof. UG, dr hab. Halina Czubasiewicz
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi [w]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Emilia Dobrowolska
  • Podstawy zarządzania [ćw]
  • gr.: S11-01
    Poniedziałek 13.01.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-15
    Poniedziałek 20.01.2020
    godz.: 14.15-15.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-5
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-15
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-21
    Z
    termin drugi

dr Tomasz Dryl

dr Wioleta Dryl

mgr Violetta Dużyńska

dr Anna Dziadkiewicz

dr Andrzej Dżuryk
  • Banking [w]
  • gr.: S21-61
    Piątek 07.02.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-61
    Piątek 21.02.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-2
    E
    termin drugi

dr hab. inż. Bartłomiej Gawin
  • Programowanie komputerów [w]
  • gr.: S22-01
    Środa 29.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-5
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Środa 29.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-5
    E
    termin pierwszy

dr Anna Gierusz
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S13-06
    Środa 22.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 13.30-16.45
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-01
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-06
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-04
    Wtorek 25.02.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-119
    Z
    termin trzeci

    gr.: S13-01
    Wtorek 25.02.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-119
    Z
    termin trzeci

    gr.: S13-06
    Wtorek 25.02.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-119
    Z
    termin trzeci

  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: S21-03
    Poniedziałek 13.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-01
    Środa 15.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Środa 15.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-01
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-03
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-04
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

  • Mathematical Statistics [ćw]
  • gr.: S21-61
    Środa 22.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-61
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-61
    Wtorek 25.02.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-119
    Z
    termin trzeci

dr Maciej Gierusz
  • Rachunek kosztów I [ćw]
  • gr.: S31-52
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 13.30-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

dr Juliusz Giżyński
  • Instytucje wspólnego inwestowania [ćw]
  • gr.: S32-21
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

  • Instytucje wspólnego inwestowania [w]
  • gr.: S32-21
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

dr Barłomiej Gliniecki
  • Law [w]
  • gr.: S11-61
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

dr Anna Golec
  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S31-31
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala p-209
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: S23-05
    Środa 29.01.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: S23-01
    Środa 05.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Środa 05.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Środa 05.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Środa 05.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Środa 05.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Środa 05.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: S23-02
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: S23-03
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: S23-04
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: S23-05
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: S23-06
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala 209
    E
    termin drugi

dr Karolina Gościniak

prof. dr hab. Piotr Grajewski

dr Maciej Hyży
  • Podatki w księgach rachunkowych [w]
  • gr.: S34-01
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Beata Jackowska
  • Demografia [w, II poł. sem.]
  • gr.: S32-41
    Środa 05.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Maria Jastrzębska
  • Finanse publiczne [w]
  • gr.: S21-01
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Wtorek 18.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin drugi

    gr.: S21-04
    Wtorek 18.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin drugi

    gr.: S21-05
    Wtorek 18.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin drugi

  • Finanse samorządu terytorialnego [w]
  • gr.: S31-21
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-31
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-21
    Wtorek 18.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    Z
    termin drugi

    gr.: S31-31
    Wtorek 18.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    Z
    termin drugi

    gr.: S31-51
    Wtorek 18.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    Z
    termin drugi

    gr.: S31-52
    Wtorek 18.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    Z
    termin drugi

mgr Tomasz Jastrzębski
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S12-02
    Poniedziałek 16.12.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Poniedziałek 16.12.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Poniedziałek 16.12.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Poniedziałek 16.12.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-03
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-04
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-05
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-03
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    gr.: S13-04
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    gr.: S13-05
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    gr.: S12-02
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin trzeci

  • Badania operacyjne [ćw]
  • gr.: S32-41
    Wtorek 10.12.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-305
    Z
    termin drugi

    gr.: S32-41
    Piątek 21.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-303
    Z
    termin trzeci

dr Dorota Jendza
  • Psychologia [w]
  • gr.: S11-01
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Psychologia organizacji [w]
  • gr.: S13-15
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-16
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Magdalena Jerzemowska

dr Tomasz Jurkiewicz
  • Oprogramowanie symulacji komputerowych [lab]
  • gr.: S32-41
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 12.15-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Czwartek 13.02.2020
    godz.: 12.15-15.00
    sala A-118
    Z
    termin drugi

  • Zastosowanie statystyki w informatyce [ćw]
  • gr.: S12-31
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Czwartek 13.02.2020
    godz.: 12.15-15.00
    sala A-118
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-32
    Czwartek 13.02.2020
    godz.: 12.15-15.00
    sala A-118
    Z
    termin drugi

dr Marek Kalinowski
  • Strategia personalna i planowanie zasobów ludzkich [w]
  • gr.: S33-31
    Środa 22.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy zarządzania [w]
  • gr.: S11-01
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 14.15-16.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 14.15-16.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 14.15-16.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 14.15-16.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 14.15-16.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Zachowania organizacyjne [ćw]
  • gr.: S33-31
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: S24-02
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Wtorek 18.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-6
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-04
    Wtorek 18.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-6
    Z
    termin drugi

    gr.: S24-02
    Wtorek 18.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-6
    Z
    termin drugi

  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: S21-01
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-01
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-01
    Poniedziałek 24.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S21-02
    Poniedziałek 24.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S21-03
    Poniedziałek 24.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S21-04
    Poniedziałek 24.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S21-05
    Poniedziałek 24.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S24-01
    Poniedziałek 24.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S24-02
    Poniedziałek 24.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

prof. UG, dr hab. Tomasz Kawka
  • Zachowania organizacyjne [w]
  • gr.: S33-21
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Angelika Kędzierska-Szczepaniak
  • System podatkowy w Polsce na tle systemów podatkowych w wybranych krajach UE [ćw]
  • gr.: S21-01
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-01
    Środa 19.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 123
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-02
    Środa 19.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 123
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-03
    Środa 19.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 123
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-04
    Środa 19.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 123
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-05
    Środa 19.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 123
    Z
    termin drugi

dr Urszula Kęprowska

dr Katarzyna Koleśnik

dr Olga Komorowska

prof. UG, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Corporate failures. Reasons, Prediction and Prevention [w]
  • gr.: WDW
    Środa 15.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

mgr Paweł Korcz
  • Zarządzanie inwestycjami [ćw]
  • gr.: S23-06
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

mgr Beata Kotowska
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: S23-02
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Poniedziałek 24.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-305
    Z
    termin drugi

  • Working Capital Management [w]
  • gr.: WDW
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-7
    Z
    termin pierwszy

dr Cyryl Kotyla
  • Podatki w księgach rachunkowych [w]
  • gr.: S31-51
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S31-52
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

dr Krzysztof Kowalke
  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S33-21
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala p-126
    Z
    termin pierwszy

  • Financial Markets and Instruments [ćw]
  • gr.: S21-61
    Środa 22.01.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem inwestycyjnym [w]
  • gr.: S33-21
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Środa 26.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

dr Arkadiusz Kozłowski
  • Podstawy statystyki [w]
  • gr.: S24-01
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

dr Wojciech Kozłowski
  • Rachunkowość małych podmiotów gospodarczych [ćw]
  • gr.: S31-51
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S34-01
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość małych podmiotów gospodarczych [w]
  • gr.: S31-51
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S34-01
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

mgr Rafał Kramer
  • Zarządzanie inwestycjami [ćw]
  • gr.: S21-01
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 14.15-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 14.15-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 14.15-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 14.15-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-01
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-02
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-03
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-04
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin drugi

  • Komputerowe wspomaganie decyzji inwestycyjnych [lab]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 13.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy budownictwa i kosztorysowania [ćw]
  • gr.: S33-21
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Michał Kuciapski

dr Sylwia Kuczamer-Kłopotowska
  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S33-25
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala p-108
    Z
    termin pierwszy

dr Sławomir Kujawa
  • Analiza instrumentów pochodnych [w]
  • gr.: S31-21
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-21
    Piątek 07.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 223
    Z
    termin drugi

  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: S21-03
    Poniedziałek 13.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-01
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-01
    Piątek 07.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 223
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-02
    Piątek 07.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 223
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-03
    Piątek 07.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 223
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-04
    Piątek 07.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 223
    Z
    termin drugi

dr Jarosław Kujawski

prof. UG, dr hab. Przemysław Lech
  • Rachunkowość skomputeryzowana [w]
  • gr.: S31-52
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Anna Lenart
  • Technologia informacyjna [ćw]
  • gr.: S13-03
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

dr Błażej Lepczyński
  • Zarządzanie ryzykiem w banku [w]
  • gr.: S31-21
    Środa 22.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-21
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-213
    Z
    termin drugi

mgr Anna Łuczak

dr Wojciech Machel

dr Ewa Majerowska
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S22-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 12.15-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Mathematics for Economics [ćw]
  • gr.: S11-61
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 11.30-14.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-61
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    E
    termin pierwszy

mgr Joanna Makara

dr inż. Ewa Malinowska
  • Auditor ISO 9001 [w]
  • gr.: WDW
    Środa 15.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Poniedziałek 20.01.2020
    godz.: 20.15-21.00
    sala 009
    Z
    termin drugi

  • Mikroekonomia [ćw]
  • gr.: S13-01
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-02
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-03
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-02
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-03
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-04
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-05
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-06
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

  • Mikroekonomia [w]
  • gr.: S12-01
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S12-02
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S12-03
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S13-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S13-02
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S13-03
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S13-04
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S13-05
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S13-06
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S12-01
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 009
    E
    termin trzeci

    gr.: S12-02
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 009
    E
    termin trzeci

    gr.: S12-03
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 009
    E
    termin trzeci

    gr.: S13-01
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 009
    E
    termin trzeci

    gr.: S13-02
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 009
    E
    termin trzeci

    gr.: S13-03
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 009
    E
    termin trzeci

    gr.: S13-04
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 009
    E
    termin trzeci

    gr.: S13-05
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 009
    E
    termin trzeci

    gr.: S13-06
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 009
    E
    termin trzeci

  • Zarzadzanie bezpieczeństwem żywności w praktyce [w]
  • gr.: WDW
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [ćw]
  • gr.: S23-06
    Środa 15.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

dr hab. Bartosz Marcinkowski
  • Cisco IT Essentials: PC Hardware and Software [w]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 20.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • IoT Fundamentals: Connecting Things [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 24.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-27
    Z
    termin pierwszy

dr Marek Markowski
  • Technologia informacyjna [w]
  • gr.: S11-01
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Wtorek 18.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Wtorek 18.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Wtorek 18.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-04
    Wtorek 18.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-05
    Wtorek 18.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-2
    Z
    termin drugi

dr Olga Martyniuk

dr Jacek Maślankowski
  • Bazy danych [ćw]
  • gr.: S12-31
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Business Outcomes of Big Data Analysis [w]
  • gr.: WDW
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-5
    E
    termin pierwszy

  • Information Technologies [ćw]
  • gr.: S11-61
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie w języku Python [ćw]
  • gr.: S22-31
    Środa 15.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Serwerowe systemy operacyjne [lab]
  • gr.: S12-32
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Serwery aplikacyjne [lab]
  • gr.: S32-32
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-31
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

dr Monika Mazurowska
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: S23-03
    Piątek 21.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Piątek 21.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Badania marketingowe [lab]
  • gr.: S32-41
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Paweł Miłobędzki
  • Ekonometria [w]
  • gr.: S22-01
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 08.45-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 08.45-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S22-02
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

prof. UG, dr hab. Krzysztof Najman
  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [w]
  • gr.: S12-01
    Środa 05.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Środa 05.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Środa 05.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Wtorek 25.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S12-02
    Wtorek 25.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S12-03
    Wtorek 25.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

dr Ewelina Nawrocka
  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: S23-21
    Środa 27.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Środa 27.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie inwestycjami [ćw]
  • gr.: S22-01
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 14.15-16.00
    sala C-7
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 14.15-16.00
    sala C-7
    Z
    termin pierwszy

  • Finansowanie inwestycji i nieruchomości [ćw]
  • gr.: S33-21
    Środa 27.05.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Ocena efektywności projektów inwestycyjnych [ćw]
  • gr.: S33-21
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Justyna Nawrot
  • Prawo [w]
  • gr.: S11-01
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S11-04
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S11-05
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S12-01
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S12-02
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S12-03
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

dr Sabina Nowak
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S22-02
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Poniedziałek 24.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-119
    Z
    termin drugi

  • Ekonometria [lab]
  • gr.: S22-02
    Poniedziałek 20.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

dr Marek Ossowski

prof. dr hab. Elżbieta Ostrowska
  • Rynek kapitałowy [w]
  • gr.: S31-21
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-21
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

mgr Adam Ostrowski
  • Technologia informacyjna [ćw]
  • gr.: S11-01
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Środa 15.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Środa 22.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-25
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-03
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-25
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-01
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-25
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-02
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-25
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-01
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-24
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-24
    Z
    termin drugi

  • Programowanie w języku Python [ćw]
  • gr.: S22-32
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-25
    Z
    termin drugi

dr Marta Penczar

dr Piotr Pisarewicz
  • Cyber war, cyber crime - new challenges for the global finance security [w]
  • gr.: WDW
    Środa 29.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Wtorek 25.02.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

  • Frauds, crimes and misseling - the dark side of the international financial market [w]
  • gr.: WDW
    Środa 29.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Wtorek 25.02.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

mgr Teresa Plenikowska-Ślusarz
  • Statystyka [ćw]
  • gr.: S11-03
    Środa 15.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Środa 05.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Środa 05.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Środa 05.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-04
    Środa 05.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-05
    Środa 05.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

  • Podstawy statystyki [ćw]
  • gr.: S24-01
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S24-01
    Środa 29.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: S24-02
    Środa 29.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [ćw]
  • gr.: S12-01
    Środa 22.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Środa 22.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Środa 29.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-02
    Środa 29.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-03
    Środa 29.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-02
    Środa 29.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

  • Wybrane metody statystyki i demografii [ćw]
  • gr.: S13-15
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-16
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

dr Renata Płoska

dr Agnieszka Pobłocka
  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S32-41
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala p-231
    Z
    termin pierwszy

  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S13-02
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: S21-02
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia [ćw]
  • gr.: S23-06
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia [w]
  • gr.: S23-01
    Poniedziałek 20.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Poniedziałek 20.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Poniedziałek 20.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Poniedziałek 20.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Poniedziałek 20.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Poniedziałek 20.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

dr Jerzy Podlewski
  • Makroekonomia [ćw]
  • gr.: S11-01
    Środa 29.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Środa 29.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Makroekonomia [w]
  • gr.: S11-01
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

mgr Marcin Popiel
  • Komunikacja w biznesie i autoprezentacja [ćw]
  • gr.: S12-31
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

mgr Piotr Porzuczek
  • Programowanie komputerów [lab]
  • gr.: S12-32
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Serwisy internetowe w języku PHP [lab]
  • gr.: S22-31
    Środa 22.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Środa 22.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

dr Andrzej Poszewiecki

dr Joanna Próchniak
  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S33-51
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala p-228
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: S22-02
    Środa 15.01.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

mgr Katarzyna Raca
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S12-31
    Środa 22.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Środa 05.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-32
    Środa 05.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-01
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-31
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    gr.: S12-32
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    gr.: S11-01
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    gr.: S11-02
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    gr.: S11-03
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    gr.: S12-31
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin czwarty

    gr.: S12-32
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin czwarty

  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [ćw]
  • gr.: S13-06
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-06
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-05
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-2
    Z
    termin trzeci

    gr.: S13-06
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-2
    Z
    termin trzeci

prof. dr hab. Jacek Rybicki

dr Małgorzata Rymarzak

dr Anna Siemionek
  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: S23-03
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Alternative investments in risk management [w]
  • gr.: WDW
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

  • Controlling operacyjny [w]
  • gr.: S31-31
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

  • International Financial Markets and Institutions [w]
  • gr.: WDW
    Środa 15.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Siemionek-Ruskań
  • Finanse publiczne [ćw]
  • gr.: S21-01
    Środa 15.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

  • Public Finance and Taxes [ćw]
  • gr.: S21-61
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

  • Public Finance and Taxes [w]
  • gr.: S21-61
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Grzegorz Sikorski

dr Sylwia Silska-Gembka
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: S23-06
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: S23-01
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Środa 19.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S23-02
    Środa 19.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S23-03
    Środa 19.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S23-04
    Środa 19.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S23-05
    Środa 19.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S23-06
    Środa 19.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S23-01
    Środa 26.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin trzeci

    gr.: S23-02
    Środa 26.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin trzeci

    gr.: S23-03
    Środa 26.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin trzeci

    gr.: S23-04
    Środa 26.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin trzeci

    gr.: S23-05
    Środa 26.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin trzeci

    gr.: S23-06
    Środa 26.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin trzeci

dr inż. Piotr Sliż

dr Ewa Spigarska

dr Jędrzej Strumiłło
  • Podstawy makro i mikroekonomii [w]
  • gr.: S13-15
    Środa 29.01.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-16
    Środa 29.01.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-15
    Wtorek 25.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: S13-16
    Wtorek 25.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala A-409
    E
    termin drugi

dr Sebastian Susmarski
  • Controlling finansowy w przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: S24-01
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-01
    Środa 19.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S24-02
    Środa 19.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

  • System podatkowy w Polsce na tle systemów podatkowych w wybranych krajach UE [w]
  • gr.: S21-01
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-01
    Środa 19.02.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S21-02
    Środa 19.02.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S21-03
    Środa 19.02.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S21-04
    Środa 19.02.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S21-05
    Środa 19.02.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

prof. UG, dr hab. Sebastian Sykuna
  • Prawo [w]
  • gr.: S13-01
    Poniedziałek 24.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Poniedziałek 24.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Poniedziałek 24.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Poniedziałek 24.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Poniedziałek 24.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Poniedziałek 24.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Arleta Szadziewska

dr Krzysztof Szczepaniak
  • Evaluation of Investment Project [w]
  • gr.: WDW
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Financial Markets and Instruments [w]
  • gr.: S21-61
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

dr Adam Szczęch

prof. UG, dr hab. Agnieszka Szpitter

dr Dawid Szramowski
  • Financial Accounting [w]
  • gr.: S21-61
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-61
    Piątek 14.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

mgr Stanisław Szultka

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska
  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S33-51
    Środa 22.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [ćw]
  • gr.: S23-03
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Ochrona środowiska [w]
  • gr.: S33-21
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

mgr Izabela Śliwińska

dr Justyna Tanaś

prof. UG, dr hab. Jarosław Waśniewski
  • Podstawy zarządzania [w]
  • gr.: S13-15
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-16
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Dariusz Wieczorek

dr Beata Wierzbicka
  • Podstawy zarządzania [ćw]
  • gr.: S11-03
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Środa 22.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy zarządzania [w]
  • gr.: S22-01
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Małgorzata Wiśniewska
  • Zarządzanie jakością [w]
  • gr.: S23-01
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-02
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-03
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-04
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-05
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-06
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

dr Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Ocena efektywności projektów inwestycyjnych [w]
  • gr.: S33-21
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Wtorek 25.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-21
    E
    termin drugi

prof. UG, dr hab. Elżbieta Wojnicka-Sycz
  • Introduction to Organisation Management [w]
  • gr.: S11-61
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

  • Microeconomics [w]
  • gr.: S11-61
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Stanisław Wrycza
  • Aplikacje informatyczne w biznesie [w]
  • gr.: S12-31
    Środa 29.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Środa 29.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-22
    E
    termin drugi

    gr.: S12-32
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-22
    E
    termin drugi

  • Projektowanie systemów informatycznych [w]
  • gr.: S32-31
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-32
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-31
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 08.00-10.30
    sala C-4
    E
    termin drugi

    gr.: S32-32
    Wtorek 04.02.2020
    godz.: 08.00-10.30
    sala C-4
    E
    termin drugi

    gr.: S32-21
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-22
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-31
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-22
    E
    termin trzeci

    gr.: S32-32
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-22
    E
    termin trzeci

    gr.: S32-41
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-22
    E
    termin pierwszy

  • Scrum w systemach informatycznych [w]
  • gr.: S12-31
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-22
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Sobota 29.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-22
    Z
    termin pierwszy

dr Ewa Wycinka

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunek kosztów I [ćw]
  • gr.: S31-21
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-31
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-21
    Środa 26.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S31-31
    Środa 26.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

  • Rachunek kosztów I [w]
  • gr.: S31-21
    Środa 05.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-31
    Środa 05.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Środa 05.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Środa 05.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

mgr Krzysztof Zakrzewski
  • Miejsce przedsiębiorcy w systemie ubezpieczeń społecznych [w]
  • gr.: WDW
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Piątek 14.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-305
    E
    termin pierwszy

  • Praktyczne aspekty zatrudniania [w]
  • gr.: WDW
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Wtorek 18.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-304
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Anna Zamojska

prof. UG, dr hab. Jacek Zaucha

dr Aleksandra Żurawik