Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Wtorek, 13 grudnia 2016 roku, godz. 18:26

dr Alicja Antonowicz

prof. nadz, dr hab. Paweł Antonowicz

dr Sylwia Badowska

dr Dorota Banaszkiewicz

dr Adam Barembruch
  • Analiza i wycena akcji, obligacji [w]
  • gr.: N31-21
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 13.30-16.45
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

  • Analiza instrumentów pochodnych [w]
  • gr.: N31-21
    Niedziela 16.12.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala 301
    Z
    termin pierwszy

  • Bankowość [ćw]
  • gr.: N21-01
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

  • Rynek kapitałowy [ćw]
  • gr.: N31-21
    Sobota 15.12.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: N21-01
    Niedziela 02.12.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Niedziela 02.12.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 02.12.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Niedziela 02.12.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Niedziela 02.12.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Niedziela 02.12.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N21-02
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N21-03
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N21-04
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N21-05
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N21-06
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

dr Kamila Bielawska

dr Dorota Buchnowska
  • Procesy Informacyjne w Zarządzaniu [w]
  • gr.: N23-01
    Sobota 08.12.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 08.12.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-20
    Z
    termin drugi

    gr.: N23-02
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-20
    Z
    termin drugi

  • Technologia informacyjna [ćw]
  • gr.: N11-02
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Bucior

dr Mariusz Chmielewski

mgr Ewa Chrostowska

mgr Marta Chylińska
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: N13-01
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

dr Dorota Ciołek
  • Badania operacyjne [w]
  • gr.: N32-51
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

dr Marzenna Czerwińska

prof. nadz, dr hab. Halina Czubasiewicz

prof. dr hab. Dorota Czykier-Wierzba

mgr Liwia Delińska

dr Emilia Dobrowolska
  • Podstawy zarządzania [w]
  • gr.: N22-31
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-31
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-31
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    E
    termin drugi

dr Anna Dziadkiewicz

dr Andrzej Dżuryk
  • Bankowość [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

dr Damian Gajda
  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: N21-05
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Statystyka [ćw]
  • gr.: N11-01
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-31
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Statystyka [w]
  • gr.: N11-01
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-07
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-31
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Anna Gierusz
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: N11-07
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-07
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-130
    Z
    termin drugi

prof. nadz, dr hab. Barbara Gierusz

mgr Maciej Gierusz

dr Barłomiej Gliniecki

dr Anna Golec

dr Karolina Gościniak

prof. dr hab. Piotr Grajewski

dr Maciej Hyży
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N21-01
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Maria Jastrzębska
  • Finanse publiczne [w]
  • gr.: N21-01
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Finanse samorządu terytorialnego [w]
  • gr.: N31-21
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 19.30-20.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 19.30-20.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 19.30-20.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 19.30-20.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 19.30-20.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

mgr Tomasz Jastrzębski
  • Badania operacyjne [ćw]
  • gr.: N32-51
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

  • Badania operacyjne [lab]
  • gr.: N32-51
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

dr Tomasz Jurkiewicz

mgr Wiesława Kaczmarek
  • Język angielski []
  • gr.: N31-21
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Anna Kamińska-Stańczak

prof. nadz, dr hab. Tomasz Kawka
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi [w]
  • gr.: N33-21
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

dr Olga Komorowska
  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [w]
  • gr.: N12-01
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: N32-51
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

mgr Paweł Korcz

mgr Beata Kotowska

dr Cyryl Kotyla
  • Podatki w księgach rachunkowych [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N34-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: N31-52
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: N31-53
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: N34-01
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin drugi

dr Krzysztof Kowalke
  • Zarządzanie ryzykiem inwestycyjnym [w]
  • gr.: N33-21
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

dr Arkadiusz Kozłowski
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: N13-03
    Niedziela 16.12.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin drugi

  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: N21-01
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy statystyki [w]
  • gr.: N24-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Wojciech Kozłowski
  • Rachunkowość małych podmiotów gospodarczych [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N34-01
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

mgr Rafał Kramer

dr Sylwia Kuczamer-Kłopotowska

dr Sławomir Kujawa

dr Jarosław Kujawski

prof. nadz, dr hab. Przemysław Lech
  • Rachunkowość skomputeryzowana [w]
  • gr.: N31-51
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Anna Lenart

dr Błażej Lepczyński
  • Bankowość [ćw]
  • gr.: N21-04
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem w banku [w]
  • gr.: N31-21
    Sobota 01.12.2018
    godz.: 17.45-18.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-21
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-21
    Z
    termin drugi

dr Sylwia Machowska-Okrój
  • Mikroekonomia [ćw]
  • gr.: N12-01
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Mikroekonomia [w]
  • gr.: N12-01
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr inż. Ewa Malinowska
  • Zarządzanie jakością [ćw]
  • gr.: N23-01
    Sobota 01.12.2018
    godz.: 15.15-18.30
    sala lab A
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 15.12.2018
    godz.: 15.15-18.30
    sala lab A
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [w]
  • gr.: N23-01
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala 09/11
    Z
    termin drugi

    gr.: N23-02
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala 09/11
    Z
    termin drugi

dr Bartosz Marcinkowski
  • Architektura komputerów [w]
  • gr.: N12-31
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

  • Podstawy programowania [lab]
  • gr.: N12-31
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 12.15-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Sieci komputerowe - routing and switching [lab]
  • gr.: N22-31
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 15.15-18.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Standardy XML [lab]
  • gr.: N22-31
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr Marek Markowski

dr Olga Martyniuk

dr Jacek Maślankowski
  • Algorytmy i struktury danych [w]
  • gr.: N12-31
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

  • Systemy baz danych [ćw]
  • gr.: N12-31
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy baz danych [w]
  • gr.: N12-31
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.45-13.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.45-13.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Kamila Migdał-Najman

prof. nadz, dr hab. Paweł Miłobędzki
  • Ekonometria [w]
  • gr.: N22-01
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Krzysztof Najman

mgr Ewelina Nawrocka
  • Ocena efektywności projektów inwestycyjnych [ćw]
  • gr.: N33-21
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

dr Marek Ossowski

dr Marta Penczar

dr Piotr Pisarewicz

mgr Teresa Plenikowska-Ślusarz
  • Statystyka [ćw]
  • gr.: N11-05
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy statystyki [ćw]
  • gr.: N24-01
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [ćw]
  • gr.: N12-01
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 15.15-18.30
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

dr Renata Płoska

dr Agnieszka Pobłocka
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: N11-02
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia [ćw]
  • gr.: N23-01
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 15.15-18.30
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia [w]
  • gr.: N22-01
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Podolska

dr Joanna Próchniak

prof. dr hab. Jacek Rybicki

dr Małgorzata Rymarzak

dr Joanna Sadkowska

mgr Jędrzej Siciński
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: N22-31
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-31
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

dr Anna Siemionek
  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: N22-31
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Controlling operacyjny [w]
  • gr.: N31-31
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Małgorzata Siemionek-Ruskań

dr Grzegorz Sikorski

dr Sylwia Silska-Gembka

dr Piotr Sliż

dr Ewa Spigarska

dr Jędrzej Strumiłło

dr Jolanta Sułowska

dr Sebastian Susmarski
  • System podatkowy w Polsce [w]
  • gr.: N21-01
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Arleta Szadziewska

dr Adam Szczęch

prof. nadz, dr hab. Agnieszka Szpitter
  • Zarządzanie projektami [w]
  • gr.: N33-21
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala A-410
    E
    termin pierwszy

dr Dawid Szramowski

prof. dr hab. Mirosław Szreder

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska

dr Karol Śledzik

mgr Izabela Śliwińska
  • Język angielski []
  • gr.: N31-21
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 13.30-16.00
    sala B-21
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 13.30-16.00
    sala B-21
    E
    termin pierwszy

dr Justyna Tanaś

prof. nadz, dr hab. Jarosław Waśniewski

dr Katarzyna Welzant
  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: N21-04
    Sobota 15.12.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-05
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-06
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

  • Finanse publiczne [ćw]
  • gr.: N21-04
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

dr Beata Wierzbicka
  • Podstawy zarządzania [ćw]
  • gr.: N22-01
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 10.30-13.00
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy zarządzania [w]
  • gr.: N22-01
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-21
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-07
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Małgorzata Wiśniewska

dr Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Ocena efektywności projektów inwestycyjnych [w]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 16.12.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-21
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-23
    E
    termin drugi

prof. nadz, dr hab. Elżbieta Wojnicka-Sycz
  • Nauka o organizacji [w]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 408
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 408
    E
    termin pierwszy

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: N24-01
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów I [w]
  • gr.: N31-21
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Anna Zamojska
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: N11-05
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Jacek Zaucha
  • Makroekonomia [w]
  • gr.: N11-01
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-07
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Aleksandra Żurawik
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N21-05
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: N21-01
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy