Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia

dr Alicja Antonowicz

dr Sylwia Badowska
  • Jakościowe badania marketingowe [w, I poł.sem.]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Wtorek 08.09.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 108
    Z
    termin drugi

    gr.: S43-06
    Wtorek 08.09.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 108
    Z
    termin drugi

  • Marketing innowacji [w, I poł. sem.]
  • gr.: S53-05
    Piątek 29.05.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Piątek 29.05.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Wtorek 08.09.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 108
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-06
    Wtorek 08.09.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 108
    Z
    termin drugi

  • Media reklamowe [w, I poł. sem.]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Wtorek 08.09.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 108
    Z
    termin drugi

    gr.: S43-06
    Wtorek 08.09.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 108
    Z
    termin drugi

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 11.30-16.45
    sala p-108
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 11.30-16.45
    sala p-108
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Wtorek 08.09.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 108
    Z
    termin drugi

    gr.: S43-06
    Wtorek 08.09.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 108
    Z
    termin drugi

dr Adam Barembruch
  • Finanse osobiste [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 25.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Portfel inwestycyjny [ćw]
  • gr.: S41-05
    Środa 27.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Środa 27.05.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie finansami osobistymi [w, WDW]
  • gr.: S44-01
    Środa 27.05.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem [ćw]
  • gr.: S51-21
    Środa 27.05.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

dr Kamila Bielawska

dr Dorota Buchnowska
  • Serwisy społecznościowe w biznesie [w]
  • gr.: S42-05
    Wtorek 26.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy CRM [w]
  • gr.: S42-05
    Środa 17.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-29
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-05
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-29
    E
    termin drugi

  • Wizualizacja danych [lab]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Bucior
  • Podatek VAT w przedsiębiorstwie [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Sobota 18.07.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 222
    E
    termin drugi

    gr.: WDW
    Wtorek 22.09.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala 222
    E
    termin trzeci

  • Podatki: VAT i dochodowy [w]
  • gr.: S41-15
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Wtorek 22.09.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala 222
    E
    termin drugi

dr Michał Chalastra

dr Mariusz Chmielewski
  • Pochodne instrumenty finansowe [w]
  • gr.: S53-31
    Czwartek 28.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem II [ćw]
  • gr.: S43-31
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

mgr Ewa Chrostowska
  • Podatki bezpośrednie i ubezpieczenia społeczne [ćw]
  • gr.: S41-22
    Piątek 26.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S43-01
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

mgr Marta Chylińska
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S53-01
    Czwartek 21.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Czwartek 21.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 302
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 302
    Z
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Dorota Ciołek
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S42-01
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala p-113
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza procesów makroekonomicznych [ćw]
  • gr.: S42-01
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza procesów makroekonomicznych [w]
  • gr.: S42-01
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 114
    E
    termin pierwszy

dr Marzenna Czerwińska
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S53-31
    Środa 27.05.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Halina Czubasiewicz
  • Zarządzanie rozwojem pracownika [w]
  • gr.: S43-06
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 319
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 319
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 319
    E
    termin pierwszy

mgr Liwia Delińska

dr Emilia Dobrowolska
  • Analiza strategiczna [w]
  • gr.: S43-11
    Środa 27.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-321
    Z
    termin drugi

  • Myślenie strategiczne w biznesie [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala 402
    Z
    termin drugi

  • Sieci międzyorganizacyjne w zarządzaniu [ćw]
  • gr.: S53-11
    Czwartek 28.05.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-21
    Z
    termin drugi

dr Tomasz Dryl

dr Anna Dziadkiewicz
  • Design w marketingu [ćw]
  • gr.: S43-05
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

  • Design w marketingu [w]
  • gr.: S43-05
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Negocjacje/Komunikacja interpersonalna [ćw]
  • gr.: S44-01
    Środa 03.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

dr Andrzej Dżuryk

dr Bartłomiej Gabriel

dr Paweł Galiński
  • Modern Public Finance [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Piątek 12.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 202
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Gierusz

dr Juliusz Giżyński
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S53-05
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.00-19.30
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.00-19.30
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.00-19.30
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.00-19.30
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.00-19.30
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala 112
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-06
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala 112
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala 112
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-21
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala 112
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala 112
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Wtorek 01.09.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 112
    Z
    termin trzeci

    gr.: S53-06
    Wtorek 01.09.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 112
    Z
    termin trzeci

    gr.: S53-11
    Wtorek 01.09.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 112
    Z
    termin trzeci

    gr.: S53-21
    Wtorek 01.09.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 112
    Z
    termin trzeci

    gr.: S53-31
    Wtorek 01.09.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 112
    Z
    termin trzeci

dr Barłomiej Gliniecki

dr Anna Golec
  • Corporate finance and Equity Valuation [ćw]
  • gr.: S41-20
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 13.30-16.45
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-20
    Piątek 04.09.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala 209
    Z
    termin drugi

  • Corporate finance and Equity Valuation [w]
  • gr.: S41-20
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-20
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    E
    termin drugi

dr Karolina Gościniak
  • Standardy sprawozdawczości finansowej [w]
  • gr.: S41-01
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Wtorek 08.09.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala 222
    E
    termin drugi

    gr.: S41-05
    Wtorek 08.09.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala 222
    E
    termin drugi

    gr.: S41-15
    Wtorek 08.09.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala 222
    E
    termin drugi

dr Maciej Hyży

prof. uczelni, dr hab. Beata Jackowska
  • Modele parametryczne [w]
  • gr.: S42-11
    Piątek 26.06.2020
    godz.: 09.45-16.00
    sala 235
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Maria Jastrzębska

mgr Tomasz Jastrzębski

dr inż. Przemysław Jatkiewicz
  • Analiza ryzyka w bezpieczeństwie informacji [lab]
  • gr.: S42-05
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

dr Patryk Kaczmarek
  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • gr.: S52-05
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

dr Marek Kalinowski

dr Anna Kamińska-Stańczak

prof. uczelni, dr hab. Tomasz Kawka
  • Strategiczny controlling personalny [w]
  • gr.: S43-11
    Środa 10.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 403
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Angelika Kędzierska-Szczepaniak

dr Urszula Kęprowska

dr Katarzyna Koleśnik

prof. uczelni, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka

mgr Paweł Korcz
  • Alternative Investment Strategies [ćw]
  • gr.: S41-20
    Wtorek 26.05.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

mgr Beata Kotowska
  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S43-31
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Financial Planning and Analysis [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

dr Cyryl Kotyla
  • Podatki bezpośrednie i ubezpieczenia społeczne [ćw]
  • gr.: S41-21
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 202a
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 16.00-17.45
    sala 202a
    Z
    termin drugi

  • Podatki bezpośrednie i ubezpieczenia społeczne [w]
  • gr.: S41-21
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 13.30-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-22
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 13.30-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Poniedziałek 07.09.2020
    godz.: 13.30-16.00
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S41-22
    Poniedziałek 07.09.2020
    godz.: 13.30-16.00
    sala C-9
    E
    termin drugi

  • Rachunkowość podatkowa [w]
  • gr.: S41-15
    Środa 03.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 202a
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Środa 17.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 202a
    Z
    termin drugi

dr Dorota Kowalczyk

dr Krzysztof Kowalke
  • Inwestycje finansowe [w]
  • gr.: S43-01
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 126
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 126
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Czwartek 10.09.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 126
    E
    termin drugi

    gr.: S43-02
    Czwartek 10.09.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 126
    E
    termin drugi

  • Wycena przedsiębiorstw [lab]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 28.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Czwartek 28.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie portfelem inwestycyjnym [w]
  • gr.: S53-01
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 126
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 126
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 126
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 126
    Z
    termin drugi

dr Wojciech Kozłowski

dr Dariusz Kralewski

mgr Rafał Kramer
  • Przygotowanie projektów inwestycyjnych [ćw]
  • gr.: S51-16
    Czwartek 28.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-16
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-21
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-15
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-1
    Z
    termin trzeci

    gr.: S51-16
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-1
    Z
    termin trzeci

    gr.: S51-21
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-1
    Z
    termin trzeci

    gr.: S51-15
    Poniedziałek 07.09.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 208
    Z
    termin czwarty

    gr.: S51-16
    Poniedziałek 07.09.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 208
    Z
    termin czwarty

    gr.: S51-21
    Poniedziałek 07.09.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 208
    Z
    termin czwarty

prof. uczelni, dr hab. Michał Kuciapski

dr Sylwia Kuczamer-Kłopotowska
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S53-05
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala p-127A
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala p-127A
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala p-127A
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala p-127A
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala p-127A
    E
    termin pierwszy

dr Sławomir Kujawa
  • Portfel inwestycyjny [ćw]
  • gr.: S41-01
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Środa 10.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 223
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie ryzykiem [ćw]
  • gr.: S51-11
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Rynek pochodnych instrumentów finansowych [ćw]
  • gr.: S41-01
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

dr Jarosław Kujawski
  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: S41-21
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-22
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

    gr.: S41-22
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Przemysław Lech
  • Zarządzanie projektami informatycznymi [w]
  • gr.: S51-21
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 202a
    E
    termin pierwszy

dr Anna Lenart
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S52-05
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

  • ERP w zarządzaniu zasobami ludzkimi [lab]
  • gr.: S52-05
    Piątek 29.05.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [ćw]
  • gr.: S52-01
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [w]
  • gr.: S52-01
    Wtorek 26.05.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Wtorek 26.05.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

dr Błażej Lepczyński
  • Bankowość detaliczna i hipoteczna [w]
  • gr.: S41-01
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

  • Venture Capital [ćw]
  • gr.: S51-01
    Środa 27.05.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

  • Venture Capital [w]
  • gr.: S51-01
    Środa 27.05.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Litwin
  • Negocjacje/Komunikacja interpersonalna [w]
  • gr.: S53-01
    Środa 27.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 27.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Środa 27.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Środa 27.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Środa 27.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Środa 27.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Ewa Majerowska
  • Ekonometria [w]
  • gr.: S53-01
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Piątek 04.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 116
    E
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Piątek 04.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 116
    E
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Piątek 04.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 116
    E
    termin drugi

    gr.: S53-06
    Piątek 04.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 116
    E
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Piątek 04.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 116
    E
    termin drugi

    gr.: S53-21
    Piątek 04.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 116
    E
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Piątek 04.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 116
    E
    termin drugi

dr inż. Ewa Malinowska
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S53-31
    Środa 03.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala p-009
    Z
    termin pierwszy

  • Certyfikowany auditor zarządzania bezpieczeństwem pracy [lab]
  • gr.: S43-31
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 09 sala1
    Z
    termin pierwszy

  • Jakość żywności i żywienia [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

dr Marek Markowski

dr Jacek Maślankowski

dr Monika Mazurowska
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S41-15
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 214
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S42-11
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala p-230
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala p-230
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa cech jakościowych [ćw]
  • gr.: S52-01
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Środa 03.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa cech jakościowych [w]
  • gr.: S42-11
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Paweł Miłobędzki

dr Ewelina Nawrocka
  • Wycena nieruchomości [ćw]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Sabina Nowak
  • Analiza rynków finansowych I [ćw]
  • gr.: S42-01
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometryczna analiza rynków finansowych [lab]
  • gr.: S52-01
    Piątek 29.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometryczna analiza rynków finansowych [w]
  • gr.: S52-01
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 116
    E
    termin pierwszy

dr Marek Ossowski

mgr Adam Ostrowski

dr Marta Penczar

dr Piotr Pisarewicz
  • Ubezpieczenia na życie o charakterze inwestycyjnym - aspekty ekonomiczne [w]
  • gr.: S44-01
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 202
    E
    termin pierwszy

mgr Teresa Plenikowska-Ślusarz

dr Renata Płoska
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S53-31
    Środa 27.05.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

  • Etyka w biznesie [w]
  • gr.: S51-01
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-16
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-05
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-05
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-11
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-15
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-16
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-21
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S52-01
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S52-05
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S52-11
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-01
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    gr.: S51-05
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    gr.: S51-11
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    gr.: S51-15
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    gr.: S51-16
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    gr.: S51-21
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    gr.: S52-01
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    gr.: S52-05
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    gr.: S52-11
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

  • Etyka w zarządzaniu [w]
  • gr.: S53-01
    Środa 27.05.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 27.05.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Środa 27.05.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Środa 27.05.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Środa 27.05.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Środa 27.05.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Środa 27.05.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-06
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-21
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-01
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    gr.: S53-02
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    gr.: S53-05
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    gr.: S53-06
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    gr.: S53-11
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    gr.: S53-21
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    gr.: S53-31
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

dr Agnieszka Pobłocka
  • Automatyzacja pracy - makra VBA w arkuszu kalkulacyjnym MS Excel [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Środa 27.05.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

  • Metody aktuarialne [ćw]
  • gr.: S52-11
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

mgr Piotr Porzuczek
  • Technologia Cloud Computing [lab]
  • gr.: S52-05
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Próchniak

dr Małgorzata Rymarzak
  • ARGUS Enterprise [lab]
  • gr.: S53-01
    Środa 10.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 207
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Piątek 12.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 207
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Sadkowska
  • Techniki planowania projektów [ćw]
  • gr.: S43-31
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

  • Techniki planowania projektów [w]
  • gr.: S43-31
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami II [ćw]
  • gr.: S53-31
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Środa 10.06.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 227
    Z
    termin drugi

dr Anna Siemionek
  • Alternative investments in risk management [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 209
    Z
    termin drugi

  • International Financial Markets and Institutions [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Czwartek 28.05.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 209
    Z
    termin drugi

dr Małgorzata Siemionek-Ruskań
  • Behavioral Finance [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 226
    Z
    termin pierwszy

  • Risk Management [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 226
    Z
    termin drugi

dr Sylwia Silska-Gembka
  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 26.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Środa 09.09.2020
    godz.: 18.45-19.30
    sala
    Z
    termin drugi

    gr.: S41-05
    Środa 09.09.2020
    godz.: 18.45-19.30
    sala
    Z
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Ewelina Sokołowska

dr Ewa Spigarska

dr Jędrzej Strumiłło
  • Projektowanie organizacji [ćw]
  • gr.: S43-11
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 320
    E
    termin pierwszy

dr Sebastian Susmarski

prof. uczelni, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: S43-01
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 222
    E
    termin drugi

    gr.: S43-02
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 222
    E
    termin drugi

    gr.: S43-05
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 222
    E
    termin drugi

    gr.: S43-06
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 222
    E
    termin drugi

    gr.: S43-11
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 222
    E
    termin drugi

    gr.: S43-31
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 222
    E
    termin drugi

  • Sprawozdawczość instytucji finansowych [w]
  • gr.: S41-21
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-22
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

dr Krzysztof Szczepaniak
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S43-01
    Środa 03.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala p-125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Środa 03.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala p-125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Środa 03.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala p-125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 03.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala p-125
    Z
    termin pierwszy

  • Alternative Investment Strategies [w]
  • gr.: S41-20
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie inwestycjami przedsiębiorstw [w]
  • gr.: S43-01
    Środa 27.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Środa 27.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Środa 27.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Środa 27.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Środa 27.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Środa 27.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Agnieszka Szpitter

dr Dawid Szramowski
  • Rewizja finansowa [w]
  • gr.: S51-05
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Poniedziałek 07.09.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    Z
    termin drugi

  • Rewizja sprawozdań finansowych [ćw]
  • gr.: S51-15
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-16
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Rewizja sprawozdań finansowych [w]
  • gr.: S51-15
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-16
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Wtorek 08.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-16
    Wtorek 08.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin drugi

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska
  • Green Business [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Środa 03.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

dr Karol Śledzik

dr Justyna Tanaś
  • Wycena nieruchomości nietypowych [w]
  • gr.: S53-01
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Dariusz Trojanowski
  • Wycena nieruchomości [w]
  • gr.: S43-01
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Poniedziałek 07.09.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 207
    E
    termin drugi

    gr.: S43-02
    Poniedziałek 07.09.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 207
    E
    termin drugi

dr Krzysztof Ulanowski

prof. uczelni, dr hab. Piotr Walentynowicz
  • Kaizen jako metoda rozwoju przedsiębiorstwa [w, WD]
  • gr.: WDW
    Środa 03.06.2020
    godz.: 14.15-15.00
    sala 406
    Z
    termin pierwszy

dr Katarzyna Welzant
  • Fundusze strukturalne w UE dla jednostek sektora finansów publicznych [w]
  • gr.: S51-11
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 202
    E
    termin pierwszy

dr Dariusz Wieczorek

prof. uczelni, dr hab. Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Przygotowanie projektów inwestycyjnych [ćw]
  • gr.: S51-01
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-34
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-34
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-34
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Środa 24.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-34
    E
    termin drugi

    gr.: S51-05
    Środa 24.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-34
    E
    termin drugi

    gr.: S51-11
    Środa 24.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-34
    E
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Elżbieta Wojnicka-Sycz
  • Macroeconomic in Financial Analysis [w]
  • gr.: S41-20
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-410
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Henryk Woźniak
  • Polityka gospodarcza [w]
  • gr.: S51-01
    Środa 17.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Środa 17.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Środa 17.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Środa 17.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-16
    Środa 17.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Środa 17.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Środa 17.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Środa 17.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 17.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Środa 17.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Środa 17.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Środa 17.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Środa 17.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Piotr Wróbel

prof. dr hab. Stanisław Wrycza

prof. uczelni, dr hab. Ewa Wycinka

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S41-15
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Poniedziałek 07.09.2020
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Poniedziałek 07.09.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 07.09.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: S41-15
    Poniedziałek 07.09.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

dr Aleksandra Żurawik