Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia

dr Dorota Banaszkiewicz
  • Statystyczne badania rynkowe [ćw]
  • gr.: S51-01
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Środa 27.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Adam Barembruch
  • Doradztwo finansowe [w]
  • gr.: S51-01
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Poniedziałek 22.02.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala 301
    Z
    termin drugi

  • Techniki sprzedaży dla pośredników finansowych [ćw]
  • gr.: S51-01
    Środa 27.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Robert Bęben
  • Prawne i etyczne aspekty marketingu [w]
  • gr.: S53-05
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Dorota Buchnowska
  • Customer Knowledge Management [lab]
  • gr.: S52-05
    Środa 27.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-29
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonomika Przedsięwzięć Informatycznych [w]
  • gr.: S52-05
    Środa 27.01.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-29
    Z
    termin pierwszy

  • Informatyka ekonomiczna [lab]
  • gr.: S42-05
    Środa 27.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-06
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Bucior
  • Podstawy systemu podatkowego i podatki pośrednie [w]
  • gr.: S41-21
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

mgr Marta Chylińska
  • Metody wspomagania decyzji biznesowych [ćw]
  • gr.: S43-05
    Środa 27.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Środa 27.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Środa 27.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Dorota Ciołek
  • Analizy regionalne [ćw]
  • gr.: S52-01
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala 114
    Z
    termin pierwszy

  • Analizy regionalne [w]
  • gr.: S52-01
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala 114
    Z
    termin pierwszy

mgr Mirosława Czaplińska
  • Wycena nieruchomości nietypowych [w]
  • gr.: S53-01
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Marzenna Czerwińska
  • Otoczenie biznesu [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Środa 27.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Przedsiębiorczość [ćw]
  • gr.: S43-31
    Środa 27.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Przedsiębiorczość [w]
  • gr.: S43-31
    Wtorek 19.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami UE [ćw]
  • gr.: S53-31
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Emilia Dobrowolska
  • Zarządzanie innowacjami [w]
  • gr.: S43-11
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    Z
    termin pierwszy

dr Andrzej Dżuryk
  • Risk Management in Finance [w]
  • gr.: S51-20
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-20
    Piątek 26.02.2021
    godz.: 14.15-15.00
    sala online
    E
    termin drugi

dr Anna Gierusz
  • Statystyczna analiza decyzji [lab]
  • gr.: S42-11
    Piątek 15.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala 231
    Z
    termin pierwszy

dr Maciej Gierusz
  • Konsolidacja sprawozdań finansowych [ćw]
  • gr.: S51-21
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 08.00-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-22
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 08.00-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Wiesław Golnau
  • Podstawy wynagradzania pracowników [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Wtorek 12.01.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala 407
    Z
    termin pierwszy

dr Karolina Gościniak
  • MSSF [ćw]
  • gr.: S41-21
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • MSSF [w]
  • gr.: S41-21
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Maciej Hyży
  • Odroczony podatek dochodowy [w]
  • gr.: S51-15
    Środa 03.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Maria Jastrzębska
  • Finanse publiczne II [w]
  • gr.: S41-01
    Środa 10.02.2021
    godz.: 14.15-15.00
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Środa 10.02.2021
    godz.: 14.15-15.00
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Środa 10.02.2021
    godz.: 14.15-15.00
    sala 226
    E
    termin pierwszy

mgr Tomasz Jastrzębski
  • Metody wspomagania decyzji biznesowych [ćw]
  • gr.: S43-02
    Piątek 22.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Tomasz Jurkiewicz
  • Statystyczne badania rynkowe [w]
  • gr.: S53-01
    Środa 10.02.2021
    godz.: 09.45-15.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 10.02.2021
    godz.: 09.45-15.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Środa 10.02.2021
    godz.: 09.45-15.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Środa 10.02.2021
    godz.: 09.45-15.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Środa 10.02.2021
    godz.: 09.45-15.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Środa 10.02.2021
    godz.: 09.45-15.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Corporate failures. Reasons, Prediction and Prevention [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala 210
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw II [w]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala 210
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala 210
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala 210
    E
    termin pierwszy

dr Dorota Kowalczyk
  • Kryzysy i restrukturyzacja finansowa przedsiębiorstw i banków [w]
  • gr.: S41-01
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Nadzór finansowy [w]
  • gr.: S51-01
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie instytucjami kredytowymi [w]
  • gr.: S51-01
    Wtorek 09.02.2021
    godz.: 14.15-15.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Wtorek 09.02.2021
    godz.: 14.15-15.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Wtorek 09.02.2021
    godz.: 14.15-15.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Krzysztof Kowalke
  • Inwestycje w instrumenty pochodne [ćw]
  • gr.: S53-01
    Środa 27.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Arkadiusz Kozłowski
  • Statystyczne badania rynkowe [w]
  • gr.: S51-01
    Środa 10.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Środa 10.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Środa 10.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Środa 10.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-22
    Środa 10.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Komputerowa analiza danych [w, wdw]
  • gr.: S54-01
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Metoda reprezentacyjna [w]
  • gr.: S42-01
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 13.30-16.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 08.45-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Statystyczna analiza decyzji [w]
  • gr.: S42-11
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 08.45-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

mgr Zuzanna Kraus
  • Zintegrowana komunikacja marketingowa [ćw]
  • gr.: S43-06
    Wtorek 26.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

mgr Patrycja Krauze-Maślankowska
  • Informatyka w administracji [w]
  • gr.: S52-05
    Środa 03.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

dr Sylwia Kuczamer-Kłopotowska
  • Zintegrowana komunikacja marketingowa [ćw]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa [ćw]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Wtorek 26.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

  • Zintegrowana komunikacja marketingowa [w]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

dr Jarosław Kujawski
  • Budżetowanie [ćw]
  • gr.: S51-21
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-22
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Anna Lenart
  • System SAP ERP [w]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-06
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    E
    termin pierwszy

dr inż. Ewa Malinowska
  • Koncepcje i metody zarządzania jakością [lab gr.A]
  • gr.: S53-05
    Środa 20.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Środa 20.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Środa 20.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Piątek 22.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Koncepcje i metody zarządzania jakością [lab gr.B]
  • gr.: S53-06
    Środa 20.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 27.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Zarzadzanie bezpieczeństwem żywności w praktyce [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala 009
    Z
    termin pierwszy

dr Olga Martyniuk
  • Podstawy audytu wewnętrznego [w]
  • gr.: S51-01
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Jacek Maślankowski
  • Business Outcomes of Big Data Analysis [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    Z
    termin pierwszy

  • Hurtownie danych [lab]
  • gr.: S42-05
    Środa 27.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-06
    Środa 27.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    Z
    termin pierwszy

  • Hurtownie danych [w]
  • gr.: S42-05
    Środa 03.02.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-06
    Środa 03.02.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Środa 03.02.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

  • Systemy Business Intelligence [lab]
  • gr.: S52-05
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Analiza rynku [ćw]
  • gr.: S52-11
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Środa 27.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa [lab]
  • gr.: S42-11
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa [w]
  • gr.: S42-11
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-01
    Środa 10.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Paweł Miłobędzki
  • Analiza rynków finansowych II [w]
  • gr.: S52-01
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Badania operacyjne [w]
  • gr.: S42-05
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-06
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Ekonometria finansowa [w]
  • gr.: S52-01
    Środa 03.02.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Środa 03.02.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Metody wspomagania decyzji biznesowych [w]
  • gr.: S43-01
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Środa 03.02.2021
    godz.: 12.15-14.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Środa 03.02.2021
    godz.: 12.15-14.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Wprowadzenie do modelowania w ekonomii i finansach [w]
  • gr.: S42-01
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Sabina Nowak
  • Ekonometria dynamiczna [ćw]
  • gr.: S42-01
    Wtorek 26.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometria dynamiczna [w]
  • gr.: S42-01
    Wtorek 09.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Wtorek 09.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Marta Penczar
  • Bankowość II [w]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala 211
    E
    termin pierwszy

dr Piotr Pisarewicz
  • Cyber war, cyber crime - new challenges for the global finance security [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    Z
    termin pierwszy

  • Frauds, crimes and misseling - the dark side of the international financial market [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    Z
    termin pierwszy

  • Investment, corporate, retail and private banking principles [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    Z
    termin pierwszy

dr Andrzej Poszewiecki
  • Makroekonomia [w]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Joanna Próchniak
  • Venture Capital [ćw]
  • gr.: S43-31
    Piątek 15.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala 228
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Jacek Rybicki
  • Zarządzanie strategiczne [ćw]
  • gr.: S53-05
    Niedziela 13.12.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Niedziela 13.12.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Rymarzak
  • Zarządzanie nieruchomościami [ćw]
  • gr.: S43-01
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 11.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Wtorek 26.01.2021
    godz.: 11.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Sadkowska
  • Project Management in Practice- workshop [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Wtorek 26.01.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

mgr Jędrzej Siciński
  • Zarządzanie strategiczne [ćw]
  • gr.: S53-01
    Środa 03.02.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 03.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa II [ćw]
  • gr.: S53-31
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa II [w]
  • gr.: S53-31
    Wtorek 09.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Siemionek
  • Alternative investments in risk management [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • International Financial Markets and Institutions [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Sikorski
  • Kodeks spółek handlowych [w]
  • gr.: S41-21
    Czwartek 07.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Czwartek 25.02.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala online
    Z
    termin drugi

dr Ewa Spigarska
  • Rachunkowość finansowa II [w]
  • gr.: S41-01
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 08.00-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 08.00-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 08.00-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Jędrzej Strumiłło
  • Koncepcje zarządzania [w]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-01
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunek kosztów II [w]
  • gr.: S41-01
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Agnieszka Szpitter
  • Techniki mierzenia procesów pracy [ćw]
  • gr.: S53-11
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Techniki mierzenia procesów pracy [w]
  • gr.: S53-11
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 12.15-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami i programami [w]
  • gr.: S53-11
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 12.15-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Dawid Szramowski
  • Analiza instytucji kredytowych [w]
  • gr.: S41-05
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

  • Ocena standingu przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: S51-01
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska
  • Koncepcje i metody zarządzania jakością [lab gr.A]
  • gr.: S53-02
    Środa 20.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Środa 27.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Koncepcje i metody zarządzania jakością [lab gr.B]
  • gr.: S53-05
    Środa 27.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Środa 27.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Środa 27.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Investment in City Development [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Środa 03.02.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Inwestycje infrastrukturalne - studia przypadków [w]
  • gr.: S53-01
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Wprowadzenie do gospodarki przestrzennej [w]
  • gr.: S43-01
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Henryk Woźniak
  • Polityka pieniężna [w]
  • gr.: S41-01
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 10.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 10.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 10.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Stanisław Wrycza
  • Adaptacyjne zarządzanie projektami w SCRUMie [w]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Informatyka ekonomiczna [w]
  • gr.: S42-05
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-06
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    E
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S52-05
    Środa 27.01.2021
    godz.: 10.30-11.15
    Z
    termin pierwszy

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunek kosztów [ćw]
  • gr.: S41-21
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 09.45-12.15
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów [w]
  • gr.: S41-21
    Wtorek 09.02.2021
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: S41-15
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 09.45-12.15
    Z
    termin pierwszy