Strona główna » Teresa Plenikowska-Ślusarz
Teresa Plenikowska-Ślusarz
Teresa Plenikowska-Ślusarz
Aktualizacja: Sobota, 06 stycznia 2018 roku, godz. 19:37

mgr Teresa Plenikowska-Ślusarz

Stanowisko:
Starszy wykładowca
236
(+48 58) 523 11 27

Konsultacje

Odwołane w dniu:
23.04.2019
godz. 13.30-14.30
pok. 236
Odwołane w dniu:
30.04.2019
godz. 13.30-14.30
pok. 236
Tydzień I:
Środa
godz. 10.30-11.30
pok. 236
Tydzień I:
Wtorek
godz. 13.30-14.30
pok. 236
Tydzień II:
Środa
godz. 08.45-09.45
pok. 236
Tydzień II:
Wtorek
godz. 13.30-14.30
pok. 236

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Podstawy statystyki
    • Statystyka
    • Statystyka opisowa i ekonomiczna
    • Statystyka społeczna
  • Niestacjonarne studia I stopnia
    • Podstawy statystyki
    • Statystyka
    • Statystyka opisowa i ekonomiczna

Prowadzone seminaria

Egzaminy i zaliczenia

  • Podstawy statystyki [ćw]
  • grupa: S24-01
    Czwartek 17.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N24-01
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S24-01
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 09.45-15.00
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    grupa: S24-01
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala A-119
    Z
    termin trzeci

    grupa: N24-01
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

  • Statystyka [ćw]
  • grupa: N11-05
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S11-03
    Środa 16.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S11-04
    Czwartek 17.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N11-04
    Sobota 19.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S11-01
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S11-02
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S11-05
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N11-04
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    grupa: N11-05
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    grupa: N11-06
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N11-04
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala A-119
    Z
    termin trzeci

    grupa: N11-05
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala A-119
    Z
    termin trzeci

    grupa: N11-06
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    grupa: S11-01
    Piątek 01.03.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    grupa: S11-02
    Piątek 01.03.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    grupa: S11-03
    Piątek 01.03.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    grupa: S11-04
    Piątek 01.03.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    grupa: S11-05
    Piątek 01.03.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin drugi

  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [ćw]
  • grupa: N12-01
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N13-01
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N13-02
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 15.15-18.30
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N13-03
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S13-08
    Poniedziałek 21.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S12-01
    Środa 23.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S12-02
    Środa 23.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S13-09
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S13-10
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S12-03
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N12-01
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-118
    Z
    termin drugi

    grupa: N13-01
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala A-118
    Z
    termin drugi

    grupa: N13-02
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-118
    Z
    termin drugi

    grupa: N13-03
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-118
    Z
    termin drugi

    grupa: S12-01
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    grupa: S12-02
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    grupa: S12-03
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    grupa: S13-08
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    grupa: S13-09
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    grupa: S13-10
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    grupa: S12-01
    Piątek 22.02.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin trzeci

    grupa: S12-02
    Piątek 22.02.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin trzeci

    grupa: S12-03
    Piątek 22.02.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin trzeci

    grupa: S13-08
    Piątek 22.02.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin trzeci

    grupa: S13-09
    Piątek 22.02.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin trzeci

    grupa: S13-10
    Piątek 22.02.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin trzeci

    grupa: N12-01
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala A-119
    Z
    termin trzeci

    grupa: N13-01
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala A-119
    Z
    termin trzeci

    grupa: N13-02
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala A-119
    Z
    termin trzeci

    grupa: N13-03
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala A-119
    Z
    termin trzeci

Publikacje