Strona główna » Wojciech Kozłowski
Wojciech Kozłowski
Aktualizacja: Czwartek, 24 maja 2018 roku, godz. 18:34

dr Wojciech Kozłowski

Stanowisko:
Adiunkt
214
(+48 58) 523 11 04

Konsultacje

Tydzień I:
Poniedziałek
godz. 09.00-09.45
pok. 214
Tydzień I:
Wtorek
godz. 09.40-10.25
pok. 214
Tydzień II:
Poniedziałek
godz. 09.00-09.45
pok. 214
Tydzień II:
Wtorek
godz. 09.40-10.25
pok. 214

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Ewidencja działalności i rozliczenia podatkowe MSP
    • Rachunkowość małych podmiotów gospodarczych
  • Niestacjonarne studia I stopnia
    • Rachunkowość małych podmiotów gospodarczych
  • Stacjonarne studia II stopnia
    • Finanse korporacyjne
    • Zarządzanie finansami jednostek gospodarczych
  • Niestacjonarne studia II stopnia
    • Analiza finansowa
    • Seminarium magisterskie
  • Studia podyplomowe
    • Finanse korporacyjne
    • Zarządzanie finansami jednostek gospodarczych

Prowadzone seminaria

Seminarium magisterskie

Kierunek: Finanse i rachunkowość
Specjalność: Rachunkowość

- wykorzystanie środków unijnych;

- rachunkowość finansowa;

- rachunkowość budżetowa;

- ewidencje podatkowe;

- analiza finansowa.

Egzaminy i zaliczenia

  • Finanse korporacyjne [w]
  • grupa: S51-21
    Środa 30.01.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

    grupa: S51-21
    Poniedziałek 25.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

  • Rachunkowość małych podmiotów gospodarczych [w]
  • grupa: S31-51
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S31-52
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S34-01
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S34-02
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: N31-51
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: N31-52
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: N31-53
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: N34-01
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S31-51
    Poniedziałek 25.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    grupa: S31-52
    Poniedziałek 25.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    grupa: S34-01
    Poniedziałek 25.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    grupa: S34-02
    Poniedziałek 25.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    grupa: N31-51
    Niedziela 03.03.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-305
    E
    termin drugi

    grupa: N31-52
    Niedziela 03.03.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-305
    E
    termin drugi

    grupa: N31-53
    Niedziela 03.03.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-305
    E
    termin drugi

    grupa: N34-01
    Niedziela 03.03.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-305
    E
    termin drugi

Publikacje