Strona główna » Wydział
Pracownicy
Aktualizacja: Wtorek, 20 listopada 2018 roku, godz. 10:31
Pracownicy

dr Alicja Antonowicz

Konsultacje

Tydzień I:
Czwartek
godz. 13.00-13.45
pok. 221
Tydzień I:
Poniedziałek
godz. 10.45-11.30
pok. 221
Tydzień II:
Czwartek
godz. 11.15-12.00
pok. 221
Tydzień II:
Poniedziałek
godz. 09.00-09.45
pok. 221

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Metodyka pisania pracy dyplomowej
    • Partnerstwo i współpraca w biznesie
    • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie
    • Seminarium licencjackie
  • Stacjonarne studia II stopnia
    • Zarządzanie strategiczne
  • Niestacjonarne studia II stopnia
    • Decyzje menedżerskie - warsztaty

Prowadzone seminaria

Seminarium licencjackie

Kierunek: Zarządzanie
Specjalność: Zarządzanie Rozwojem Przedsiębiorstwa

Tytuł seminarium: Przedsiębiorczość i ekonomika funkcjonowania przedsiębiorstw

  • strategie rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw,
  • uwarunkowania podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce i UE,
  • formy instytucjonalnego wsparcia przedsiębiorczości,
  • przedsiębiorczość rodzinna – uwarunkowania rozwoju i specyfika działalności,
  • formy współdziałania przedsiębiorstw,
  • franchising jako forma aktywności gospodarczej,
  • źródła finansowania działalności przedsiębiorstw,
  • zarządzanie zasobami materialnymi, niematerialnymi i ludzkimi w przedsiębiorstwie,
  • analiza ekonomiczno-finansowa przedsiębiorstwa,
  • ewidencja i sprawozdawczość finansowo-podatkowa przedsiębiorstw,

Egzaminy i zaliczenia

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • grupa: S21-01
    Poniedziałek 14.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S21-02
    Poniedziałek 14.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S21-03
    Poniedziałek 14.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie strategiczne [w]
  • grupa: S51-01
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S51-05
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S51-11
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S51-15
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S51-16
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S52-01
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S52-11
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S53-01
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S53-02
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S53-05
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S53-11
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S53-15
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S53-21
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S53-25
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S53-31
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

Publikacje