Strona główna » Wydział
Pracownicy
Aktualizacja: Wtorek, 20 listopada 2018 roku, godz. 10:31
Pracownicy

dr Marta Penczar

Stanowisko:
Adiunkt
223
(+48 58) 523 13 01

Konsultacje

Tydzień I:
Piątek
godz. 13.00-13.45
pok. 223
Tydzień I:
Poniedziałek
godz. 13.00-13.45
pok. 223
Tydzień II:
Poniedziałek
godz. 13.00-13.45
pok. 223
Tydzień II:
Wtorek
godz. 13.00-13.45
pok. 223

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Bankowość
    • Ochrona konsumenta na rynku usług finansowych
    • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa
  • Niestacjonarne studia I stopnia
    • Bankowość
    • Ochrona konsumenta na rynku usług finansowych
  • Stacjonarne studia II stopnia
    • Bankowość II
  • Niestacjonarne studia II stopnia
    • Bankowość II

Prowadzone seminaria

Seminarium licencjackie

Kierunek: Finanse i rachunkowość
Specjalność: Bankowość i doradztwo finansowe

Zakres programowy:

  1. Krótka charakterystyka tematyki seminarium:
    Tematyka prac licencjackich może obejmować zagadnienia związane z bankowością detaliczną (rynek depozytowy, kredytowy (konsumpcyjny i mieszkaniowy), rozliczenia pieniężne), rozwojem polskiego rynku finansowego, integracją rynków finansowych w Unii Europejskiej a także rynkami, np.
  2. Tematyka seminarium:
  • Bankowość detaliczna:
  • działalność kredytowa banków, ocena zdolności kredytowej
  • rynek kredytów konsumpcyjnych
  • obrót gotówkowy i bezgotówkowy
  • kanały dystrybucji usług bankowych
  • Integracja rynku bankowego w Unii Europejskiej
  • Rozwój rynku finansowego w Polsce
  1. Przykładowe tematy prac:
  • Analiza i ocena perspektyw rozwoju rynku consumer finance w Polsce
  • Analiza czynników determinujących ocenę zdolności kredytowej klienta detalicznego
  • Upadłość konsumencka w Polsce
  • Analiza i ocena perspektyw rozwoju płatności bezgotówkowych w Polsce
  • Kierunki integracji rynku bankowości detalicznej w Unii Europejskiej
  • Ochrona konsumenta na rynku bankowym
  • Konkurencyjność polskiego sektora bankowego na tle innych sektorów bankowych w UE
  • Dystans rozwojowy polskiego sektora bankowego na tle innych sektorów bankowych w UE

Egzaminy i zaliczenia

  • Bankowość [ćw]
  • grupa: S21-04
    Wtorek 15.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S21-05
    Wtorek 15.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Bankowość [w]
  • gr.: N13-01
    Sobota 11.05.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 11.05.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Bankowość II [w]
  • grupa: S41-01
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-05
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-15
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-16
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-17
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-18
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-25
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-26
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S41-01
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: S41-05
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S41-11
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S41-15
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: S41-16
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-05
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin drugi

    grupa: N41-15
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin drugi

    grupa: N41-16
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin drugi

    grupa: N41-17
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin drugi

    grupa: N41-18
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin drugi

    grupa: N41-25
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin drugi

    grupa: N41-26
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin drugi

    grupa: S41-01
    Czwartek 07.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    grupa: S41-05
    Czwartek 07.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: S41-11
    Czwartek 07.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: S41-15
    Czwartek 07.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: S41-16
    Czwartek 07.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    grupa: N41-05
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-305
    E
    termin trzeci

    grupa: N41-15
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-305
    E
    termin trzeci

    grupa: N41-16
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-305
    E
    termin trzeci

    grupa: N41-17
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-305
    E
    termin trzeci

    grupa: N41-18
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-305
    E
    termin trzeci

    grupa: N41-25
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-305
    E
    termin trzeci

    grupa: N41-26
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-305
    E
    termin trzeci

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: S23-21
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-31
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

Publikacje