Strona główna » Wydział
Aktualności i wydarzenia na Wydziale Zarządzania
Aktualizacja: Wtorek, 31 stycznia 2017 roku, godz. 13:06
Międzywydziałowe Stacjonarne Studia Doktoranckie z ekonomii, finansów i zarządzania - rekrutacja od 26.06.2017
Data publikacji: Czwartek, 07 września 2017 roku

    

 

DO NAJLEPSZYCH ABSOLWENTÓW WZR UG, RÓWNIEŻ KOŃCZĄCYCH STUDIA
II STOPNIA W BIEŻĄCYM ROKU AKADEMICKIM

 

Szanowni Państwo,

w bieżącym roku akademickim po raz pierwszy skierowana zostaje wyjątkowa oferta dydaktyczna do najwybitniejszych Absolwentów Wydziału Zarządzania, a także Wydziału Ekonomicznego. Od roku akademickiego 2017/2018 rozpoczynają się elitarne stacjonarne studia doktoranckie, gwarantujące interdyscyplinarną formułę kształcenia, gdyż stanowiące efekt współpracy dwóch bliskich obszarowo, jednak wyspecjalizowanych w odrębnych badawczo oraz dydaktycznie kierunkach – Wydziałów Uniwersytetu Gdańskiego: Ekonomicznego i Zarządzania.

W ramach 3-letnich Międzywydziałowych Stacjonarnych Studiów Doktoranckich z ekonomii, finansów i zarządzania macie Państwo możliwość dalszego kształcenia się, a także podjęcia pracy naukowej, zmierzającej w kierunku zdobycia pierwszego stopnia naukowego – doktora nauk ekonomicznych w jednej z trzech dyscyplin naukowych: ekonomii, finansów bądź zarządzania. Szansę tą będzie miało jedynie 20 Doktorantów (limit rekrutacji na najbliższy rok akademicki), którzy będą mogli dokonać wyboru jednego Promotora z blisko 100 Profesorów, prowadzących seminaria doktorskie na obu sopockich Wydziałach Uniwersytetu Gdańskiego.

                                  

Studia prowadzone będą w systemie dziennym, w związku z powyższym są one bezpłatne. Zajęcia odbywać się będą w wybrane piątki w okresie od października do maja każdego roku akademickiego. Rekrutacja na studia rozpoczyna się w dniu 26 czerwca 2017 r. w internetowym systemie rejestracji kandydatów. Więcej informacji: http://wzr.pl/rekrutacja/index.php?str=998

Serdecznie zachęcam do podjęcia wyzwania i przystąpienia do rekrutacji.

 

Z poważaniem

dr hab. Paweł Antonowicz, prof. UG

Prodziekan ds. Nauki i Studiów Niestacjonarnych
Wydział Zarządzania, Uniwersytet Gdański