Strona główna » Zarządzanie Wartością

 


XX JUBILEUSZOWA KONFERENCJA NAUKOWA z cyklu ZARZĄDZANIE WARTOŚCIĄ


 

PERSPEKTYWA KRYZYSU WARTOŚCI
KTO ZA TO ZAPŁACI?


Gdańsk – Sztokholm, 20-23 września 2020

 


Szanowni Państwo,

z uwagi na przypadającą w tym roku XX – jubileuszową Konferencję Naukową z cyklu Zarządzanie Wartością, w imieniu organizatorów: Katedry Ekonomiki Przedsiębiorstw, Bankowości i Finansów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, nad którym honorowy patronat objął JM Rektor Uniwersytetu Gdańskiego Prof. dr hab. Jerzy Gwizdała.

Przez dwie dekady przedstawiciele świata nauki, ale i praktyki gospodarczej, spotykali się by wymieniać się swoimi doświadczeniami, wynikami badań i refleksjami na temat niezwykle złożonego i wielowymiarowego problemu zarządzania wartością, czego efektem były coroczne wysoko punktowane publikacje naukowe.

Tematyka tegorocznej Konferencji obejmować będzie zarówno kontynuację i rozwinięcie wielu zagadnień związanych z szeroko rozumianym zarządzaniem wartością, które pojawiły się w poprzednich latach, jak i nowe wątki. Wydarzenia ostatnich miesięcy pokazują, że nie można pomijać wpływu zjawisk kryzysowych, choćby takich jak kryzys gospodarczy, polityczny czy klimatyczny, na tworzenie i destrukcję wartości.

Konferencja nasza wpisuje się również w obchody 50-lecia Uniwersytetu Gdańskiego i z tego względu pragniemy Państwa zaprosić pierwszego dnia do udziału w inauguracyjnej sesji plenarnej w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Dalsza część Konferencji, wzorem lat ubiegłych będzie kontynuowana  podczas rejsu promem NovaStar do Szwecji.

 

W imieniu Organizatorów
dr hab. Paweł Antonowicz, prof. UG