Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia

prof. uczelni, dr hab. Robert Bęben

mgr Ewa Chrostowska
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: S11-01
    Piątek 11.06.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S23-15
    Wtorek 08.06.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

mgr Marta Chylińska
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S11-02
    Czwartek 10.06.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Czwartek 10.06.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Marzenna Czerwińska
  • ABC Przedsiębiorczości [ćw]
  • gr.: S23-15
    Wtorek 08.06.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Instytucjonalne formy wspierania przedsiębiorczości [ćw]
  • gr.: S23-51
    Poniedziałek 07.06.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Otoczenie biznesu [w]
  • gr.: S23-51
    Poniedziałek 07.06.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: S13-06
    Poniedziałek 07.06.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Środa 09.06.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S33-51
    Piątek 11.06.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

dr Emilia Dobrowolska
  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw II poł. sem]
  • gr.: S23-11
    Piątek 11.06.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy zarządzania [ćw]
  • gr.: S13-01
    Wtorek 08.06.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Piątek 11.06.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Piątek 11.06.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Golec
  • Ethics [ćw]
  • gr.: S31-61
    Środa 02.06.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Financial Reporting [ćw]
  • gr.: S21-61
    Piątek 11.06.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Karolina Gościniak

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość [w, I poł.sem]
  • gr.: S11-01
    Czwartek 24.06.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Czwartek 24.06.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Czwartek 24.06.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Czwartek 24.06.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Czwartek 24.06.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Urszula Kęprowska
  • Marketing [w]
  • gr.: S32-21
    Czwartek 20.05.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Czwartek 20.05.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Marketing przemysłowy [w]
  • gr.: S33-25
    Poniedziałek 31.05.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-26
    Poniedziałek 31.05.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Marketing wewnętrzny [w]
  • gr.: S33-25
    Czwartek 20.05.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-26
    Czwartek 20.05.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Katarzyna Koleśnik

prof. uczelni, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Analiza finansowa [ćw]
  • gr.: S21-51
    Wtorek 08.06.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: S23-11
    Wtorek 15.06.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Wtorek 15.06.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Wtorek 15.06.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Wtorek 15.06.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Corporate finance [ćw]
  • gr.: S21-61
    Środa 09.06.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Corporate finance [w]
  • gr.: S21-61
    Środa 16.06.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: S21-51
    Piątek 11.06.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Sławomir Kujawa
  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: S22-41
    Wtorek 01.06.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-21
    Wtorek 08.06.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-26
    Wtorek 08.06.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-11
    Czwartek 10.06.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: S22-21
    Poniedziałek 14.06.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Poniedziałek 14.06.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Jarosław Kujawski

dr Anna Lenart
  • Informatyka ekonomiczna [w]
  • gr.: S12-01
    Poniedziałek 14.06.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Poniedziałek 14.06.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami informatycznymi [ćw]
  • gr.: S32-32
    Piątek 04.06.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-31
    Piątek 11.06.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Błażej Lepczyński
  • Bankowość [ćw]
  • gr.: S13-06
    Środa 26.05.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Bankowość [w]
  • gr.: S22-21
    Poniedziałek 07.06.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Poniedziałek 07.06.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Poniedziałek 21.06.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Poniedziałek 21.06.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Poniedziałek 21.06.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Poniedziałek 21.06.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Poniedziałek 21.06.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Poniedziałek 21.06.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Bankowość detaliczna [w]
  • gr.: S31-21
    Poniedziałek 14.06.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Bankowość hipoteczna [w]
  • gr.: S31-21
    Wtorek 22.06.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Bankowość korporacyjna [w]
  • gr.: S31-21
    Czwartek 17.06.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Ewa Majerowska
  • Decyzje w warunkach niepewności i ryzyka [w]
  • gr.: S22-21
    Środa 23.06.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
  • gr.: S22-21
    Wtorek 01.06.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Olga Martyniuk
  • Sprawozdawczość finansowa [w]
  • gr.: S21-31
    Piątek 18.06.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Piątek 18.06.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Piątek 18.06.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Monika Mazurowska
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: S11-03
    Środa 09.06.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Badania marketingowe [ćw]
  • gr.: S23-25
    Wtorek 01.06.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Badania marketingowe [w]
  • gr.: S23-21
    Poniedziałek 14.06.2021
    godz.: 08.45-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-11
    Wtorek 15.06.2021
    godz.: 13.30-16.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Czwartek 17.06.2021
    godz.: 08.00-15.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Piątek 18.06.2021
    godz.: 08.00-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Metody klasyfikacji [w]
  • gr.: S22-41
    Wtorek 08.06.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Elżbieta Ostrowska

dr Anna Siemionek
  • Review of Contemporary Management Ideas and Practices [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Wtorek 08.06.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Siemionek-Ruskań
  • Review of Contemporary Management Ideas and Practices [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Wtorek 08.06.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse [ćw]
  • gr.: S11-02
    Środa 02.06.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Wtorek 08.06.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Piątek 11.06.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Piątek 11.06.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Modern Behavioral Finance [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 31.05.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy finansów publicznych [w]
  • gr.: S13-15
    Poniedziałek 31.05.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • gr.: S33-11
    Wtorek 15.06.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Wtorek 15.06.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Wtorek 15.06.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-26
    Wtorek 15.06.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Wtorek 15.06.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-52
    Wtorek 15.06.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska
  • Ekologia i ochrona środowiska [w]
  • gr.: S13-15
    Środa 02.06.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Green Business [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Piątek 04.06.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy zarządzania środowiskowego [w]
  • gr.: S33-51
    Środa 09.06.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-52
    Środa 09.06.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S23-16
    Poniedziałek 14.06.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: S23-15
    Poniedziałek 21.06.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-16
    Poniedziałek 21.06.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy