Strona głównaBiznesJakie profesjonalne środki czystości dla firm warto kupić?

Jakie profesjonalne środki czystości dla firm warto kupić?

Opublikowano

Najnowsze artykuły

IKZE – dodatkowe środki na emeryturze i ulgi podatkowe

Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE) jest ciekawym produktem emerytalnym dla osób, które planują długoterminowe...

Czym są spółki dywidendowe?

Dywidenda jest jednym z głównych powodów, dla których inwestorzy decydują się na zakup akcji....

Chemia ze sklepowych półek, której używamy na co dzień w naszych domach, m.in. przy czyszczeniu łazienki czy myciu okien, niestety nie zawsze zdaje egzamin w przypadku sklepów, restauracji czy hoteli. Dla firm znacznie lepiej sprawdza się profesjonalna chemia, umożliwiająca zachowanie czystości i sterylności. Dowiedz się więcej na temat tego typu środków czystości. 

Dlaczego warto wybrać profesjonalne środki czystości dla firmy?

Środki dostępne w sklepach nie są tak samo dobre i skuteczne jak profesjonalna chemia gospodarcza. Jest to najważniejszy powód, dla którego wyłącznie ona jest odpowiednim wyborem m.in. dla hoteli, gastronomii, szpitali i służby zdrowia, przemysłu spożywczego, firm sprzątających, salonów urody, myjni samochodowych. 

Jednym z największych plusów specjalistycznych produktów jest wysoka koncentracja aktywnych substancji, gwarantująca głębokie, trwałe usuwanie zanieczyszczeń i bakterii. To natomiast pozwala na oszczędność czasu i mniejsze zużycie produktu, co przekłada się na to, że nie trzeba go często kupować i wydawać pieniędzy. 

Warto dodać, że środki znajdujące się w profesjonalnych preparatach często nie tylko dokładnie czyszczą powierzchnie, ale mają również inne, dodatkowe właściwości, np. ochronne lub dezynfekujące. Równie ważne jest to, że występuje szeroka gama specjalistycznych produktów do czyszczenia, dzięki czemu można precyzyjnie dobrać chemię do konkretnego zastosowania i podnieść efektywność procesu czyszczenia

Jakie istnieją rodzaje chemii profesjonalnej?

Obecnie rynek może zaoferować szeroki wybór profesjonalnych środków czystości dla firm, a ich rozbudowaną ofertę proponuje m.in. hurtownia środków czystości Higiena24 https://higiena24.com/. Popularne i chętnie kupowane są przede wszystkim produkty uniwersalne, czyli przeznaczone do ogólnego zastosowania. Można ich używać do mycia podłóg i innych powierzchni zmywalnych. Są one dobrym wyborem, gdy trzeba usunąć codzienne zabrudzenia, tłuszcz i nieprzyjemne zapachy. 

Dostępne są również środki przeznaczone do czyszczenia konkretnych powierzchni – drewnianych, szklanych, ze stali nierdzewnej i chromowanej. Inną grupą produktów jest chemia stworzona do czyszczenia sanitariatów. Są to zwykle preparaty o zagęszczonej konsystencji, które świetnie radzą sobie z usuwaniem osadu z kamienia, bakterii, wirusów i grzybów występujących w łazienkach. 

W ofercie wspomnianego sklepu znajdziesz również produkty przeznaczone do mycia podłóg (m.in. drewnianych i ceramicznych oraz dywanów), zmywania naczyń oraz środki do prania (np. kapsułki i płyny do płukania). Oczywiście w tym samym miejscu możesz wyposażyć swoją firmę także w artykuły higieniczne takie jak np. papier toaletowy, środki do higieny osobistej oraz preparaty do dezynfekcji. 

Należy podkreślić, że zamówienie na potrzebne artykuły możesz złożyć online bez wychodzenia z domu, nie tracąc niepotrzebnie czasu. Znajdziesz tam wszystko to, co potrzebne, aby jak najlepiej zadbać o czystość w swoim obiekcie.

Wyposaż się w odpowiednie akcesoria ułatwiające sprzątanie

Utrzymanie najwyższego standardu higieny wymaga również używania odpowiednich akcesoriów do sprzątania. Oznacza to, że powinieneś zakupić nie tylko profesjonalne środki czystości, ale również pewne akcesoria, które ułatwiają dbanie o czystość i zapewniają bezpieczeństwo personelu sprzątającego. Mianowicie niezbędne są takie produkty jak m.in.:

  • wózki do sprzątania,
  • rękawiczki ochronne,
  • ręczniki papierowe,
  • wielorazowe gąbki i ścierki,
  • mopy, wiadra i kije, 
  • miotły oraz szczotki i szufelki, 
  • kosze i worki na śmieci.

Wszystkie te towary znajdziesz w polecanej hurtowni z chemią i akcesoriami do sprzątania w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu możesz ekspresowo zrealizować potrzeby związane z utrzymaniem czystości w firmie.

Powiązane artykuły

IKZE – dodatkowe środki na emeryturze i ulgi podatkowe

Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE) jest ciekawym produktem emerytalnym dla osób, które planują długoterminowe...

Jak zacząć sprzedawać ubezpieczenia?

Praca jako agent ubezpieczeniowy wymaga wiedzy i umiejętności zdobytych podczas specjalistycznych szkoleń. Jednocześnie uchyla...

Zawieszenie działalności gospodarczej – w jakich sytuacjach warto to rozważyć?

Gdy prowadzenie własnego biznesu nie idzie Ci najlepiej, nie musisz od razu zamykać firmy....