Strona główna » Zarządzanie Nieruchomościami i Projektami Deweloperskimi
Zarządzanie Nieruchomościami i Projektami Deweloperskimi
Rozkład zajęć (2018/2019)

Ostatnia aktualizacja planu: Poniedziałek, 14 października 2019 roku, godz. 10:37

Obecnie mamy pierwszy tydzień.

plik pdf

plik csv

SPOD Sobota, 26.10.2019
09.45-10.30
  • Adrian Hołub, sala B609E
Podstawy pomiaru powierzchni , sala B609E, Adrian Hołub
10.30-11.15
11.30-12.15
12.15-13.00
13.30-14.15
  • Andrzej Biernacki, sala B609E
Podstawy kosztorysowania , sala B609E, Andrzej Biernacki
14.15-15.00
15.15-16.00
16.00-16.45
SPOD Niedziela, 27.10.2019
09.45-10.30
  • mgr Grzegorz Dobrowolski, sala 301C
Gospodarka nieruchomościami , sala 301C, mgr Grzegorz Dobrowolski
10.30-11.15
11.30-12.15
12.15-13.00
13.30-14.15
  • dr Dariusz Trojanowski, sala B609E
Działalność deweloperska - pojęcia i klasyfikacje, cykl inwestycyjny, ryzyko , sala B609E, dr Dariusz Trojanowski
14.15-15.00
15.15-16.00
16.00-16.45
17.00-17.45
17.45-18.30
SPOD Sobota, 09.11.2019
09.45-10.30
  • Szymon Sędek, sala B609E
Prawo nieruchomości , sala B609E, Szymon Sędek
10.30-11.15
11.30-12.15
12.15-13.00
13.30-14.15
14.15-15.00
  • dr Małgorzata Rymarzak, sala B609E
Wprowadzenie do problematyki zarządzania nieruchomościami , sala B609E, dr Małgorzata Rymarzak
15.15-16.00
16.00-16.45
17.00-17.45
SPOD Niedziela, 10.11.2019
09.45-10.30
  • mgr Grzegorz Dobrowolski, sala 301C
Gospodarka nieruchomościami , sala 301C, mgr Grzegorz Dobrowolski
10.30-11.15
11.30-12.15
12.15-13.00
13.30-14.15
  • Edyta Damszel-Turek, sala 301C
Gospodarka przestrzenna , sala 301C, Edyta Damszel-Turek
14.15-15.00
15.15-16.00
16.00-16.45
17.00-17.45
17.45-18.30
SPOD Sobota, 23.11.2019
09.45-10.30
  • dr Krzysztof Kowalke, sala Aula O
Ocena opłacalności inwestycji , sala Aula O, dr Krzysztof Kowalke
10.30-11.15
11.30-12.15
  • dr Anna Wojewnik-Filipkowska, sala Aula O
Podstawy matematyki finansowej , sala Aula O, dr Anna Wojewnik-Filipkowska
12.15-13.00
13.30-14.15
  • Aleksandra Prykowska, sala B609E
Zarządzanie nieruchomościami biurowymi , sala B609E, Aleksandra Prykowska
14.15-15.00
15.15-16.00
16.00-16.45
17.00-17.45
17.45-18.30
SPOD Niedziela, 24.11.2019
09.45-10.30
  • Aleksandra Prykowska, sala B505E
Podatki i opłaty związane z nieruchomościami , sala B505E, Aleksandra Prykowska
10.30-11.15
11.30-12.15
12.15-13.00
13.30-14.15
  • mgr Grzegorz Dobrowolski, sala B505E
Prawo nieruchomości , sala B505E, mgr Grzegorz Dobrowolski
14.15-15.00
15.15-16.00
16.00-16.45
  • Wojciech Szłabowicz, sala B505E
Facility Management , sala B505E, Wojciech Szłabowicz
17.00-17.45
SPOD Sobota, 07.12.2019
11.30-12.15
  • Wojciech Szłabowicz, sala B506E
Facility Management , sala B506E, Wojciech Szłabowicz
12.15-13.00
13.30-14.15
  • Monika Żelazkiewicz, sala B506E
Elementy wiedzy technicznej i budownictwa , sala B506E, Monika Żelazkiewicz
14.15-15.00
15.15-16.00
16.00-16.45
SPOD Niedziela, 08.12.2019
09.45-10.30
  • Wojciech Szłabowicz, sala B609E
Facility Management , sala B609E, Wojciech Szłabowicz
10.30-11.15
11.30-12.15
  • dr Anna Wojewnik-Filipkowska, sala 301C
Podstawy matematyki finansowej , sala 301C, dr Anna Wojewnik-Filipkowska
12.15-13.00
13.30-14.15
  • Monika Żelazkiewicz, sala B609E
Elementy wiedzy technicznej i budownictwa , sala B609E, Monika Żelazkiewicz
14.15-15.00
15.15-16.00
16.00-16.45
17.00-17.45
  • mgr Grzegorz Dobrowolski, sala 301C
Gospodarka mieszkaniowa i prawo spółdzielcze , sala 301C, mgr Grzegorz Dobrowolski
17.45-18.30
SPOD Sobota, 21.12.2019
09.45-10.30
  • mgr Grzegorz Dobrowolski, sala B505E
Gospodarka nieruchomościami , sala B505E, mgr Grzegorz Dobrowolski
10.30-11.15
11.30-12.15
12.15-13.00
13.30-14.15
  • dr Dariusz Trojanowski, sala B505E
Przygotowanie studium wykonalności inwestycji , sala B505E, dr Dariusz Trojanowski
14.15-15.00
15.15-16.00
16.00-16.45
17.00-17.45
17.45-18.30
SPOD Niedziela, 22.12.2019
09.45-10.30
  • mgr Grzegorz Dobrowolski, sala B505E
Gospodarka mieszkaniowa i prawo spółdzielcze , sala B505E, mgr Grzegorz Dobrowolski
10.30-11.15
11.30-12.15
12.15-13.00
13.30-14.15
  • dr Dariusz Trojanowski, sala B505E
Przygotowanie studium wykonalności inwestycji , sala B505E, dr Dariusz Trojanowski
14.15-15.00
15.15-16.00
  • dr Dariusz Trojanowski, sala B505E
Podstawy wyceny nieruchomości , sala B505E, dr Dariusz Trojanowski
16.00-16.45
17.00-17.45
17.45-18.30
SPOD Sobota, 01.02.2020
09.45-10.30
  • dr Krzysztof Kowalke, sala C-20
Ocena opłacalności inwestycji , sala C-20, dr Krzysztof Kowalke
10.30-11.15
11.30-12.15
12.15-13.00
13.30-14.15
  • mgr Grzegorz Dobrowolski, sala C-20
Gospodarka mieszkaniowa i prawo spółdzielcze , sala C-20, mgr Grzegorz Dobrowolski
14.15-15.00
15.15-16.00
16.00-16.45
SPOD Niedziela, 02.02.2020
09.45-10.30
  • Adam Targowski, sala C-4
Zielone budynki , sala C-4, Adam Targowski
10.30-11.15
11.30-12.15
12.15-13.00
13.30-14.15
  • dr Dariusz Trojanowski, sala C-4
Podstawy wyceny nieruchomości , sala C-4, dr Dariusz Trojanowski
14.15-15.00
15.15-16.00
16.00-16.45