Strona główna » Studenci
Sesja egzaminacyjna
Aktualizacja: Środa, 25 stycznia 2017 roku, godz. 18:13

dr Sylwia Badowska
  • Jakościowe badania marketingowe [I poł.sem., w]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 09.04.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-130
    Z
    termin drugi

  • Jakościowe badania marketingowe [w]
  • gr.: N43-05
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-130
    Z
    termin drugi

  • Marketing innowacji [ćw]
  • gr.: N53-05
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Marketing innowacji [I poł. sem. ćw]
  • gr.: S53-05
    Wtorek 10.04.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin drugi

  • Marketing innowacji [w]
  • gr.: N53-05
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-130
    Z
    termin drugi

  • Media reklamowe [I poł. sem. ćw]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 09.04.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Media reklamowe [I poł. sem. w]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 09.04.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-130
    Z
    termin drugi

  • Media reklamowe [w]
  • gr.: N43-05
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin drugi

dr Adam Barembruch
  • Bankowość [ćw]
  • gr.: N12-02
    Sobota 19.05.2018
    godz.: 17.00-20.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Bankowość [w]
  • gr.: N12-02
    Niedziela 06.05.2018
    godz.: 17.00-20.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse międzynarodowe [ćw]
  • gr.: N31-21
    Sobota 24.03.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-21
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse osobiste [WDW]
  • gr.: N24-01
    Niedziela 06.05.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S24-01
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Rynek pochodnych instrumentów finansowych [ćw]
  • gr.: S41-01
    Piątek 01.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: S34-02
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N34-01
    Niedziela 03.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S34-01
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: N22-51
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

    gr.: N34-01
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem [ćw]
  • gr.: S33-42
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Piątek 01.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Piątek 01.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

dr Kamila Bielawska
  • Finanse publiczne [ćw]
  • gr.: S14-01
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S14-02
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse publiczne [w]
  • gr.: S14-01
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S14-02
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-01
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

    gr.: N14-01
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

  • Systemy emerytalne [w]
  • gr.: S31-41
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 217
    Z
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia gospodarcze [ćw]
  • gr.: S21-21
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-41
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia społeczne [w]
  • gr.: S21-21
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-41
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N14-01
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-21
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-53
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Tadeusz Bołt
  • Ekonometria [w]
  • gr.: S11-01
    Środa 13.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Środa 13.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Środa 13.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Środa 13.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Środa 13.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Środa 13.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Środa 13.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S11-04
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S11-05
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S12-31
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S12-32
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

  • Prognozowanie [w]
  • gr.: S32-21
    Środa 13.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Środa 13.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-51
    Środa 13.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N32-31
    Środa 13.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-21
    Poniedziałek 25.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S32-41
    Poniedziałek 25.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S32-51
    Poniedziałek 25.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

dr Agata Borowska-Pietrzak
  • Ocenianie pracowników [w]
  • gr.: S33-35
    Poniedziałek 25.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

  • Organizacja funkcji personalnej [w]
  • gr.: S43-15
    Środa 27.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

dr Marcin Borsuk
  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: S22-21
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Portfel inwestycyjny [ćw]
  • gr.: N41-06
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 13.30-16.45
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 30.06.2018
    godz.: 10.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Dorota Buchnowska
  • ERP w zarządzaniu zasobami ludzkimi [lab]
  • gr.: S52-05
    Piątek 18.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-06
    Piątek 18.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
  • gr.: S22-51
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-51
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [w]
  • gr.: S22-31
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Rozwiązania IT dla firm sektora MŚP [WDW]
  • gr.: S24-01
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S32-51
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Serwisy społecznościowe w biznesie [w]
  • gr.: S42-05
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy CRM [w]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-05
    Środa 20.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-4
    E
    termin drugi

    gr.: S42-05
    Środa 27.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-4
    E
    termin trzeci

  • Wizualizacja danych [lab]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Bucior
  • Podatki: VAT i dochodowy [w]
  • gr.: S41-15
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek budżetowych [ćw]
  • gr.: N31-51
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek budżetowych [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

mgr Aneta Budrewicz-Góralczyk
  • Zamówienia publiczne [WDW]
  • gr.: N54-01
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N54-02
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

dr Michał Chalastra
  • Budżetowanie [ćw]
  • gr.: N41-15
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 13.30-18.30
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 16.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

  • Budżetowanie [w]
  • gr.: S41-15
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów [w]
  • gr.: N44-01
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 14.15-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-02
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 14.15-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-03
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 14.15-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-01
    Niedziela 16.09.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-206
    E
    termin drugi

    gr.: N44-02
    Niedziela 16.09.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-206
    E
    termin drugi

  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Mariusz Chmielewski
  • Ekonomika przedsiębiorstw [w]
  • gr.: S23-41
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-45
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • Pochodne instrumenty finansowe [w]
  • gr.: S53-31
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala 227
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala 227
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie produkcją [w]
  • gr.: S33-42
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem II [ćw]
  • gr.: S43-21
    Poniedziałek 25.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala 227
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Poniedziałek 25.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala 227
    E
    termin pierwszy

mgr Ewa Chrostowska
  • Rachunek kosztów [ćw]
  • gr.: N44-02
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N44-03
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

dr Dorota Ciołek
  • Ekonometria [w]
  • gr.: N12-02
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 14.15-16.00
    sala A-239
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-02
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    E
    termin drugi

  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S12-31
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-15
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Czwartek 06.09.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-32
    Czwartek 06.09.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin drugi

  • Ekonometria II [lab]
  • gr.: S42-01
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Modelowanie popytu konsumpcyjnego [ćw]
  • gr.: S22-21
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-21
    Czwartek 06.09.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin drugi

  • Prognozowanie [ćw]
  • gr.: S32-21
    Poniedziałek 28.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Małgorzata Czerska
  • Projektowanie organizacji [W]
  • gr.: S43-11
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala 316
    E
    termin pierwszy

dr Marzenna Czerwińska
  • Instytucjonalne formy wspierania przedsiębiorczości [w]
  • gr.: S53-21
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Lokalizacja działalności gospodarczej [WDW]
  • gr.: WDW
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Otoczenie biznesu [w]
  • gr.: S23-41
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: S13-01
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

prof. UG Leszek Czerwonka
  • Mikroekonomia [ćw]
  • gr.: N11-01
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-7
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-7
    Z
    termin pierwszy

  • Mikroekonomia [w]
  • gr.: N11-01
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

mgr Liwia Delińska
  • Marketing [ćw]
  • gr.: S32-21
    Środa 06.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Marketing ery cyfrowej [ćw]
  • gr.: S33-25
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Strategie konkurencji [ćw]
  • gr.: S23-25
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

dr Maciej Dębski
  • Socjologia [w]
  • gr.: S11-01
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Socjologia [WDW]
  • gr.: N11-01
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-01
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-02
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

mgr Grzegorz Dobrowolski
  • Podstawy gospodarki nieruchomościami [w]
  • gr.: S23-21
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-21
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

  • Pośrednictwo i komercjalizacja nieruchomości [w]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

dr Tomasz Dryl
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S33-25
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala p-122
    Z
    termin pierwszy

  • Marketing ery cyfrowej [w]
  • gr.: S33-25
    Środa 30.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Marketing przemysłowy [w]
  • gr.: S33-25
    Środa 30.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

  • Zachowania konsumenckie [w]
  • gr.: S23-25
    Środa 30.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-45
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

dr Wioleta Dryl
  • Zarządzanie marketingowe [w]
  • gr.: S23-25
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-130
    E
    termin pierwszy

dr Anna Dziadkiewicz
  • Design w marketingu [ćw]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 13.30-16.00
    sala C-7
    Z
    termin pierwszy

  • Design w marketingu [w]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 28.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonomika usług [w]
  • gr.: S43-21
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

  • Marketing wewnętrzny [w]
  • gr.: S33-25
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

  • Nowe trendy w turystyce - potencjalne wyzwania i szanse dla zarządzających w sektorze turystycznym [WDW]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Promocja turystyczna [w]
  • gr.: S53-35
    Środa 30.05.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Strategie konkurencji [w]
  • gr.: S23-25
    Środa 30.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-42
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala 122
    E
    termin pierwszy

  • Strategie marketingowe [w]
  • gr.: S43-21
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

dr Andrzej Dżuryk
  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: S22-21
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-51
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-21
    Piątek 07.09.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

    gr.: S22-41
    Piątek 07.09.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

    gr.: S22-51
    Piątek 07.09.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

  • Polityka gospodarcza [w]
  • gr.: S51-01
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-06
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-15
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-15
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-25
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-35
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-01
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Piątek 07.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

    gr.: S51-05
    Piątek 07.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

    gr.: S51-06
    Piątek 07.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

    gr.: S51-11
    Piątek 07.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

    gr.: S51-15
    Piątek 07.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

    gr.: S52-01
    Piątek 07.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

    gr.: S52-15
    Piątek 07.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

    gr.: S53-01
    Piątek 07.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Piątek 07.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Piątek 07.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Piątek 07.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

    gr.: S53-15
    Piątek 07.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

    gr.: S53-21
    Piątek 07.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

    gr.: S53-25
    Piątek 07.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Piątek 07.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

    gr.: S53-35
    Piątek 07.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

    gr.: N51-01
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

    gr.: N51-05
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

    gr.: N51-15
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

    gr.: N51-17
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

    gr.: N52-15
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

    gr.: N53-01
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

    gr.: N53-05
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

    gr.: N53-11
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

    gr.: N53-31
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

dr Bartłomiej Gabriel
  • Analiza finansowa [ćw]
  • gr.: N21-31
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N24-01
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Niedziela 03.06.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-21
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-7
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-41
    Środa 06.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-7
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: N21-21
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-53
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-21
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-41
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N24-01
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: S24-02
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S24-01
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-7
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: S24-01
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

dr Damian Gajda
  • Język SQL [lab]
  • gr.: N42-11
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna [ćw]
  • gr.: S12-02
    Środa 20.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

dr Paweł Galiński
  • Finanse [w]
  • gr.: S13-01
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Finansowanie polityki regionalnej [w]
  • gr.: S41-11
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Fundusze strukturalne w UE dla jednostek sektora finansów publicznych [w]
  • gr.: S51-11
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 202
    Z
    termin pierwszy

  • Przygotowanie projektów finansowanych z funduszy UE [WDW]
  • gr.: S34-01
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S34-02
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

dr inż. Bartłomiej Gawin
  • Architektura korporacyjna IT [w]
  • gr.: S52-05
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

  • Modelowanie systemów informatycznych [w]
  • gr.: S42-05
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-24
    E
    termin pierwszy

mgr Karol Gierszewski
  • Testowanie aplikacji [w]
  • gr.: S22-31
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 16.00-17.45
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 16.00-17.45
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

mgr Anna Gierusz
  • Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna [ćw]
  • gr.: S12-01
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 10.30-13.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Czwartek 28.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-321
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-01
    Środa 12.09.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin trzeci

mgr Maciej Gierusz
  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S41-11
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-21
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Konsolidacja sprawozdań finansowych [Egzamin]
  • gr.: ACCA 2
    Sobota 07.07.2018
    godz.: 08.45-14.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

  • Konsolidacja sprawozdań finansowych [w]
  • gr.: N41-21
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

dr Anna Golec
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: N31-31
    Niedziela 03.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala p-209
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: N21-53
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 15.15-18.30
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Niedziela 03.06.2018
    godz.: 13.30-16.45
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Niedziela 09.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-53
    Niedziela 09.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: N21-21
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-53
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-21
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-41
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-21
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 08.00-10.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: N21-31
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 08.00-10.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: N21-51
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 08.00-10.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: N21-52
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 08.00-10.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: N21-53
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 08.00-10.30
    sala 209
    E
    termin drugi

  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S51-05
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala p-209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-06
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala p-209
    Z
    termin pierwszy

  • Zastosowania analizy ekonomicznej [ćw]
  • gr.: N51-05
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Zastosowanie analizy ekonomicznej [I poł. sem. ćw]
  • gr.: S51-05
    Wtorek 10.04.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-06
    Wtorek 10.04.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Wiesław Golnau
  • Podstawy wynagradzania pracowników [w]
  • gr.: S33-35
    Wtorek 26.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala 407
    E
    termin pierwszy

  • Projektowanie systemów płac [w]
  • gr.: S43-15
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

  • System wynagradzania i oceniania pracowników [w]
  • gr.: S33-41
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

prof. UG Eugeniusz Gostomski
  • Finanse międzynarodowe [w]
  • gr.: S31-21
    Środa 13.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala 209 WEK
    E
    termin pierwszy

  • Przedsiębiorstwo na rynku międzynarodowym [w]
  • gr.: S53-21
    Środa 30.05.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209 WEK
    Z
    termin pierwszy

dr Karolina Gościniak
  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Standardy sprawozdawczości finansowej [w]
  • gr.: S41-01
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Jerzy Gwizdała
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S41-11
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala p-218
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Beata Jackowska
  • Modele parametryczne [w]
  • gr.: S42-11
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

  • Statystyka [w]
  • gr.: S11-01
    Środa 27.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Środa 27.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Środa 27.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Środa 27.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Środa 27.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Poniedziałek 10.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Poniedziałek 10.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Poniedziałek 10.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S11-04
    Poniedziałek 10.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S11-05
    Poniedziałek 10.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

prof. UG, dr hab. Arkadiusz Janicki
  • Historia gospodarcza [w]
  • gr.: S11-01
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Historia gospodarcza [WDW]
  • gr.: N11-01
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-02
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Maria Jastrzębska
  • Finanse [w]
  • gr.: S11-01
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 17.45-18.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 17.45-18.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 17.45-18.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 17.45-18.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 17.45-18.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Partnerstwo Publiczno-Prywatne [w]
  • gr.: S31-41
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium dyplomowe []
  • gr.: S24-01
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala p-226
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala p-226
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N54-01
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala 226
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N54-02
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala 226
    Z
    termin pierwszy

mgr Tomasz Jastrzębski
  • Matematyka finansowa i ubezpieczeniowa [ćw]
  • gr.: S12-01
    Piątek 20.04.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Piątek 20.04.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Poniedziałek 28.05.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-02
    Poniedziałek 28.05.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-01
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-20
    Z
    termin trzeci

    gr.: S12-02
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-20
    Z
    termin trzeci

    gr.: S12-01
    Środa 27.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-20
    Z
    termin czwarty

    gr.: S12-02
    Środa 27.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-20
    Z
    termin czwarty

prof. dr hab. Magdalena Jerzemowska
  • Nadzór korporacyjny [w]
  • gr.: S32-21
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N32-31
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N32-31
    Sobota 01.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-05
    Sobota 01.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-06
    Sobota 01.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-15
    Sobota 01.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Sobota 01.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-17
    Sobota 01.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

dr Lech Jędrzejewski
  • Administracja podatkowa [w]
  • gr.: S14-01
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S14-02
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Audyt wewnętrzny w działalności przedsiębiorstwa [WDW]
  • gr.: N54-01
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N54-02
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

  • Fundusze strukturalne UE w finansowaniu gospodarki [WDW]
  • gr.: WDW
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Kontrola wewnętrzna i audyt wewnętrzny [w]
  • gr.: N34-01
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

  • Kontrola zarządcza i audyt wewnętrzny [w]
  • gr.: S34-01
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S34-02
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Pomoc publiczna w działalności gospodarczej [WDW]
  • gr.: S24-01
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Prowadzenie ksiąg podatkowych [WDW]
  • gr.: S34-01
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S34-02
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N34-01
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • gr.: S34-01
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S34-02
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-06
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N34-01
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-01
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

dr Tomasz Jurkiewicz
  • Prognozowanie i symulacje [II poł.sem., w]
  • gr.: S42-01
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: N31-51
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S41-16
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: N14-01
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Niedziela 03.06.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S14-01
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S14-02
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

    gr.: N14-01
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

  • Rachunkowość [w]
  • gr.: S22-21
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-51
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S14-01
    Wtorek 26.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S14-02
    Wtorek 26.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-21
    Wtorek 26.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S22-41
    Wtorek 26.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S22-51
    Wtorek 26.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S14-01
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-206
    E
    termin drugi

    gr.: S14-02
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-206
    E
    termin drugi

    gr.: S22-41
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-206
    E
    termin trzeci

    gr.: S22-51
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-206
    E
    termin trzeci

dr Sylwester Kania
  • Psychologia w zarządzaniu [w]
  • gr.: S23-31
    Środa 13.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-35
    Środa 13.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Tomasz Kawka
  • Administracja kadrowa [w]
  • gr.: S23-35
    Poniedziałek 25.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

  • Controlling personalny [w]
  • gr.: S43-15
    Poniedziałek 25.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

  • Strategia personalna i zarządzanie kompetencjami [w]
  • gr.: S43-11
    Poniedziałek 25.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie środowiskiem pracy [w]
  • gr.: S23-31
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-35
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-31
    Poniedziałek 25.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S23-35
    Poniedziałek 25.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

dr Angelika Kędzierska-Szczepaniak
  • Podatki w działalności gospodarczej [ćw]
  • gr.: S33-21
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Środa 20.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-22
    Środa 20.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

dr Katarzyna Koleśnik
  • Rewizja sprawozdań finansowych [w]
  • gr.: N51-21
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 12.15-15.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-22
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 12.15-15.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Analiza finansowa [ćw]
  • gr.: S24-01
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: S24-01
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-01
    Wtorek 11.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-206
    E
    termin drugi

    gr.: S24-02
    Wtorek 11.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-206
    E
    termin drugi

mgr Beata Kotowska
  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S43-01
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-25
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Czwartek 06.09.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin drugi

    gr.: S43-05
    Czwartek 06.09.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin drugi

    gr.: S43-25
    Czwartek 06.09.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin drugi

dr Cyryl Kotyla
  • Podatki: VAT i dochodowy [w]
  • gr.: N41-15
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-17
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin drugi

  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: N41-15
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 13.30-19.30
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 13.30-19.30
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 13.30-19.30
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 14.15-17.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 14.15-17.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 14.15-17.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Bilansowy i podatkowy pomiar kosztów [w]
  • gr.: S31-51
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S31-52
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: N31-51
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Podatki bezpośrednie i ubezpieczenia społeczne [ćw]
  • gr.: S41-21
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 08.00-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Piątek 29.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

  • Podatki bezpośrednie i ubezpieczenia społeczne [w]
  • gr.: S41-21
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 08.00-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Piątek 07.09.2018
    godz.: 08.00-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

  • Podatki bezpośrednie, prawo lokalne, prawo celne [ćw]
  • gr.: N41-21
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-21
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala 202a
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-22
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala 202a
    Z
    termin drugi

  • Podatki bezpośrednie, prawo lokalne, prawo celne [w]
  • gr.: N41-21
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-21
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-22
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

  • Rachunkowość podatkowa [w]
  • gr.: S41-15
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala 202a
    Z
    termin drugi

    gr.: S41-16
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala 202a
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-15
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-17
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

dr Dorota Kowalczyk
  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: S34-01
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

    gr.: S34-02
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

dr Krzysztof Kowalke
  • Inwestycje finansowe [ćw]
  • gr.: S43-01
    Piątek 20.04.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Piątek 20.04.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin drugi

    gr.: S43-02
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin drugi

  • Inwestycje na rynku kapitałowym [ćw]
  • gr.: N23-21
    Sobota 19.05.2018
    godz.: 15.15-18.30
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Inwestycje na rynku kapitałowym [w]
  • gr.: S23-21
    Środa 13.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Środa 13.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N23-21
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 126
    E
    termin pierwszy

  • Wycena przedsiębiorstw [lab]
  • gr.: S43-01
    Poniedziałek 28.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Poniedziałek 28.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie portfelem inwestycyjnym [w]
  • gr.: S53-01
    Środa 13.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 13.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

dr Wojciech Kozłowski
  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: N51-21
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-22
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-21
    Niedziela 16.09.2018
    godz.: 18.45-20.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N51-22
    Niedziela 16.09.2018
    godz.: 18.45-20.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

  • Rachunkowość [w]
  • gr.: N11-01
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Niedziela 16.09.2018
    godz.: 18.45-20.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N11-02
    Niedziela 16.09.2018
    godz.: 18.45-20.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N11-03
    Niedziela 16.09.2018
    godz.: 18.45-20.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N11-04
    Niedziela 16.09.2018
    godz.: 18.45-20.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N11-05
    Niedziela 16.09.2018
    godz.: 18.45-20.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N11-06
    Niedziela 16.09.2018
    godz.: 18.45-20.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

  • Zarządzanie finansami jednostek gospodarczych [w]
  • gr.: S41-21
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Wtorek 04.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala 214
    E
    termin drugi

mgr Rafał Kramer
  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 14.05.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 14.05.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Poniedziałek 14.05.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Poniedziałek 14.05.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-35
    Poniedziałek 14.05.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-41
    Poniedziałek 14.05.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-42
    Poniedziałek 14.05.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Poniedziałek 14.05.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

mgr Emilia Krzywańska-Frankowska
  • Język angielski [Ćw]
  • gr.: A/059/16
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: A/061/16
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: A/059/16
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 08.45-13.00
    sala C-2
    E
    termin drugi

    gr.: A/061/16
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 08.45-13.00
    sala C-2
    E
    termin drugi

dr Jarosław Kujawski
  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: N41-21
    Sobota 30.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Sobota 30.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-21
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N41-22
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: S41-21
    Środa 13.06.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Środa 12.09.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-206
    E
    termin drugi

mgr Rafał Kuleta
  • Język angielski [Ćw]
  • gr.: A/055/16
    Środa 13.06.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Przemysław Lech
  • Zarządzanie projektami informatycznymi [w]
  • gr.: ACCA 2
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Anna Lenart
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S32-51
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C - 29
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-p29
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-05
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C - 29
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-06
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C - 29
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 13.30-16.00
    sala 29
    Z
    termin pierwszy

  • Audyt informatyczny w firmach IT [w]
  • gr.: S52-05
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-7
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-06
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-7
    E
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [ćw]
  • gr.: S52-01
    Środa 06.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-15
    Środa 06.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [w]
  • gr.: N52-15
    Sobota 12.05.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Środa 30.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-15
    Środa 30.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowane systemy informatyczne [ćw]
  • gr.: N32-31
    Sobota 05.05.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-51
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowane systemy informatyczne [w]
  • gr.: N32-31
    Sobota 21.04.2018
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-51
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

dr Błażej Lepczyński
  • Bankowość [ćw]
  • gr.: S13-04
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-06
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

  • Bankowość [w]
  • gr.: N22-51
    Niedziela 03.06.2018
    godz.: 17.45-19.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-21
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-51
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-20￿
    E
    termin drugi

    gr.: S13-02
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-20￿
    E
    termin drugi

    gr.: S13-03
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-20￿
    E
    termin drugi

    gr.: S13-04
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-20￿
    E
    termin drugi

    gr.: S13-05
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-20￿
    E
    termin drugi

    gr.: S13-06
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-20￿
    E
    termin drugi

    gr.: S22-21
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-20랇
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-20랇
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-51
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-20랇
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-51
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-21
    Z
    termin drugi

  • Bankowość detaliczna [w]
  • gr.: N31-21
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-21
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 14.15-16.45
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-21
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: N31-21
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala 223
    E
    termin drugi

  • Bankowość detaliczna i hipoteczna [w]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-304
    Z
    termin drugi

  • Bankowość hipoteczna [w]
  • gr.: N31-21
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-21
    Środa 20.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-21
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: N31-21
    Niedziela 16.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala 223
    E
    termin drugi

  • Bankowość korporacyjna [w]
  • gr.: N31-21
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-21
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-21
    Środa 12.09.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: N31-21
    Niedziela 16.09.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

  • Venture Capital [w]
  • gr.: N51-01
    Niedziela 03.06.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Litwin
  • Rozwój pracowników [w]
  • gr.: S43-15
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 401
    E
    termin pierwszy

mgr Anna Łuczak
  • Język angielski [Ćw]
  • gr.: A/057/16
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: A/056/16
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 10.30-13.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

dr Ewa Majerowska
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S11-02
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala B-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala B-2
    Z
    termin drugi

  • Analiza techniczna [I poł. sem. ćw]
  • gr.: S32-21
    Piątek 11.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala 116
    Z
    termin pierwszy

  • Decyzje w warunkach niepewności i ryzyka [w]
  • gr.: S22-21
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala 116
    E
    termin pierwszy

dr inż. Ewa Malinowska
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S33-42
    Środa 06.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala p-k
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S53-25
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala pokój
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-25
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 09.45-15.00
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

  • Jakość w logistyce produkcji [ćw]
  • gr.: S43-25
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

  • Jakość w logistyce produkcji [w]
  • gr.: S43-25
    Czwartek 24.05.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 09/11
    Z
    termin pierwszy

  • Jakość żywności i żywienia [WDW]
  • gr.: WDW
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Środa 20.06.2018
    godz.: 19.30-20.15
    sala 09/11
    Z
    termin drugi

  • Lean management [ćw]
  • gr.: S43-25
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

  • Lean management [w]
  • gr.: S43-25
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

  • Modele doskonałości [lab]
  • gr.: S33-42
    Środa 06.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie bezpieczeństwem żywności [ćw]
  • gr.: S43-25
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

dr Bartosz Marcinkowski
  • Podstawy Sieci Komputerowych [ćw]
  • gr.: S12-32
    Czwartek 31.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy Sieci Komputerowych [w]
  • gr.: S22-51
    Środa 13.06.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

  • Projektowanie systemów informatycznych [ćw]
  • gr.: N32-31
    Niedziela 03.06.2018
    godz.: 15.15-17.45
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-21
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

dr Marek Markowski
  • Podstawy Sieci Komputerowych [w]
  • gr.: S12-31
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

  • Informatyka ekonomiczna [w]
  • gr.: S12-01
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Olga Martyniuk
  • Rewizja sprawozdań finansowych [w]
  • gr.: S51-15
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-206
    E
    termin pierwszy

  • Rewizja finansowa [w]
  • gr.: N51-05
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • Rewizja sprawozdań finansowych [ćw]
  • gr.: S51-15
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Sprawozdawczość finansowa [ćw]
  • gr.: S21-21
    Środa 06.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-41
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Sprawozdawczość finansowa [w]
  • gr.: S21-21
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-41
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Sprawozdawczość finansowa [WDW]
  • gr.: N34-01
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-304
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-01
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-02
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-03
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Jacek Maślankowski
  • Język SQL [lab]
  • gr.: S12-31
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Administrowanie bazami danych [lab]
  • gr.: S22-31
    Środa 30.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Bezpieczeństwo serwisów internetowych [lab]
  • gr.: S22-32
    Czwartek 31.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Big Data w biznesie [w]
  • gr.: S52-05
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-06
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

  • Programowanie aplikacji bazodanowych [lab]
  • gr.: S22-31
    Środa 06.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Środa 06.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • System operacyjny Linux [lab]
  • gr.: N12-02
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

mgr Monika Mechlińska
  • Język angielski - specjalistyczny [grupa 1, ćw]
  • gr.: N41-21
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-15
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

dr Leszek Michalczyk
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: S22-21
    Środa 06.06.2018
    godz.: 17.45-18.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-51
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Analiza wielowymiarowa cech jakościowych [ćw]
  • gr.: N42-11
    Sobota 28.04.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Poniedziałek 28.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Środa 06.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa cech jakościowych [w]
  • gr.: S42-11
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

  • Badania marketingowe [ćw]
  • gr.: S23-25
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Badania marketingowe [w]
  • gr.: S23-21
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-31
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-35
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-41
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-45
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-21
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-22
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-25
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-31
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-35
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-41
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-45
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-51
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

  • Metody ilościowe w ZZL [ćw]
  • gr.: S53-15
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Metody klasyfikacji [w]
  • gr.: S22-41
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Piątek 14.09.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

prof. UG, dr hab. Paweł Miłobędzki
  • Ekonometria [w]
  • gr.: N11-01
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Niedziela 09.09.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N11-02
    Niedziela 09.09.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N11-03
    Niedziela 09.09.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N11-04
    Niedziela 09.09.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N11-05
    Niedziela 09.09.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N11-06
    Niedziela 09.09.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

dr Zdzisław Mokwa
  • Zarządzanie logistyczne [w]
  • gr.: S33-31
    Wtorek 26.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

mgr Iwona Musielska
  • Język angielski [Ćw]
  • gr.: A/050/16
    Środa 13.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala 505 EK
    E
    termin pierwszy

    gr.: A/070/16
    Środa 13.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala 505 EK
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Krzysztof Najman
  • Eksploracyjne metody analizy danych [w]
  • gr.: S32-41
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Czwartek 28.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Przygotowanie danych [ćw]
  • gr.: S42-11
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • Sztuczne sieci neuronowe [lab]
  • gr.: S32-41
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Czwartek 28.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Wtorek 04.09.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

mgr Ewelina Nawrocka
  • Inwestowanie na rynku nieruchomości [ćw]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 06.05.2018
    godz.: 16.00-19.30
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: S23-21
    Czwartek 24.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Czwartek 24.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Wycena nieruchomości [ćw]
  • gr.: S43-01
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

dr Roman Nilidziński
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: S11-01
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Środa 06.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Środa 06.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [w]
  • gr.: S11-01
    Środa 20.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Środa 20.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Środa 20.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Środa 20.06.2018
    godz.: 14.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Środa 20.06.2018
    godz.: 14.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

mgr Paulina Nogal-Meger
  • Decyzje założycielskie przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: S23-41
    Środa 06.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala 228
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Środa 06.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala 228
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: S13-06
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Prawo finansowe dla maklerów [w]
  • gr.: S31-21
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala 228
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-21
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

dr Sabina Nowak
  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
  • gr.: S22-21
    Poniedziałek 28.05.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-21
    Środa 13.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin drugi

  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S11-04
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Elżbieta Ostrowska
  • Portfel inwestycyjny [w]
  • gr.: N41-05
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Środa 30.05.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Środa 30.05.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Środa 30.05.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Środa 30.05.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Środa 30.05.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    gr.: S41-05
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    gr.: S41-11
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    gr.: S41-15
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    gr.: S41-16
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-9
    Z
    termin drugi

prof. UG, dr hab. Leszek Pawłowicz
  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: S21-21
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-41
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-21
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-51
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-31
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-35
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-41
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-45
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-21
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S21-31
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S21-41
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S21-51
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S21-52
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S22-21
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S22-41
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S22-51
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-21
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-22
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-25
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-31
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-35
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-41
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-45
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-51
    Piątek 06.07.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S21-21
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    gr.: S21-31
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    gr.: S21-41
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    gr.: S21-51
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    gr.: S21-52
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    gr.: S22-21
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    gr.: S22-41
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    gr.: S22-51
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    gr.: S23-21
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    gr.: S23-22
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    gr.: S23-25
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    gr.: S23-31
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    gr.: S23-35
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    gr.: S23-41
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    gr.: S23-45
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

    gr.: S23-51
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin trzeci

dr Marta Penczar
  • Bankowość [ćw]
  • gr.: S13-05
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Bankowość [w]
  • gr.: S12-31
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-206
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-206
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-130
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-130
    E
    termin pierwszy

  • Ochrona konsumenta na rynku usług finansowych [WDW]
  • gr.: WDW
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Pioch
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: N13-01
    Sobota 12.05.2018
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 12.05.2018
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Środa 20.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Środa 20.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Środa 20.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Środa 20.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Środa 20.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Środa 20.06.2018
    godz.: 10.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Relacje inwestorskie i raportowanie społeczne [w]
  • gr.: S43-31
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Piotr Pisarewicz
  • Bankowość inwestycyjna i korporacyjna [w]
  • gr.: S41-01
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia gospodarcze [w]
  • gr.: S21-21
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-41
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-01
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-21
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-53
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N24-01
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia w działalności gospodarczej [w]
  • gr.: S33-41
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia w zarządzaniu ryzykiem w przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: S31-41
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie finansami zakładu ubezpieczeń [w]
  • gr.: S41-11
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

mgr Teresa Plenikowska-Ślusarz
  • Statystyka [ćw]
  • gr.: S11-01
    Środa 06.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Środa 06.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-04
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-05
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-01
    Środa 05.09.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin trzeci

    gr.: S11-02
    Środa 05.09.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin trzeci

    gr.: S11-03
    Środa 05.09.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin trzeci

    gr.: S11-04
    Środa 05.09.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin trzeci

    gr.: S11-05
    Środa 05.09.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin trzeci

  • Statystyka społeczna [lab]
  • gr.: S22-41
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Środa 05.09.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin drugi

dr Renata Płoska
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S43-31
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala p-224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-35
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala p-224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

  • Etyka w biznesie [w]
  • gr.: N51-01
    Niedziela 13.05.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Niedziela 13.05.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Niedziela 13.05.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Niedziela 13.05.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Niedziela 13.05.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-21
    Niedziela 13.05.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-22
    Niedziela 13.05.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Niedziela 13.05.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-06
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-15
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-05
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-06
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-01
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-05
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-15
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-17
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-21
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-22
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N52-15
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-01
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-05
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-06
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-11
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-15
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-21
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S52-01
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S52-15
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

  • Etyka w zarządzaniu [w]
  • gr.: N53-01
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-15
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-25
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-35
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-05
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-11
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-31
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-01
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-15
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-21
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-25
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-35
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

  • Partnerstwo i współpraca w biznesie [ćw]
  • gr.: S23-41
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Partnerstwo i współpraca w biznesie [w]
  • gr.: S23-41
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Relacje inwestorskie i raportowanie społeczne [ćw]
  • gr.: S43-31
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Społeczna odpowiedzialność biznesu [w]
  • gr.: S33-31
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-35
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-41
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-42
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-35
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-41
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-42
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-51
    Wtorek 19.06.2018
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-31
    Środa 27.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin trzeci

    gr.: S33-35
    Środa 27.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin trzeci

    gr.: S33-41
    Środa 27.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin trzeci

    gr.: S33-42
    Środa 27.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin trzeci

    gr.: S33-51
    Środa 27.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin trzeci

dr Agnieszka Pobłocka
  • Metody aktuarialne [w]
  • gr.: S31-41
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-238
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-41
    Środa 27.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala 231
    E
    termin drugi

dr Danuta Pokojska
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: N32-31
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-p29
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-51
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S42-05
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-05
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-p29
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-06
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-p29
    Z
    termin pierwszy

  • Informatyka ekonomiczna [w]
  • gr.: N12-01
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Gospodarka elektroniczna [w]
  • gr.: N52-15
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

  • Informatyka ekonomiczna [ćw]
  • gr.: S12-02
    Czwartek 31.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-01
    Niedziela 03.06.2018
    godz.: 15.15-17.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Próchniak
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S33-51
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala p.228
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S53-31
    Środa 06.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala p.228
    Z
    termin pierwszy

  • Decyzje założycielskie przedsiębiorstw [w]
  • gr.: S23-41
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonomika przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: S23-41
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Ryszard Rutka
  • Podstawy zarządzania [w]
  • gr.: S13-01
    Środa 13.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Środa 13.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Środa 13.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Zachowania organizacyjne [w]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Joanna Sadkowska
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S33-51
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S53-31
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 08.00-08.45
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

  • Techniki planowania projektów [ćw]
  • gr.: S43-31
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Poniedziałek 25.06.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala 227
    Z
    termin drugi

  • Techniki planowania projektów [w]
  • gr.: N43-31
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Wtorek 11.09.2018
    godz.: 16.00-16.45
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala 227
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-32
    Sobota 15.09.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala 227
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie innowacjami [w]
  • gr.: S23-41
    Poniedziałek 28.05.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-45
    Poniedziałek 28.05.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Poniedziałek 28.05.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-41
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-45
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-51
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie produkcją [ćw]
  • gr.: S33-42
    Czwartek 24.05.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-42
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 227
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-51
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-42
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala 227
    Z
    termin trzeci

    gr.: S33-51
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala 227
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-51
    Czwartek 28.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 227
    Z
    termin trzeci

  • Zarządzanie projektami II [ćw]
  • gr.: S53-31
    Wtorek 22.05.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Środa 30.05.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-23
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie projektami II [lab]
  • gr.: N53-31
    Sobota 28.04.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Siemionek
  • Analiza finansowa [ćw]
  • gr.: S21-51
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: N23-21
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: N21-52
    Sobota 19.05.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Sprawozdawczość finansowa [ćw]
  • gr.: N21-21
    Sobota 05.05.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

  • Controlling strategiczny [w]
  • gr.: N31-31
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Podstawy controllingu [ćw]
  • gr.: S21-41
    Piątek 01.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-21
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy controllingu [w]
  • gr.: N21-21
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-53
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Małgorzata Siemionek-Ruskań
  • Zarządzanie ryzykiem [ćw]
  • gr.: S33-21
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse publiczne [ćw]
  • gr.: S12-01
    Środa 06.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • gr.: N33-21
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-35
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-41
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-42
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala 226
    E
    termin drugi

    gr.: S33-22
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala 226
    E
    termin drugi

    gr.: S33-25
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala 226
    E
    termin drugi

    gr.: S33-31
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala 226
    E
    termin drugi

    gr.: S33-35
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala 226
    E
    termin drugi

    gr.: S33-41
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala 226
    E
    termin drugi

    gr.: S33-42
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala 226
    E
    termin drugi

    gr.: S33-51
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala 226
    E
    termin drugi

    gr.: S33-21
    Wtorek 04.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-206
    E
    termin trzeci

    gr.: S33-22
    Wtorek 04.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-206
    E
    termin trzeci

    gr.: S33-25
    Wtorek 04.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-206
    E
    termin trzeci

    gr.: S33-31
    Wtorek 04.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-206
    E
    termin trzeci

    gr.: S33-35
    Wtorek 04.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-206
    E
    termin trzeci

    gr.: S33-41
    Wtorek 04.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-206
    E
    termin trzeci

    gr.: S33-42
    Wtorek 04.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-206
    E
    termin trzeci

    gr.: S33-51
    Wtorek 04.09.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-206
    E
    termin trzeci

  • Finanse [ćw]
  • gr.: S11-05
    Czwartek 31.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Czwartek 31.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

dr Sylwia Silska-Gembka
  • Standardy sprawozdawczości finansowej [w]
  • gr.: N41-05
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Piątek 07.09.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala 201
    E
    termin drugi

    gr.: N41-06
    Piątek 07.09.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala 201
    E
    termin drugi

    gr.: N41-15
    Piątek 07.09.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala 201
    E
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Piątek 07.09.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala 201
    E
    termin drugi

    gr.: N41-17
    Piątek 07.09.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala 201
    E
    termin drugi

prof. UG, dr hab. Ewelina Sokołowska
  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: N21-21
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-21
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-51
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie kapitałem przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: N31-31
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

dr Ewa Spigarska
  • Rachunkowość jednostek w szczególnych sytuacjach [w]
  • gr.: N51-21
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-22
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość ubezpieczycieli [w]
  • gr.: N31-51
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

mgr Grażyna Stefańska-Ulanowska
  • Język angielski [Ćw]
  • gr.: A/053/16
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: A/054/16
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: A/053/16
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-6
    E
    termin drugi

    gr.: A/054/16
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-6
    E
    termin drugi

dr Sebastian Susmarski
  • Finanse publiczne [w]
  • gr.: S12-01
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

  • Finanse [w]
  • gr.: N13-01
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

  • Seminarium dyplomowe []
  • gr.: S34-01
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala p-202
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S34-02
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala p-202
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza podatkowa [ćw]
  • gr.: S34-02
    Czwartek 07.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza podatkowa i planowanie podatkowe [ćw]
  • gr.: N54-01
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Controlling w sektorze publicznym [w]
  • gr.: S31-41
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-15
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-21
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-25
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S43-02
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S43-05
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S43-11
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S43-15
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S43-21
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S43-25
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S43-31
    Czwartek 13.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

  • Rachunkowość banków [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość instytucji finansowych [w]
  • gr.: N41-21
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-22
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

  • Sprawozdawczość instytucji finansowych [w]
  • gr.: S41-21
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Krzysztof Szczepaniak
  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: S33-21
    Środa 30.05.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Środa 30.05.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Środa 30.05.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Środa 30.05.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-35
    Środa 30.05.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-41
    Środa 30.05.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-42
    Środa 30.05.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Środa 30.05.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-21
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 18.45-20.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 18.45-20.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S33-22
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S33-25
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S33-31
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S33-35
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S33-41
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S33-42
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S33-51
    Czwartek 21.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

  • Inwestycje finansowe [w]
  • gr.: S43-01
    Środa 30.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Środa 30.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

  • Projekty z funduszy UE [w]
  • gr.: S23-21
    Środa 06.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Środa 06.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Przygotowanie projektów inwestycyjnych [w]
  • gr.: N51-01
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

mgr Małgorzata Szczepaniak
  • Język angielski [Ćw]
  • gr.: A/058/16
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-7
    E
    termin pierwszy

    gr.: A/062/16
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 11.30-14.15
    sala C-7
    E
    termin pierwszy

dr Adam Szczęch
  • Makroekonomia [ćw]
  • gr.: S12-01
    Czwartek 24.05.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Czwartek 24.05.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Makroekonomia [w]
  • gr.: N12-01
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Wtorek 26.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Wtorek 26.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Agnieszka Szpitter
  • Zarządzanie projektami [ćw]
  • gr.: S33-21
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami [w]
  • gr.: S33-21
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-35
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-41
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-42
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Dawid Szramowski
  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: S23-21
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-31
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-35
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-41
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-45
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Rewizja sprawozdań finansowych [w]
  • gr.: N51-15
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Niedziela 17.06.2018
    godz.: 18.45-19.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Rewizja finansowa [w]
  • gr.: S51-05
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-206
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-06
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-206
    E
    termin pierwszy

  • Sprawozdawczość finansowa [ćw]
  • gr.: N21-51
    Sobota 05.05.2018
    godz.: 18.45-20.15
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Sobota 19.05.2018
    godz.: 13.30-16.45
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-53
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Niedziela 03.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S33-42
    Środa 06.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala pokój
    Z
    termin pierwszy

  • Modele doskonałości [lab]
  • gr.: S33-42
    Środa 30.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

  • Green Business [WDW]
  • gr.: WDW
    Piątek 18.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala 09/8
    Z
    termin pierwszy

  • Kaizen w praktyce [ćw]
  • gr.: S43-25
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala 09 sala1
    Z
    termin pierwszy

  • Kaizen w praktyce [w]
  • gr.: S43-25
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala 09 sala1
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy ochrony środowiska [ćw]
  • gr.: S23-45
    Środa 06.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy ochrony środowiska [w]
  • gr.: S23-45
    Wtorek 29.05.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala 09 sala1
    Z
    termin pierwszy

  • Rozwój zrównoważony [w]
  • gr.: S33-42
    Środa 30.05.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

  • Six Sigma [gr. A, ćw]
  • gr.: S53-25
    Piątek 18.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala 09/8
    Z
    termin pierwszy

  • Six Sigma [gr. B, ćw]
  • gr.: S53-25
    Środa 06.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala 09 sala1
    Z
    termin pierwszy

dr Karol Śledzik
  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: N21-21
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-53
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-51
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-21
    Sobota 26.05.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-21
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: N21-31
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: N21-51
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: N21-52
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: N21-53
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: N22-51
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: N23-21
    Niedziela 10.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: N21-21
    Niedziela 16.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: N21-31
    Niedziela 16.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: N21-51
    Niedziela 16.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: N21-52
    Niedziela 16.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: N21-53
    Niedziela 16.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: N22-51
    Niedziela 16.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: N23-21
    Niedziela 16.09.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin trzeci

mgr Izabela Śliwińska
  • Język angielski [Ćw]
  • gr.: A/051/16
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: A/052/16
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

dr Justyna Tanaś
  • Podstawy zarządzania nieruchomościami [w]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 03.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Wtorek 05.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Wycena nieruchomości nietypowych [w]
  • gr.: N53-01
    Niedziela 03.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Poniedziałek 04.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

dr Dariusz Trojanowski
  • Inwestowanie na rynku nieruchomości [w]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-21
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Poniedziałek 25.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 25.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

  • Podejścia, metody i techniki wyceny nieruchomosci w Polsce []
  • gr.: Wycena
    Niedziela 24.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

  • Rynek nieruchomości [w]
  • gr.: S23-21
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Poniedziałek 10.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S23-22
    Poniedziałek 10.09.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

  • Wycena nieruchomości [w]
  • gr.: S43-01
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Poniedziałek 18.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Dariusz Wieczorek
  • Controlling finansowy [w]
  • gr.: N31-31
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-31
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala 209
    Z
    termin drugi

  • Narzędzia controllingu [w]
  • gr.: S41-05
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Piątek 22.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-213
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-05
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

dr Aleksandra Wiercińska
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: N31-51
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala p-204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala p-204
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S43-02
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-15
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Czwartek 14.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: N43-05
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [w]
  • gr.: S22-31
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Małgorzata Wiśniewska
  • Modele doskonałości [w]
  • gr.: S33-42
    Środa 13.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 09/8
    E
    termin pierwszy

  • Six Sigma [w]
  • gr.: S53-25
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala 09/8
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie bezpieczeństwem żywności [w]
  • gr.: S43-25
    Wtorek 12.06.2018
    godz.: 11.30-12.15
    sala 09/8
    E
    termin pierwszy

dr Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Finansowanie inwestycji i nieruchomości [w]
  • gr.: S33-21
    Środa 13.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Środa 13.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Wtorek 26.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-22
    Wtorek 26.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-21
    Środa 04.07.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-1
    Z
    termin trzeci

    gr.: S33-22
    Środa 04.07.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-1
    Z
    termin trzeci

  • Przygotowanie projektów inwestycyjnych [ćw]
  • gr.: S51-01
    Środa 06.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Środa 06.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-06
    Środa 06.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Środa 06.06.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Środa 06.06.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Środa 06.06.2018
    godz.: 17.00-18.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Wtorek 26.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-05
    Wtorek 26.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-06
    Wtorek 26.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-11
    Wtorek 26.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-15
    Wtorek 26.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-21
    Wtorek 26.06.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

dr Hanna Wolska
  • Prawo w inwestycjach i nieruchomościach [w]
  • gr.: N23-21
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Poniedziałek 11.06.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-21
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-2
    E
    termin drugi

prof. UG, dr hab. Piotr Wróbel
  • Zarządzanie wiedzą [w]
  • gr.: S23-31
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-35
    Piątek 08.06.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Stanisław Wrycza
  • Projektowanie systemów informatycznych [w]
  • gr.: S32-21
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 10.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 10.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-51
    Piątek 15.06.2018
    godz.: 10.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N32-31
    Sobota 16.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: N41-15
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-17
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: N41-05
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-06
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N41-06
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N41-15
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N41-17
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: N22-51
    Sobota 02.06.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-51
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

  • Rachunkowość [w]
  • gr.: N22-51
    Sobota 23.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-51
    Sobota 08.09.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

prof. UG, dr hab. Anna Zamojska
  • Ekonometria [w]
  • gr.: N53-01
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Niedziela 27.05.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-05
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-11
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-31
    Sobota 09.06.2018
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin drugi